سرشماری در کانون به عنوان coronavirus roils اقتصاد

در حالی که پاسخ دهی در شهرستان کلارک به سرشماری سال 2020 نزدیک به دولت و میانگین ملی از آن لگد مارس 12, مقامات فریم اهمیت مشارکت در یک نور جدید به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

“با چالش های اقتصادی ما به عنوان یک نتیجه از coronavirus آن را مهم تر از همیشه است که نوادا کل جمعیت محسوب می شود در سال 2020 سرشماری بنابراین ما دریافت بودجه و نمایندگی ما سزاوار از واشنگتن” Clark County کمیسر جاستین جونز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

یک بار در یک دهه سرشماری اطلاع رسانی خواهد شد چقدر بودجه فدرال توزیع شده است به نوادا است که انتظار می رود برای از دست دادن $20,000 بیش از 10 سال آینده برای هر فرد محسوب نمی شود. در سال 2010 تنها 60 درصد از Nevadan خانواده که برای شرکت در سرشماری به این معنی که دولت از دست رفته 40 درصد از کمک های مالی آن می توانست تا به حال برای برخی از سرویس ها و برنامه های مسئولان شهرستان گفت:.

در این سرشماری وجود دارد بیش از 6 میلیارد دلار در سهام در نوادا برای کمک های مالی به مراقبت های بهداشتی مدارس, حمل و نقل و دیگر ملزومات جامعه.

اما با کروناویروس roiling محلی و اقتصاد از دولت فراگیر در میان کسب و کار و تعطیلی و اجتماعی فاصله سفارشات مقامات تاکید است که تضمین دولت می شود هر فدرال دلار آن می تواند بیشتر برترین از همیشه برای بازیابی.

شهرستان مدیر Yolanda پادشاه گفت: شهرستان کارکنان شهرستان انتظار دارد به از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار درآمد بیش از 12 به 18 ماه از جمله در مرکز پزشکی دانشگاه و فرودگاه بین المللی McCarran.

“ما در حال رفتن به نیاز به هر فدرال دلار ما سزاوار از اطلاعات به دست آمده از این سرشماری سال برای خدمت به جامعه ما هنگامی که ما را COVID-19 پشت سر ما” رئیس کمیسیون مرلین Kirkpatrick در بیانیه ای گفت.

حدود 45.9 درصد از خانواده ها در شهرستان باید با پر کردن فرم های سرشماری در این شهرستان گفت: کمی پشت 46.2 درصد میانگین ملی و فقط پیش از 45.3 درصد در سطح ایالت ،

فراتر از تعیین بودجه فدرال به نتایج سرشماری نیز اطلاع رسانی کنگره apportionment.

اداره آمار عامل, تلفن رایگان, زبان کمک خطوط در بسیاری از زبان ها از جمله شایع ترین صحبت در جنوب نوادا: 844-330-2020 برای زبان انگلیسی; 844-468-2020 برای اسپانیایی; و 844-478-2020 برای تاگالوگ.

این اداره نیز با ارائه آمریکا زبان اشاره پشتیبانی با تلفن رایگان, تلفن صفحه نمایش دستگاه شماره: 844-467-2020. خانواده هایی که پاسخ نمی دهند اوایل آنلاین یا از طریق تلفن دریافت مقاله پرسشنامه از اداره که آنها می توانید از طریق پست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سرشماری بازدید Census.NV.gov.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>