CBS ستارگان نذر ‘ما همه در این با هم در PSA برای آرام Coronavirus نگرانی

به عنوان ترس و اضطراب افزایش می یابد, گسترش رمان coronavirus CBS داوطلب خدمت سربازی بیش از 50 از آن ستاره به بینندگان یادآوری است که “شما تنها نیستید” چرا که “ما همه در این با هم.”

سه شنبه شب شبکه لگد جدید و رسانه های اجتماعی کمپین “ما همه در این با هم” با 60-second PSA که طی آن استعداد مشترک پیام های ارتباط و مثبت آنها تا به حال فیلم برداری بر روی دستگاه های تلفن همراه خود.

نقطه ای که عرضه در طول NCIS برجسته فردا و فردا دسترسی به همه ستاره ها از جمله جوان شلدون را Iain Armitage, ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف را Sonequa Martin-استیل, NCIS: Los Angeles’ LL Cool J, مسابقه شگفت انگیز را Phil Keoghan و CBS صبح امروز گیل پادشاه.

آنها به یاد مخاطبان که “شما تنها نیستید” “ما هنوز متصل” و “ما در اینجا برای شما.”

این شبکه گفت: کمپین جدید—که ادامه خواهد داد و از طریق آن کانال های رسانه های اجتماعی و شامل ستاره از آن سرگرمی, اخبار ورزشی و CBS دسترسی به همه بخش ها—فرمت سی بی اس با نام تجاری کمپین که در حال حاضر شده است در آثار مورد پخش تلویزیون توانایی گرد هم آوردن مردم.

این دومین coronavirus محور PSA کمپین که ViacomCBS نورد در روز سه شنبه. امروز صبح ViacomCBS و تبلیغ شورای عرضه #AloneTogether یک کمپین اجتماعی در مورد فاصله برای تشویق افراد جوان به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net