ناهار خوری گاه به گاه زنجیر در میان سخت ترین ضربه در پی بیماری همه گیر

بینش کلیدی:

بسیاری ممکن است به زودی خود را قادر به بطور منظم احساس دبیرستان خاطرات slurping, شکلات, milkshakes در Steak ‘n Shake یا wolfing پایین کبابی مرغ پیتزا در پیتزا کالیفرنیا به عنوان ناهار خوری زنجیر صورت حساب در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

رستوران درست مثل خرده فروشان هستند در مواجهه با مشکلات بی به عنوان آنها طناب را از مناطق ناهار خوری و یا تعطیل عملیات در مجموع به کمک شامل گسترش coronavirus.

فست فود ارائه دهندگان مانند مک دونالد, KFC و تاکو بل حداقل قادر به حفظ برخی از درآمد خود را با ارائه takeout, drive-thru و تحویل. چنین خاموش فرض, خدمات, در واقع تشکیل یک اکثریت قریب به اتفاق این زنجیر’ فروش گفت: لایل Margolis یک رستوران تحلیلگر در رتبه آژانس Fitch در.

“بزرگ ملی فست فود بازیکنان امن ترین داده تحویل بالا حجم قوی نقدینگی اقتصاد مقیاس و اهرم بیش از تامین کنندگان,” او گفت:.

اما رستوران ها که تکیه بر نشستن در ناهار خوری خواهد بود سخت تر و فشرده برای نجات فروش. حتی پس از گسترش coronavirus است موجود مقید کردن تقاضا بعد از آن در سال—اگر وجود دارد—را ندارد تا از دست غذا در حال حاضر.

“بسیاری از [زنجیر] در معرض خطر هستند, آن سخت است می دانم که در آن برای شروع” Margolis گفت. “به طور کلی غذاخوری گاه به گاه کرایه خواهد شد بسیار بدتر است.”

مناطق مختلفی در ایالات متحده موظف اند که ناهار خوری اتاق بسته می شود که به معنی رستوران ها باید برای زنده ماندن به خارج از فرض Margolis گفت. این نهاد ناهار خوری گاه به گاه زنجیره ای در یک وضعیت دشوار به دلیل خاموش قضیه حساب برای کم دو رقمی درصد از درآمد اگر نه پایین تر. حتی پس از آن خاموش-فرض شامل پذیرایی است که شاید سخت ترین ضربه.

آژانس رتبه بندی S&P به تازگی اضافه شده خرچنگ قرمز و P. F. chang’s پدر و مادر Wok منابع به لیست خود را از شرکت های مضطرب ،

اما قبل از همه گیر Moody S&P و Fitch همه نام Steak ‘n Shake و کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه به عنوان کسب و کار در معرض خطر به طور پیش فرض. هر دو زنجیر باقی می ماند در میان آسیب پذیرترین مضطرب و خرده فروشان و رستوران تحلیلگران گفت. نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خدمات مواد غذایی رنج می برند میلیاردها ضرر و زیان در

گسترده تر انجمن ملی رستوران در هفته گذشته گفت: پیش بینی های اقتصادی نشان می دهد که مواد غذایی صنعت خدمات می تواند از دست دادن $225 میلیارد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بیش از سه ماه بعد در حالی که به خطر انداختن بین 5 و 7 میلیون شغل است.

بین المللی حق رای انجمن که نشان دهنده کسب و کارهای کوچک ارائه شده به طور مشابه از مشاهده غم انگیز و گفت که 8000 تا 10000 رستوران مکان می تواند در نهایت سازندگان:.

ضرر و زیان میلیاردها دلار در فروش ویرانگر به خصوص برای مواد غذایی و ارائه دهندگان خدمات است که در مواجهه با مشکلات مالی قبل از همه گیر.

استارباکس’ فروش قابل مقایسه با کاهش یافته است 78% در چین در ماه فوریه در حالی که 80% از فروشگاه های آن بسته شد که ارائه می دهد برخی از ایده به کروناویروس’ تاثیر منفی. تفاوت در این است که استارباکس است نه کمبود مالی و می تواند آب و هوا موقت رکود.

“من فکر می کنم که ما می تواند مسیر چین اگر این روند می تواند کم عمق توجه دولت چین به احتمال زیاد بیشتر سازگار با ایجاد و اجرای قرنطينه تر از ما به نظر می رسد” Margolis گفت. “با توجه به درهم آمیخته طبیعت مقرر در آمریکا ممکن است کاهش فروش بیشتر بیرون کشیده شده [و] بازیابی طول می کشد.”

لایحه فراهم می کند که برای کمک به شرکت ها و افراد و همچنین به عنوان بودجه کمک مالی از برخی صنایع در حال حاضر متوقف شده در سنا است. و در حالی که شرکت های هواپیمایی—و شاید حتی سازنده هواپیما بوئینگ آمریکا بزرگترین صادر کننده—در خط برای کمک مالی آن نامشخص است که بخش های دیگر ممکن است دریافت کمک و چقدر.

این قانون گرفته تا جمهوریخواهان کنترل سنا برای مثال پیشنهاد مالی تاسیسات تا 150 میلیارد دلار برای صنایع عمده در خارج از خطوط هوایی و حمل و نقل هوایی حمل. خانه دموکرات از سوی دیگر در حال تبادل 500 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک در قالب کمک های مالی و وام های بدون بهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im