Cashierless خرده فروشی در حال آمدن است به نیویورک و فرودگاه های منطقه

بینش کلیدی:

  • آن را اثبات و فن آوری های مقیاس پذیر است و رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

مشغول مسافران عجله به دروازه های خود را در ترمینال C در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی به زودی باید یک چیز کمتر به نگرانی در مورد: انتظار در خط برای نوشیدنی و تنقلات و مواد خواندن در Cibo بیان لذیذ بازار است.

این به آن دلیل است که محل خاص خواهد بود رسما cashierless شروع مارس 16.

این خبر تنها چند روز پس از آمازون اعلام کرد که فروش پرداخت-رایگان تکنولوژی از آن آمازون رفتن به فروشگاه به سایر فروشندگان است و “چند امضا می پردازد.”

مهمان نوازی شرکت OTG که در عمل از 350 رستوران ها و مغازه ها در 10 فرودگاه از جمله در مینیاپولیس, Washington, d. C., فیلادلفیا و تورنتو—گفت: Cibo بیان لذیذ بازار در نیوآرک را United Airlines ترمینال خواهد بود که برای اولین بار در هر فرودگاه.

یک سخنگوی OTG گفت: مکان های اضافی در نیوآرک و در نزدیکی فرودگاه لاگاردیا به دنبال خواهد داشت اما روشن نیست که آنها باز خواهد شد و یا اینکه آیا یک استاندارد پرداخت گزینه باقی خواهد ماند برای مسافران که می خواهند به پرداخت راه قدیمی از مد افتاده.

این حرکت قطعا می تواند کمک به بهبود شهرت هر دو نیوآرک و لاگاردیا که آخرین رتبه در J. D. Power را 2019 فرودگاه نظرسنجی رضایت برای مگا و فرودگاههای بزرگ به ترتیب در زمانی که صنعت حمل و نقل هوایی پیش بینی شده است به از دست دادن بین $63 میلیارد دلار به 113 میلیارد دلار به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

اما آن را نیز نشانه ای از بلوغ برای این فن آوری خود را.

Cashierless خرده فروشی انقلابی بود که این عرضه در سال 2018 است. مدت کوتاهی پس از آن اخباری آمازون بود و چشم دوخته اند به عنوان بسیاری از 3,000 مکان 2021. اما واقعیت شده است خیلی بیشتر اندازه گیری تا کنون—دو سال بعد آمازون دارای 23 مکان در شیکاگو, نیویورک, سان فرانسیسکو و سیاتل با دو بسته برای بازسازی.

در ماه اکتبر Adweek گزارش مکان های مانند فرودگاه و استادیوم هستند و ایده آل مناسب به دلیل خرده فروشی وجود دارد به طور معمول کوچک با فرمت خریداران در عجله هستند و آنها نمی خواهند به خرید مقدار به هر حال. این اعدامها می تواند این تکنولوژی یک شات در بازو نه تنها پوسته پوسته شدن اجرای بلکه با افشای مصرف کنندگان فراتر از پیشگامانی در چهار شهرستانها عمده ایالات متحده به مفهوم.

در ماه سپتامبر آمازون بروید رقیب Zippin همکاری با NBA ساکرامنتو کینگز به باز کردن cashierless فروشگاه رفاه در یک ورزشگاه. این اجازه می دهد تا طرفداران برای خرید مواد غذایی و نوشیدنی ها از جمله پیش نویس آبجو بدون اسکن کردن هر چیزی.

CNBC گزارش آمازون در گفتگو با Regal Cinemas را به پرداخت-خرید رایگان به سینما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de