هویج بالای پل Shortino ستاره در new Vegas نسخه از ‘ارسال در دلقک ها’

این یک داستان است که شروع تعطیلات آخر هفته روز کارگر در سال 2009 و در نهایت ورود به فصل آخر.

ما صحبت از hard-rock نسخه از “ارسال دلقک” ثبت شده برای هویج بالا را نشان می دهد مرحله در اقصر. بیش از یک دهه پیش به سرپا نگه داشتن طنز شنیده می شود که نسخه اصلی این Stephen Sondheim کلاسیک یک شب در حالی که رانندگی و فکر سنگین-نسخه فلزی خواهد بود یک راه ایده آل برای باز کردن خود را نشان می دهد در دهلیز نمایشگاه است.

پس از آن بود که بعد از ظهر شنبه در سپتامبر ’09 زمانی که من دعوت به تماشای فیلم برداری از این آهنگ که معروف بود در Liberace اجراهای در لاس وگاس هیلتون. آهنگ و ویدئو ثبت شدند در صفحه اصلی استودیو مهندس ضبط و تولید کننده تام پرهام. خواننده شد پل Shortino از گروههای راک شورش آرام و خشن Cutt, و همچنین لعاب-بیش از دوک شهرت در “This is Spinal Tap.” Pantera را Vinnie Paul مشتاقانه قبول کرد که به بازی (درامز).

که بعد از ظهر معروف بود چون پل نشان داد تا خیلی دیر — ما در واقع می خواهم شروع مسابقات استخر در حالی که انتظار در استودیو. زمانی که متال افسانه ضربت زنی در نهایت آیا می رسند او نشان داد تا حجاب کامل دلقک “به شخصیت.”

هنگامی که پل راه می رفت در او برداشت من نشانه استخر و فریاد زد: “چه کسی ممکن است شما بود!?”

این که چگونه من از بنیانگذاران Pantera.

این “دلقک ها” پروژه بود و بعد کنار گذاشته اما هرگز اوراق. Shortino یک دیرینه عضو خوش آمدید سنگ طاق در نهایت احیا پروژه و یکشنبه ثبت یک ویدئو جدید برای نسخه به روز شده از سنگین فلزی پوشش خود را با استفاده از خواننده اصلی و پل قطعات درام. هویج بالا برجسته در مرکز در تمام Joker لباس شاهانه یا فاخر از جمله جلیقه میپوشید سال پیش برای شگفت انگیز Johnathan را جشن هالووین.

ویدیو شلیک رفت و برای چند ساعت در شمارش — کویر ماه محصولات در لاس وگاس توسط دنی “تعداد” Koker از “Pawn Stars” و “شمارش ماشین” سری واقعیت. Shortino هویج بالا (نام واقعی اسکات تامپسون) و گیتار بزرگ Nozumu Wakai کوبید مورد به عنوان آنها غرق در strobes و ماشین آلات-تولید دود.

دائم الخمر حتی تف خون جعلی خود را در “معنی دلقک” حالت و در آخر آنقدر خسته بود او به سختی می تواند صحبت می کنند. “من بیش از حد بود!” به نام کمیک سرپا نگه داشتن که تبدیل 55 روز سه شنبه. این آهنگ است که بیشتر توسط مارکو مندزا (اواخر از Whitesnake) در باس است.

“ارسال دلقک” heavy-metal نسخه است منتشر شده در ژاپن در ماه آوریل به دنبال هدف انتشار در اروپا و آمریکا نهایی تصویری منتشر خواهد شد در یوتیوب به احتمال زیاد توسط بهار. هویج بالا می گوید: او تاشو آن را به نشان می دهد به عنوان برنامه ریزی شده به احتمال زیاد به عنوان مقدمه. او به استفاده از آن در تور ،

کل پروژه تا حد زیادی قصیده به پل که در اثر یک حمله قلبی در سن 54 در لاس وگاس در 18 ژوئن 2018. پولس از همه درگیر در این پروژه یک فن از بالای هویج و یک بازدید کننده به طور منظم به دهلیز نمایشگاه است.

طنز به یاد پل رعدآسای عملکرد در سال 2009 زمانی که درامر یکی-و-انجام می شود.

“او به خانه رفت و به یکی را فقط باور نکردنی است. و من گفت: “بیایید یک زن و شوهر از نسخه های مختلف فقط به امن ما برای همه این استودیو زمان,'” هویج بالا گفت. “و او می رود ‘Nah ما لازم نیست. من آن را کردم. اجازه دهید ناهار.’ که تا به Vinnie و این است آنچه که ما در حال استفاده است.”

سرد آویزان هشدار

در موضوع گرفتن باند برگشت با هم … سالانه سنت Baldrick است/تولد جمع آوری کمک برای شما واقعا به ریاست کنی Davidsen 7:30 بعد از ظهر یکشنبه در توسکانی سوئیت’ کوپا اتاق. به جای یک پوشش شارژ و هدیه (بدون هدیه لطفا) ما در حال عبور از کلاه برای جمع آوری پول برای سنت Baldrick کمپین مبارزه با سرطان دوران کودکی.

لیست وگاس هنرمندان مجموعه به انجام عبارتند از: Chris Phillips از Zowie بویی دانیل مورچه, Skye دی مایل Pia Zadora, پسرم, چارلز, Enoch آگوستوس اسکات جان دی دومنیکو جیمی Denning وین A. از برانکس Wanderers مایکل و لوسی Grimm, لیزا ماری اسمیت و اسحاق و اقبال تب اندرو فریمن Tyriq جانسون استفانی سانچز, اریک, Sean Carnell “طلایی لوله” جانسون Lynnae Meyers, سارا لاو, والری ویترسپون Ayler اوان, Colin Cahill, MaKenzie پرواز تروی بورگس, مایکل شاپیرو, Krystal Goddard, کلی Vohnn, Coty الکساندر آنجلینا Alexon, ایوت Clutterbuck جو DiNunzio جری جونز, Kevin Mullinax و بیشتر از بسیاری دیگر.

دانیل Lewis, دختر, سرگرمی, افسانه و جهان-کلاس نیکوکار جری لوئیس, رهبری اهدای تلاش و سنت Baldrick را به لاس وگاس از بنیانگذاران برایان McMullan را مرحله به صورت چند کلمه در مورد این موسسه خیریه. یک بار دیگر من بخشی از اصلاح-a-thon در نه خوب Irishmen در نیویورک-نیویورک در مارس 7, با آگوستوس اسکات انجام این سال اصلاح است. به من www.stbaldricks.org برای حمایت و به ما می گویند ببینید شما یکشنبه.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net