Carl’s Jr., تبلیغات, پس خونتان حشری در حال حاضر فقط Numbingly مطلوب

این عجیب و غریب بود که فقط چند سال پیش, فست فود, زنجیره ای, carl’s Jr. واقعا می خواستم شما را به داشتن رابطه جنسی با یک همبرگر. اما در حال حاضر آن را احساس می کند مانند نام تجاری به سختی حتی می خواهد شما را برای رسیدن به پایه اول.

امروز, carl’s Jr. و خواهر با نام تجاری Hardee است پرده برداری از جدیدترین کمپین بازاریابی و کاملا چند صنعت ناظران کنجکاو برای دیدن اینکه آیا این زنجیره خواهد در نهایت از یک دوره عدم قطعیت در اطراف آن چگونه باید رویکرد بازاریابی خود را.

این برند به طور رسمی در کنار آن 15 سال horndog تبلیغ فاز در سال 2017 با یک تبلیغ که برجسته داستانی بنیانگذار کارل Hardee Sr. ورود به تمیز کردن بازاریابی ظروف سرباز یا مسافر ساخته شده توسط پسر او (کارل جونیور). تعهد به قرار دادن همبرگر قبل از سینه جدید سخنگوی وعده داده است که یک عصر جدید بود و نزدیک.

در عوض آنچه به دنبال آن بود و حتی بیشتر آشفته زمان برای carl’s Jr., برند با آن مدیر عامل خروج—پس از یک شکست خورده نامزدی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نیروی کار و خلاق آن حساب رفتن به نقد و بررسی پس از شش سال با 72andSunny که تا به حال به دنبال طولانی اجرا با آژانس Mendelsohn Zien (خالق بدنام 2005 پاریس هیلتون آگهی برای carl’s Jr.).

این carl’s Jr. حساب به پایان رسید تا با هوس که به ایجاد یک سری از نقاط اعلام شده توسط Matthew McConaughey (هر چند در غیر این صورت فراموش شدنی). این Hardee است حساب تقسیم کردن به آرنولد. سپس با ورود سابق Popeyes exec چاد کرافورد به عنوان رئیس با نام تجاری افسر carl’s Jr. و Hardee است حساب ناگهان boomeranged به 72andSunny.

به طوری که این تبلیغات جدید بود چشم ظاهر و prurient? یا شاید چیدن تا جایی که آژانس چپ خاموش intriguingly متا و خود آگاه ؟

متاسفانه جواب این است: “نه.” این کمپین جدید “خوراک خود را خوشحال” نیست و بیشتر از هر چیزی در همه به جز یک گسترده generic شعار و تا حدودی آزار دهنده صحبت کردن ستاره.

به عنوان شما می توانید در اولین نقطه ای بالاتر از یک زن نشسته در یک جلسه خسته کننده و فکر کردن در مورد مواد غذایی است. Carl’s Jr., آرم, “مبارک ستاره” در حال حاضر انیمیشن و حرف نشسته در کنار او تشویق او به جست و خیز کردن برای یک برگر. در حالی که غذا عکس نگاه خوب به اندازه کافی نقطه ای است که در غیر این صورت فقط جای تعجب مرده.

در یکی دیگر آگهی های ما را ببینید مبارک ستاره گفتن یک مرد به دور او نوار پروتئین در حمایت از—شما هرگز حدس می زنم—یک همبرگر.

در یک جای رفیع بیانیه ای در مورد کمپین راه اندازی, Crawford, توصیف لکه های جدید به عنوان یک کلید لحظه ای از گذار برای تجاری:

“کارل جونیور و Hardee است همیشه باقی ماند و غیر ممکن است به چشم پوشی و این نام تجاری جدید کمپین همچنان که سنت در relatable, به یاد ماندنی و طنز در راه است. درست است سنگ پله از ما گذشته ما به آینده جدید جهت متمایل به خود را به اشتراک گذاشته سهام بسیار جذاب منو نوآوری و معشوق طلسم مبارک ستاره. از طریق تحقیقات ما کشف شده است که 71 درصد از آمریکایی ها معتقدند که بهترین قسمت این هفته است که با بهره گیری از مواد غذایی خوشمزه است که چرا مارک های ما اختصاص داده شده به ادامه به ارائه craveable گزینه های که اجازه می دهد تا شما را به خوراک خود را خوشحال است.”

کنار گذاشتن که کار احساس می کند مسلما مشتق از رقیب جک در جعبه را طلسم محور بازاریابی—و بیشتر سخاوتمندانه صرفنظر از این واقعیت کمپین مراجع 24 ساله عبارت از جری مگوایر—نیز وجود دارد و نه فقط اینجا برای نام تجاری خود را و ساخت.

72andSunny نیویورک مدیر خلاق نیک کاپلان می گوید: موضوع بستن همه با هم آن است که مراکز کار در “مبارک ستاره خواستار حقایق بزرگسالی است.” که قطعا زمین حاصلخیز است که بسیاری از مارک های سرگرم کننده داشته اند معدن—مهمترین دیگر 72andSunny مشتری Halo بالا که enjoyably پلمپ اعماق وجودی ترس با آن درخشان نوشته شده است “بستنی برای کودکان” کمپین.

این زمان در اطراف هر چند ما یکنواخت و خسته کننده و بدون لذت است. و در حالی که carl’s Jr. درست بود به حرکت پست خود را طولانی دوران شئ متمرکز تبلیغات, آن را هنوز هم نامطلوب به ببینید که چگونه نام تجاری منتقل شده پس از در حال اجرا در نقاط مانند این یکی در سال 2012:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>