Cannes Lions هنوز هم در ماه ژوئن امنیت پشتیبان گیری از خرما در ماه اکتبر

این Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت و تبلیغات جهان بسیاری از مشخصات بالا در رویداد امروز اعلام کرد آن را امن است یک طرح احتمالی برای حرکت از ژوئن تا اکتبر در صورتی که COVID-19 را گسترش بوده است نه به اندازه کافی موجود است.

این جشنواره می گوید: این تصمیم خواهد گرفت نه بعد از 15 آوریل که آیا به چوب با زمان تاریخ ژوئن 22-26 یا حرکت weeklong رویداد Oct. 26-30 تاریخ آن در حال حاضر قفل شده است و با شهر کن فرانسه.

“همانطور که ما امروز ایستاده, همه برنامه های ما اقدام به عنوان برنامه ریزی شده و ما هنوز در حال کار به سمت Cannes Lions 2020 در نظر گرفتن محل به عنوان برنامه ریزی شده در 22 ژوئن,” گفت: Cannes Lions مدیر عامل سیمون طبخ, در بیانیه ای. “اما به عنوان وضعیت جهانی است که به طور مداوم در حال تحول ما می خواهیم به ما در مورد برنامه های احتمالی. ما در مشورت با مشتریان و شرکای تجاری و آماده اند بر این اساس با قرار دادن اقدامات در محل برای اجازه می دهد انعطاف پذیری باید ما به آن نیاز دارید. مثل همیشه ایمنی از تمام کسانی که درگیر این است که ما بیشترین اولویت و هر گونه تصمیم گیری ما را منعکس خواهد کرد این است.”

احتمالی برنامه ریزی می آید به عنوان جشنواره میزبان کشور فرانسه بوده و یکی از نقاط مهم در شیوع COVID-19 آنفولانزا مانند گسترش بیماری جدید و بسیار مسری فشار از coronavirus. همانطور که از روز شنبه این کشور گزارش شده بود 1,784 تایید موارد با 84 در بخش مراقبت های ویژه و 33 اثبات کشنده است.

روز یکشنبه دولت فرانسه به طور موقت ممنوع تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان پس تا زودتر ممنوعیت حوادث با بیش از 5000 شرکت کنندگان. این Cannes Lions تساوی حدود 12000 رسمی شرکت کنندگان هر سال با بسیاری از بازاریابی فنی و حرفه ای ورود به شرکت در رویدادهای این جشنواره را به حاشیه.

مشابه در اندازه جشنواره فیلم کن است که به جای برنامه ریزی شده و حتی زودتر از مارس 12-23 و تا کنون اعلام نشده هیچ برنامه ای برای برنامه ریزی مجدد.

با توجه به تابستان آن زمان Cannes Lions شده بود برگزاری شرکت به ماه ژوئن را تاریخ به عنوان بسیاری از دیگر رویدادهای صنعت برنامه ریزی شده برای ماه مارس مارس و آوریل اعلام کرد لغو و یا تغییر برای تبدیل آنلاین-حوادث.

کنگره جهانی موبایل, میله میله برای اواخر فوریه در بارسلونا, اولین انجمن بزرگ رویداد به اعلام لغو آن. این تصمیم پس از حامیان و عمده tech سیستم عامل که برنامه ریزی شده بود به حضور اعلام کرد آنها می تواند بیرون کشیدن از این رویداد.

برخی از tentpole حوادث, مهمترین, Austin tech/موسیقی جشنواره SXSW و کالیفرنیا هنر و موسیقی جمع آوری Coachella اقدام به سوار کردن گسترش COVID-19 اما در ادامه محدودیت های مسافرتی و دولت مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ, مجبور, هر دو واقعه به سیاه و سفید کردن تاریخ خود. SXSW لغو شد آشکار در حالی که Coachella موکول شده است برای ماه اکتبر است.

در دنیای تبلیغات با بسیاری از جوایز و جشنواره های خوشه ای در بهار سرنوشت رویدادهای مهم شده است تا حد زیادی نامشخص است. یک باشگاه اعلام کرده است سالانه خود را خلاق در هفته برنامه ریزی شده برای ماه مه خواهد بود در حال حاضر آنلاین-فقط هر چند مقامات در غیر انتفاعی سازمان مادر می گویند این رویداد است عمده منبع درآمد نسبت به هزینه های ورود. که در مقایسه با Ascential متعلق به Cannes Lions که تولید مقدار زیادی از پول خود را از سایت فضاها و فعالانه مانند مارک سواحل کنسرت و cabanas.

در حال حاضر در لندن D&AD جشنواره باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای ماه مه 19-21.

برای به روز رسانی بیشتر در مورد چگونگی شیوع کروناویروس تحت تاثیر صنعت, حوادث, مطمئن شوید برای بررسی از Adweek را اغلب به روز رسانی فهرستی از رویداد لغو و محدودیت های مسافرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im