Cannes Lions رسما به تعویق انداختن 2020 جشنواره به اکتبر

جشنواره کن شیرها تبلیغات جشنواره برای اولین بار برگزار شد در سپتامبر سال 1954 که به تکامل این صنعت در اوایل تابستان tentpole است به طور رسمی در حال حرکت آن سال 2020 رویداد را در تقویم.

با بیش از 7,700 مورد تأیید و 175 مرگ و میر فرانسه باقی مانده است یک کانون جهانی شیوع کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. Cannes Lions سازمان—که به تازگی اعلام کرد که در حال توسعه یک ماه اکتبر طرح احتمالی برای این جشنواره است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 22-26—امروز اعلام کرد این رویداد در Riviera فرانسه شهر کن در حال حاضر برگزار شود Oct. 26-30.

“وضعیت جهانی پویا و به سرعت در حال تغییر” گفت: فیلیپ توماس رئیس جشنواره کن شیرها. “ما احساس می شد بحرانی به ارائه دید در ماه ژوئن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان ما را به عنوان ما در توسعه برنامه های ما است.”

سازمان باقی می ماند در تماس با بهداشت عمومی, مقامات جشنواره کن دفتر شهردار و مقامات فرانسوی به ماندن در بالای این بیماری را گسترش و همچنین به عنوان جدول زمانی برای مهار و بازیابی.

“جامعه ما با آن مواجه است چالش های بی سابقه ای و همکاری هرگز مهم تر بوده است” گفت: Simon کوک مدیر عامل جشنواره کن شیرها. “تمرکز ما در حال حاضر در برنامه ریزی جشنواره—و ما beating heart, the Lions—برای اطمینان جامعه ما قادر به تشخیص فوق العاده ای کار آن کمک به کسب و کار سازمان و جامعه است.”

جشنواره کن شیرها به طور سنتی تساوی حدود 12000 شرکت کنندگان همراه با بسیاری از غیر passholders بر آن حاشیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im