نامزدهای dash برای پر کردن کفش Clark County کمیسیون صندلی

با بیش از نیمی از کرسی در قدرتمند تمام دموکراتیک Clark County کمیسیون برای انتخابات نامزد بودند کشیده شده به باز کردن صندلی به عنوان آخرین مهلت تشکیل پرونده ضربه جمعه.

ده امیدوار رسما اعلام نامزدهای در منطقه D و هفت ثبت به اجرا در منطقه C – کرسی برگزار شد در حال حاضر مدت محدود کمیسیون لارنس هفتگی و لری براون بود.

رئیس کمیسیون مرلین Kirkpatrick و کمیسر مایکل نفت به دنبال حفظ کرسی در منطقه B و منطقه بود که در آن هفت کل کاندیداها واصل بین هر دو منطقه با مهلت با توجه به شهرستان تشکیل پرونده سوابق.

منطقه D

دو دولت دموکراتیک قانونگذاران برجسته نژاد برای منطقه D: سناتور. Mo دنیس و مجلس ویلیام کوردی دوم رئیس حزب دموکرات نوادا.

North Las Vegas, عضو شورای اسحاق بارون یک دموکرات است که تنها مقام برگزیده در مسابقه.

اما هفت نامزد دیگر نیز در مخلوط: شهرستان, مدیر, تانیا فلاناگان, مشاور کسب و کار دیلرد آلن اسکات, غیر انتفاعی مدیر هنری خار سابق شهر لاس وگاس آتش ارشد دیوید واشنگتن تعمیق Kothari, عیسی مورنو و استنلی واشنگتن است.

همه دموکرات ها به جز خار دیوید واشنگتن و استنلی واشنگتن که در حال اجرا در هیچ حزب بلیط.

منطقه C

سابق نوادا وزیر امور خارجه در راس میلر یک دموکرات و مدت محدود لاس وگاس عضو شورای Stavros آنتونی تنها جمهوری خواه به فایل در حال پیوستن به پنج نفر دیگر در مسابقه برای منطقه C.

باقی مانده دموکراتیک زمینه شامل: فیاض Raja که نشسته است در تازه شکل گرفته آسیایی-آمریکایی Pacific Islanders کمیسیون; شکارچی قابیل یکی از دستیاران سابق تشکر. دینا تیتوس; پتسی قهوه ای یک بار لاس وگاس شورای نامزد; لاس وگاس بومی جنیفر پنی; و گری هوشع که به دنبال صندلی در گذشته دو انتخابات چرخه.

وقت منطقه

به چالش کشیدن حقیقت برای منطقه B صندلی: جمهوری کوین ویلیامز و وارن Markowitz در حال اجرا بر روی مستقل آمریکایی بلیط.

نفت به چالش کشیده شده در منطقه توسط همکار دموکرات Leain وشن معاون اجرایی رئیس جمهور آشپزی اتحادیه محلی 226 و کنت o’sullivan. مایکل توماس جمهوری و بازنشسته اجرای قانون حرفه ای که فرار ناموفق در برابر آن کمیسر استیو Sisolak برای منطقه یک صندلی در سال 2016 نیز در زمینه اجرا.

نفت منصوب شد به صندلی در سال گذشته توسط Sisolak پس از Sisolak انتخاب شد فرماندار معنی این است که نفت را برای اولین بار تلاش برای انتخاب شدن در سمت راست خود را.

اولیه انتخابات ژوئن 9, با رای گیری اولیه از مارس 23 ژوئن 5. انتخابات نوامبر است. 3 و رای گیری اولیه است Oct. 17 از طریق Oct. 30.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im