لغو که بهار سفر با توجه به کروناویروس? شما تنها نیستید

پس از نوشتن در مورد لاس وگاس بر اساس Allegiant Air و آن هیچ هزینه معامله جاده جنگجو تبدیل به بالفعل هرزه خدمات به مشتریان برای شرکت هواپیمایی.

با ایمیل و شماره تلفن در انتهای داستان وجود دارد سیل تماس ها و ایمیل (حدود 200 کل) ماندگار به خوبی به صبح جمعه به عنوان این ستون است که نوشته شده اشتباه من برای یک نماینده از Allegiant.

بیدار شدن از خواب در صبح جمعه به بیش از یک دوجین ایمیل و نشستن در میز من به 83 صوتی من ساخته شده بود آگاه که آمریکایی ها در هیچ خلقی را به سفر در طول آنچه سازمان بهداشت جهانی با برچسب یک بیماری همه گیر. من به عنوان بسیاری از خوانندگان به عنوان من می توانم به آنها بهترین مشاوره به من Allegiant.

دلایل بسیاری وجود دارد کسانی که مایل به تغییر برنامه سفر خود را برای ارائه مایل به دیگر پرواز.

البته همه مربوط به کوروناویروس. بسیاری از افراد مسن و ذکر است که در بالا منطقه خطر ابتال به این ویروس در حالی که دیگران بودند لغو سفرهای خانوادگی.

“من و خانواده ام در حال برنامه ریزی برای تعطیلات در فلوریدا, مارس 29-مارس 2 برای رخصتی بهار, به علت بیماری, پخش كردن, ما می خواهم به لغو” Yolanda Milam گفت: در ایمیل خود.

مهم نیست که چه دلیل آن آشکار است که اگر من آب گرفتگی با چنین درخواست Allegiant و سایر شرکت های هواپیمایی در حال دیدن یک مقدار بالاتر حجم از درخواست.

این اثر همچنین انتظار می رود در دره لاس وگاس به عنوان بزرگ چند کنوانسیون و حوادث شده اند یا لغو و یا به تعویق افتاد. و با NCAA تصمیم به تماس خاموش این سال بسکتبال مسابقات لاس وگاس را ببینید یکی از شلوغ ترین تعطیلات آخر هفته تخلیه.

McCarran International Airport مقامات نمی ارائه خاص تعداد مسافر به شرکت های هواپیمایی ارسال نیست کسانی که تا اواخر در یک ماه و سپس ارائه شده هفته پس از.

اما 11 ماه از خط عبور 4 میلیون به علاوه مسافران در معرض خطر جدی.

اگر آن را نمی شیب در فوریه اعداد واقعی وحشت از کروناویروس جدید شروع نمی شود در ایالات متحده تا زمانی که در اواخر ماه مارس تعداد تقریبا قطعی به شدت پایین تر به دلیل لغو رویدادهای بین المللی و ممنوعیت سفر تصویب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به نظر می رسد زمان آشفته پیش رو برای صنعت سفر و به جای آن به دنبال به جلو برای رسیدن به ارتفاعات جدید در این صنعت است نیروبخش برای دیدن چگونه کم آن می توانید قبل از بهبودی آغاز می شود.

“این قطعا بی سابقه بار برای ما هواپیمایی ما خدمه پرواز و کشور ما” لری Bassani رئيس جمهور از انجمن های حرفه ای خدمه پرواز گفت: در یک ایمیل. “من تجربه 9/11 از داخل به ما اتحادیه روابط عمومی و مشاور رسانه های, و من می توانم به شما بگویم که به عنوان تکان دهنده و حادثه ای است که به عنوان رویداد بود و من معتقدم که این بحران بسیار فراگیر و گسترده است و زندگی ما را یک بار دیگر تغییر غیر قابل تصور در راه است.”

فرودگاه نکات سفر (persian)

اداره امنیت حمل و نقل به یاد مسافران است که آن را در حال حاضر پروتکل های استفاده شده قبل از شیوع کروناویروس با توجه به TSA سخنگوی Lorie Dankers.

زمان TSA روش عملیاتی استاندارد نیاز به خط مقدم پرسنل به پوشیدن دستکش, دستکش زمانی که غربالگری افراد یا اموال خود را با اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت. دستکش را پس از تماس با مسافران و یا اموال خود را.

هر سواب مورد استفاده در یک روش غربالگری آیا بازرسی و بررسی چمدان هستند مورد استفاده مجدد برای سایر مسافران است. TSA مجاز است خط مقدم پرسنل امنیتی که غربالگری وظایف نیاز به آنها را به طور معمول آمدن به تماس نزدیک با سفر به پوشیدن ماسک های جراحی در انتخاب خود.

راهنمایی برای مسافران عبارتند از:

— آیا به جای وسایل شخصی مانند کیف پول و کلید و یا گوشی در بن. به جای امن آنها را در حمل اموال به نمایش در خواهند آمد از طریق سیستم X-ray. با صدها نفر از مسافران از طریق فرودگاه ایست بازرسی امنیتی هر یک ساعت یک سطل را معمولا با استفاده از آیتم استفاده کنید.

— مسافران مجاز را به صورت جداگانه بسته بندی الکل و یا دستمال مرطوب ضد باکتری در حمل و یا چمدان چک شده. ادم تنومند و بدقواره ظروف از دست دستمال مرطوب نیز مجاز در حمل و یا چمدان چک شده. مایع دست عفونی باید پایبند به TSA مایعات حد 3.4 اونس. بطری های بزرگتر از 3.4 اونس باید سفر در چمدان چک شده.

— TSA نیز تشویق می کند تمام مسافران به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مسافرت و پیشگیری از راهنمایی در مورد کوروناویروس.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de