لغو Cannes Lions 2020 آن را در سمت راست تاریخ “

بینش کلیدی:

  • در سال 2021 بازاریابان ممکن است حتی بیشتر مشتاق به بازگشت به Riviera فرانسه.

این است که شکل دادن به یک سال متفاوت از تقریبا همه آنهایی که قبل از آن آمد. و این درست برای بازاریابان به عنوان کسی که در حال مواجهه با یک سال بدون Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت صنعت تبلیغات بزرگترین رویداد سال است.

اعلام کن’ لغو آمد در اوایل این ماه دو هفته پس از جشنواره به حال شده است در ابتدا به تعویق افتاد تا ماه اکتبر این سال است. این سازمان در بیانیه ای گفت: “به عنوان تاثیر از COVID-19 همچنان احساس می شود در سراسر جهان مصرف کنندگان و مشتریان ما در سراسر بازاریابی خلاق و رسانه های صنایع روشن شده به ما مشتریان ما اولویت را معطوف به نیاز به محافظت از مردم برای خدمت به مصرف کنندگان با اقلام ضروری و تمرکز بر حفظ شرکت های, جامعه و اقتصاد است.”

برای علامت های تجاری است که Cannes Lions بخش عمده ای از تقویم خود را فعال در سواحل میزبانی رویدادها و ارسال تکه های زیادی از کارکنان خود را به این رویداد خبر از لغو لازم است مشکل گفت: جودی لی, پینترست جهانی رئیس صنعت و بازاریابی تجربی.

“من احترام Cannes Lions سازمان برای ساخت تصمیم گیری دشوار در اوایل به جای به تاخیر انداختن تصمیم گیری بسیار طولانی است,” او گفت:. “ما همه می خواهم به در سمت راست از تاریخ با تصمیم گیری های ما را در این سال است.”

پینترست به طور فزاینده ای تا به حال عمده حضور در جشنواره کن. در سال گذشته با نام تجاری عمل Pinterest, ساحل, weeklong فعال سازی با یک تجربه حسی برای مهمانان. لی گفت: همانطور که از در حال حاضر, آن را هنوز هم به توان نشان داد که چگونه دقیقا لغو کن تاثیر خود را کسب و کار به طور کلی.

“ما فقط شروع به درک این اثر جهانی همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر تمام ما,” او گفت:. “جشنواره کن است که یک بخشی از این معادله است. ما قطعا فرصت برای دیدار با همکاران ما از سراسر جهان, و هیچ چیز نمی تواند جایگزین آن است.”

اما لی پیش بینی سال جاری لغو خواهد شد Cannes Lions در سال 2021 و حتی بیشتر مربوط به این صنعت است. پس از یک سال خاموش تبلیغات صنعت خواهد شد مشتاق به بازگشت به آن در پیش بینی زمین بازی و فرد در شبکه است.

چه اتفاقی می افتد در جشنواره کن به طور خاص سخت است به تکرار او گفت: به سادگی با توجه به حجم گسترده از شرکت کنندگان از شرکت ها در صنایع از جمله فن آوری ارتباطات از راه دور, خدمات مواد غذایی و بیشتر.

“الهام می آید در بسیاری از اشکال در این جشنواره از یک بحث است که نشان می دهد امکانات که شما می توانید در راه های جدید به یک قطعه خلاق است که به شما می دهد لرز به اواخر شب گفتگو با ذهن درخشان” او گفت:. “جشنواره کن یکی از بهترین مکان ها برای شبکه و استخدام برخی از صنعت استعدادهای برتر در سراسر جهان است. خارج از آشکار برنده جایزه تیم که علامت های تجاری ممکن است بخواهید به تجاوز کردن به من نمی تواند فکر می کنم از یک شرکت نیست که خود را ارسال, تیم های برتر به کار در جشنواره کن از جمله بازاریابی و ارتباطات و تجربی و خلاق به نام چند.”

او افزود: “هنگامی که شما ترکیب تازه هوا دریا با فوق العاده, خلاقیت, سحر و جادو اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>