کانادایی ها هم اکنون می توانید آواز خواندن همراه با Facebook و Instagram

Facebook و Instagram در حال آوردن یک میزبان از ویژگی های موسیقی به کانادا از جمله موسیقی برچسب بر روی Facebook و Instagram, داستان, ترانه, شعر در Instagram و توانایی اضافه کردن آهنگ ها به Facebook پروفایل.

شبکه های اجتماعی را ویژگی های موسیقی شروع نورد در آمریکا در سال 2018 و تا به حال تمدید شده است به بیش از 30 کشور در ماه اکتبر گذشته.

آمریکای شمالی برچسب مشارکت مدیر الهام Talovic گارسیا و سر از موسیقی, چاپ و نشر, شمال امریکا, Zeina Grenier دقیق ویژگی های در یک پست وبلاگ.

کاربران در کانادا هم اکنون می توانید اضافه کردن آهنگ به عکس و یا فیلم ها در داستان های خود را بر روی هر دو سیستم عامل با باز کردن دوربین و یا انتخاب یک عکس و یا تصویری از خود, گالری, و سپس کلیک کردن بر روی نماد دشنه و انتخاب موسیقی دشنه.

این به ارمغان می آورد تا یک کتابخانه از آهنگ ها و اگر شعر در دسترس هستند برای مسیر انتخاب شده است که آنها خواهد شد تا پاپ به عنوان به خوبی. بهره برداری از شعر مردم را قادر می سازد برای تغییر انیمیشن و متن و همچنین به حرکت شعر در اطراف و چرخش یا تغییر اندازه دشنه.

توانایی اضافه کردن آهنگ ها به یک موسیقی بخش کاربران پروفایل در حال حاضر در کانادا زندگی کنند و آهنگ ها را می توان دوخته در بالای پروفایل نمایش هنرمند و آهنگ. هنگامی که دوستان شما با کلیک بر روی آن آهنگ ها آنها را بشنود کلیپ در Facebook و یا آنها می توانند از طریق شیر به شنیدن کل آهنگ در یک جریان پلت فرم.

آنها همچنین می توانید اضافه کردن همان آهنگ ها را به پروفایل خود و یا سفر این هنرمند صفحه.

Instagram سوالات دشنه در حال حاضر پشتیبانی از موسیقی در کانادا به عنوان کاربران وجود دارد می توانید پاسخ به سوالات با آهنگ از کتابخانه موسیقی و به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را به داستان.

Instagram نیز اضافه شده جلوه های بصری به فرمت موسیقی در داستان که در پاسخ به ضرب و شتم و صدا.

گارسیا و Grenier نوشت: “کانادا غنی موسیقی اکوسیستم. این تجربه های جدید در حال ساخته شده ممکن است از طریق همکاری های جدید با, موسیقی, چاپ و نشر جوامع و سازمان ها و همچنین برچسب و توزیع کنندگان در کانادا. به منظور اطمینان حاصل شود که تجربه موسیقی در Facebook و Instagram نشان دهنده تنوع کانادا هنرمندان و منافع ما کار کرده و از نزدیک با طیف وسیعی از همکاران و هنرمندان و مشورت با کارشناسان محلی.”

آنها ادامه داد: “یکی از راه هایی که این می آید به زندگی است که از طریق موسیقی مردم می توانند جستجو و به اشتراک گذاری. ما ایجاد کرده اید منحصر به فرد در کانادا-تم های خاص تا زمانی که جستجو برای یک آهنگ در شامل یک شخصی تصویری یا داستان مردم در سراسر کانادا را پیدا خواهد کرد یک کتابخانه بزرگ از موسیقی توسط هنرمندان کانادایی. این شامل محبوب آیکون های نمودار-شکوه هنرمندان و همچنین هنرمندان بومی مانند مغرور بینی Rez بچه ها و فرانسوی زبان هنرمندان مانند ماری-مای, در علاوه بر این به میلیون ها نفر از بین آهنگ ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de