می توانید وبلاگ نویسان مواد غذایی صرفه جویی Chinatowns در سراسر امریکا از Coronavirus هراس ؟

بینش کلیدی:

  • نیویورک پا کرده است برای کمک به مبارزه Chinatown کسب و کار.
  • وبلاگ نویسان مواد غذایی از سیاتل به شیکاگو و پیتسبورگ در حال انجام بخشی خود را.

غذا در نیویورک وبلاگ نویس کریستین یی صرف مقدار زیادی از زمان در منهتن چینی به طوری که او متوجه شده بلافاصله پس از آن در خیابان ها و فروشگاه ها و رستوران ها شد غیر منتظره خالی فقط پس از سال نو چینی در ژانویه. 25.

هنگ کنگ سوپر مارکت و حتی در روزهای هفته دیوانه خطوط و وقتی که من رفت و در تعطیلات آخر هفته وجود دارد عملا هیچ خط” یی گفت.

سپس او شروع به توجه نژادپرستانه و اطلاعات غلط نظر ظاهر—برای اولین بار در Instagram پست از غذاهای اصلی مانند کوفته و رامش و سپس در فرد است.

من شنید زنان در شرق فوقانی جانبی صحبت کردن در مورد چین” یی گفت: “و چگونه آن را هیچ جای تعجب [coronavirus] آغاز شده وجود دارد از مردم چین ‘خوردن خفاش ها.'”

یی به اشتراک گذاشته تصاویر با Adweek از برخی از نظرات او می خواهم حذف شده از مواد غذایی آسیایی پست; آنها گفت: چیزهایی مانند “این است که چرا خانواده رو کروناویروس” و “این است که یک زمان برای خوردن در یک محیط که در آن شما هیچ ایده چه چیزی در جریان است در آشپزخانه.” یک فرد به سادگی اظهار نظر “کوروناویروس” در همه کلاه سه بار در یک ردیف.

CDC تاکید می کند که coronavirus هیچ ربطی به نژاد: “مردم از تبار آسیایی از جمله آمریکایی چینی هستند بیشتر احتمال دارد به COVID-19 از هر آمریکایی است.” و راه اصلی گسترش ویروس است که “از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه” نه از طریق مواد غذایی است.

“در حال حاضر هیچ مدرکی برای حمایت از [هر] انتقال COVID-19 همراه با مواد غذایی” CDC می گوید در آن اختصاص داده شده coronavirus صفحه پرسش و پاسخ.

هنوز ننگ برابر آسیایی-آمریکایی ها همچنان ادامه دارد باعث وبلاگ نویسان مواد غذایی و foodie اثرگذارندهها مانند یی برای تبدیل شدن به اولین خط دفاع به عنوان ترس از coronavirus را موجب خروج دسته جمعی به دور از رستوران آسیایی و آمریکایی-چینی کسب و کار در Chinatowns در سراسر کشور است.

با توجه به Gregg Bishop, کمیسر از نیویورک بخش از کسب و کار کوچک خدمات سود در نیویورک Chinatowns را حداقل 40 درصد به دلیل شام’ اطلاعات غلط و ترس است که این ویروس شایع تر است وجود دارد.

اسقف که توییتی عکس از خود و بازدید از رستوران های چینی برای تشویق کسب و کار گفت: نیویورک ارائه حفظ و نگهداری کارکنان, کمک های مالی و صفر-بهره وام به کسب و کارهای کوچک شاهد کاهش سود به دلیل بیماری همه گیر. “شهر نیویورک باز برای کسب و کار ما ادامه خواهد داد برای ایستادن با ما صاحبان کسب و کار کوچک است که کمک و پشتیبانی اقتصاد ما,” او گفت:.

اما آن را فقط در نیویورک Chinatowns (شهرستان دارای سه در سراسر آن پنج بخش نیویورک) که ضربه سخت شده. در سراسر کشور آسیایی در رستوران نشسته خالی تا جایی که برخی مانند سیاتل ژنگ کافه متعلق به یک ووهان بومی—با توجه به بسته شدن. در یک کوره تلاش برای نجات خود رستوران های مورد علاقه وبلاگ نویسان مواد غذایی در شهرهای بزرگ در حال بازدید آسیایی, foodie, مقصد, ارسال عکس با هشتگ مانند #SupportChinatown و #SaveChinatown و حتی کار با صاحبان رستوران به ارائه معاملات خاص به پیروان.

در هوستون مواد غذایی و سفر, روزنامه نگار مای Pham دیدم که بعضی از رستوران ها در این شهر Asiatown شد تجربه تا 90% کاهش در کسب و کار. Pham آغاز یک #SupportChinatown کمپین که متصل وبلاگ نویسان مواد غذایی به طور مستقیم با رستوران ها برای رسانه های اجتماعی جالب.

هوستون foodie لیندا Nguyen میزبانی سادگی هفته گذشته برای او بیش از 11,000 Instagram followers ارائه دو 50 دلار کارت هدیه به, به طور معمول در بسته بندی مجموع کم رستوران علم آشپزخانه. بیش از 300 نفر این پست را دوست داشت.

“بودن مطرح شده توسط مهاجران آسیایی بودند و همچنین صاحبان کسب و کار کوچک باعث می شود من بسیار حساس به این جامعه” نگوین گفت. “هنگامی که من شنیده ام تمام بخش هوستون بود و رنج من می دانستم که من تا به حال برای به اشتراک گذاری پلت فرم من به حمایت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im