می تواند شرکت های بزرگ امریکا پشت مدیکر برای همه ؟

چند روز قبل از کریسمس در سال 2007 Wendell پاتر در دفتر کار خود در شرکت بیمه, Cigna ساختمان در فیلادلفیا تماشای سی ان ان. اعتراض برگزار می شد خارج Cigna را گلندیل کالیفرنیا دفتر—نه به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود به تقاضای اصلاح مراقبت های بهداشتی اما به زور این شرکت برای صرفه جویی در زندگی یک زن جوان با Cigna بیمه مزرعه گاو Sarkisyan. سال قبل Sarkisyan تشخیص داده شده مبتلا به لوسمی و در حال حاضر در 17 می توسعه عوارض; بدون پیوند کبد او را تنها باید در روز زندگی می کنند. Cigna در ابتدا حاضر به پوشش این روش خواستار آن را “تجربی.” اما پس از یک کابوس هفته پاتر در نهایت برخی از خبر خوب: کارفرمایان خود در Cigna موافقت کرده بود به معکوس تصمیم خود و تایید پرداخت برای پیوند است.

این خبر خوش آمد بیش از حد دیر است. Sarkisyan درگذشت در تاریخ 20 دسامبر ساعت پس از شرکت تایید پرداخت برای پیوند است. به عنوان Cigna سرب ارتباطات flack پاتر سعی در چرخش وحشتناک داستان به عنوان بهترین او می تواند کار با APCO از روابط عمومی و لابی شرکت که یک بار کمک کرد فیلیپ موریس بی اعتبار ساختن علم در سیگار است. آنها راه اندازی شد روابط عمومی حمله رعد اسا برای تبرئه Cigna مسئولیت Sarkisyan مرگ است. سال بعد پاتر تا به حال سمت چپ Cigna و راه اندازی یک کمپین برای از بین بردن, بسیار, صنعت, او می خواهم صرف تقریبا 20 سال از عمر خود را propping تا او را نوشتن که او را “منزجر” با خود را پس از Sarkisyan مرگ است.

پاتر شده بود ناراضی برای یک مدت زمان طولانی برای سال های بسیاری از او نوشید به شدت به مقابله با فشارهای روزانه کار با لابی و انجمن های صنفی در دی سی به “عقب براند و در برابر هر نوع اصلاحات ما نمی مانند.” اما Sarkisyan مرگ متفاوت بود. هر چند او به سختی به فرد برای اولین بار در آمریکا برای تسلیم شدن به ظلم و ستم از آن بیمه خصوصی سیستم او برای اولین بار بود که مرگ پاتر تا به حال برای پاسخ. معمولا پاتر می تواند به توقف در آهنگ های خود را به سادگی با گفتن این خبرنگار که به دلیل حفظ حریم خصوصی بیمار, مقررات, او نمی تواند تایید کند که Cigna تا به حال تحت پوشش آن شخص است. هنگامی که داستان متوقف به وجود داشته باشد همان رفت و برای بیمار است. در این زمان اگر چه “من می دانم و تا به حال به می دانم که چه چیزی اتفاق افتاده است.” او خود را متقاعد به داستان خواهد “یک پایان خوش.” هنگامی که او درگذشت او گفت: “او “را ویران کرد.”

پاتر چپ Cigna چهار ماه پس از Sarkisyan مرگ و چرخد و به دفاع از اصلاحات بهداشتی. او را بارها و بارها—هر دو در شهادت به کنگره و در سال 2010 کتاب مرگبار چرخش—در مورد تاکتیک های بیمه درمانی غول که تنها تمرکز اغلب به نظر می رسید به “وال استریت را سود انتظارات است.” Cigna او گفت: “اغلب “پاکسازی خود را به حساب سود,” بالا بردن حق بیمه کسب و کار با به طور غیر منتظره هزینه های بالا (که مریض تر کارکنان) تا زمانی که آنها به سادگی برای جلوگیری از ارائه مراقبت های بهداشتی. خود را خودی حساب قوی سلاح. از طریق دو جدید گروه های حمایت از کسب و کار برای مدیکر برای همه و مدیکر برای همه در حال حاضر هر دو در سال گذشته تاسیس—پاتر است که جنگ نه تنها برای برنده شدن در این مکان به علت خود بلکه برای طلب کردن رهبران کسب و کار که تا حالا خواستم چیزی برای انجام با حمایت دولت مراقبت های بهداشتی.

اخلاقی مورد برای مدیکر برای همه به خوبی تثبیت شده است به عنوان موارد مانند Sarkisyan را روشن; برنی ساندرز به عنوان مثال استدلال می کند که مراقبت از سلامت یک حق انسانی. اما در ساخت یک مورد برای مدیکر برای همه, پاتر به شناسایی یکی دیگر موثر استدلال که بسیاری از کسب و کار را پیدا خواهد کرد مدیکر برای همه مقرون به صرفه تر از خصوصی بازار جنگل.

هر صاحب کسب و کار بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی می داند که هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال بالا رفتن سرسام آور. امروز متوسط حق بیمه برای یک خانواده طرح بیش از $20,000. تنها 47 درصد از شرکت های با از بین سه و نه کارکنان در حال حاضر ارائه بیمه درمانی.

مقدار متوسط آمریکایی خانواده مراقبت های بهداشتی بیمه رفته اند تا بیش از دهه گذشته
تعداد خانواده هایی که فایل برای ورشکستگی در هر سال به دلیل هزینه های پزشکی

مدیکر برای تمام برچسب قیمت خواهد شد بستگی دارد به طور کامل بر روی جزئیات این طرح هر چند مالیات تقریبا قطعا بالا برود. اما حتی اگر کسب و کار مجبور به پرداخت بیشتر مالیات در آنها را به حداقل دیگر باید به پای این لایحه را برای کارکنان خود را افزایش حق بیمه; آنها حتی ممکن است صرفه جویی در پول در دراز مدت در بخشی از آنجا که دولت را بی سابقه اهرم برای مذاکره نرخ پایین تر برای ارائه دهندگان.

چند کسب و کارهای بزرگ را برنده شده است به این استدلال. Bastian لمان مدیر عامل شرکت Postmates و بن کوهن و جری Greenfield از ورمونت یخ لبنیاتی در میان کسب و کار برای مدیکر برای همه تقریبا از 3000 عضو دارد. بیشتر از بقیه کوچک هستند-صاحبان کسب و کار که در تلاش برای نگه دارید تا با هزینه های مراقبت های بهداشتی. برام Kleppner, مثلا, مدیر عامل یکی, کوچک, ورمونت, کسب و کار, Danforth مسوار زد اعداد در ساندرز تامین مالی طرح و متوجه شد که آن را نجات دهد او را بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار در سال خواهد بود که پوشش هزینه افتتاح یک فروشگاه جدید شاید حتی استخدام چند کارمند جدید.

درصد از آمریکایی ها که پشتیبانی مدیکر برای همه
$5.1 تریلیون
مقدار این طرح صرفه جویی در کل هزینه های مراقبت های بهداشتی بیش از دهه اول
$117 میلیون
مقدار بیمه غول صرف لابی کنگره در سال گذشته

البته نه همه کسب و کار در این راه احساس. برخی از مخالفت مدیکر برای همه در اصل (به عنوان پاتر قرار داده و آن را همیشه وجود خواهد داشت کسانی که “در برابر دولت که بیشتر درگیر … در مراقبت های بهداشتی و یا دیگر جنبه های بسیاری از زندگی خود را”). دیگران مخالفت با آن را برای بیشتر عملگرا دلیل: بزرگ شرکت قادر به جذب و حفظ استعدادهای برتر به دلیل آنها ارائه بیمه درمانی بهتر از شرکت های کوچکتر.

پاتر هنوز هم معتقد است شاید naïvely که جامعه کسب و کار می تواند متقاعد به ثبت نام در مالیات را افزایش می دهد و به یک شکل قدرتمند کنترل بر کارکنان خود را. اما برخی در سمت چپ تعجب می کنم اگر او را به دنبال مشکل در راه حق: با توجه به مت Bruenig بنیانگذار مردم در سیاست های, پروژه های واقعی قربانیان در حال حاضر ما سیستم مراقبت های بهداشتی نیست کارفرمایان; آنها که درآمد کمتر از آنجا که شرکت های خود را به صرف آنقدر در حق بیمه.

هنوز کنگره در پاسخ به فشار از کسب و کار بالاتر از همه چیز است پس چرا از آن بهره برداری نمی? چشم انداز مدیکر برای همه مبارزه خواهد نگاه بسیار متفاوت است اگر کسب و کار در هیئت مدیره. و داشتن Wendell پاتر در راس باعث می شود بحث مراقبت های بهداشتی جهانی از همه بیشتر فوتی و فوری است. کار خود را قوس از لزج صنعت خودی به افشاگر و مدافع دهکدهای از دست او برخی از دوستان; دموکرات مجلس نانسی پلوسی با آنها پاتر گفت: او در طول مقرون به صرفه مراقبت از قانون مبارزه با دیگر خواستار او را به ساقه نسیم. اما خوب است بیش از حد او گفت: از آنجا که همه چیز را تغییر دهید. “این فقط یک ماده از زمان”—و قرار دادن در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>