می توانید 500 $در ماه زندگی خود را تغییر دهید?

Jovan براوو و همسرش می دانستم که آنها می خواستند به حرکت می کند اما هرگز نمی تواند کاملا آن را اتفاق می افتد: آنها می sock دور از $100 به 150 دلار در ماه و پس از آن باید هزینه بیا تا یک ماشین شکستن خود دختر ژیمناستیک درس—که نایاب پس انداز خود را. سپس آنها می خواهم بیش از شروع دوباره. “سخت ترین بخشی از آن در تلاش برای نجات یک $2,000 سپرده زمانی که شما زندگی می کنند را بررسی کنید-برای-بررسی” او گفت:.

براوو نرم-صحبت 32 ساله رشد در استاکتون متنوع بالا-فقر شهر در دره مرکزی کالیفرنیا. او تا به حال یک شغل مناسب و معقول کار در سیمان اما هنوز هم در بر داشت خود را مبارزه با افزایش هزینه های مسکن به مردم از نزدیکی سان فرانسیسکو و دره سیلیکون—بسیاری از کسانی که بودند خود به دنبال رهایی از بحران قیمت—نقل مکان به منطقه. چیزهایی که تنگ در دو خوابه با سه تا از بچه ها براوو گفت: اما یک خانه بزرگتر در یک محله امن تر شد و از رسیدن به: “همه چیز در استاکتون است.”

این بیشتر یا کمتر به نظر می رسید مانند چه چیز می ماند تا زمانی که براوو را باز کرد خود را در صندوق پستی یک روز در ماه دسامبر سال 2018 به پیدا کردن یک نامه خطاب به “ساکن استاکتون.” “خانواده خود شده است به طور تصادفی انتخاب شده برای شرکت در استاکتون توانمندسازی اقتصادی, تظاهرات, همچنین شناخته شده به عنوان بذر” در این نامه آغاز شده است. “بذر را فراهم 500 $در ماه برای یک گروه از استاکتون ساکنان برای 18 ماه.”

بذر پروژه آغاز شده است که از ارسال چک در ماه فوریه 2019 است تست یک ایده است که شناور در اطراف در علمی و فلسفی بحث برای قرن ها: که به مردم پول هیچ رشته های متصل شده می تواند به بهبود زندگی خود را بدون هر گونه عواقب منفی. شناخته شده به عنوان اساسی جهانی درآمد یا UBI—ارسال منظم تزریق پول به همه—آن را یک ایده جدید دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان خانواده سلطنتی تودور در انگلستان است. متفکران اعم از مارتین لوتر کینگ جونیور به میلتون فریدمن باید آن را مورد حمایت و ریچارد نیکسون رئیس جمهور نزدیک به تصویب نسخه خود را در قالب یک بی قید و شرط پرداخت برای همه خانواده ها با فرزندان.

اما فراتر از برخی از اتفاقی آزمایش های آن هنوز برای به دست آوردن یک زندگی واقعی تست در اینجا در ایالات متحده است. بنابراین بذر است که به دنبال پاسخ برخی از سوالات کلیدی: می توانید یک درآمد اولیه بهره مند شوند نه فقط مردم منابع مالی خود را به خوبی در راه است که می تواند زندگی خود را تغییر دهید مدار? خواهد شد و یا پول نقد اضافی موفق به ایجاد تفاوت معنی دار? این پرسش ها به دست آورده اند برجستگی به کار تبدیل شده است بیشتر مخاطره آمیز و دستمزد قادر به نگه دارید تا با غیر این صورت اقتصاد پررونق. در برابر این شرایط فکر می رود درآمد اولیه می تواند در ارائه هر آمریکایی بدون توجه به ایستگاه خود را و یا وضعیت و بدون توجه به دولت از اقتصاد مالی خالص. استاکتون که دانه محققان احساس بود نماینده شهرستان به دلیل قدرت از تنوع و غلظت آن فقر انتخاب شد به عنوان آزمایشگاه. و ساکنان مثل براوو هستند خوکچه هندی.

نامه ای از بذر “به من کنجکاو” براوو گفت. او آن را کنار گذاشته و برای یک هفته نگهداری می شوند اما فکر کردن در مورد آن است. سپس به همسر خود گفت: او را به بررسی کامل. “من” هی آن را به ارزش یک شات. اگر من را نمی شنوند و پس از آن من فقط به پایان می رسد دیدار به نوعی و اگر من شنیدن آن خواهید بود همه مثبت,’,” او گفت:.

او در نهایت خود را فراموش کرده در مورد همه چیز. اما حدود یک ماه بعد او یک تماس تلفنی گفتن او انتخاب شده است برای دریافت 500 $در ماه برای یک سال و نیم همراه با 124 دیگر استاکتون ساکنان. که انتزاعی بحث در مورد سیاست های اقتصادی تبدیل به پول واقعی در کیف پول خود را و او یک مثال زنده از چه چیزی این پول اضافی ممکن است به معنای. “این احساس من برنده قرعه کشی” براوو گفت.


در پایان 2018 نسخه از همان نامه براوو دریافت ارسال شد به 4,200 به صورت تصادفی انتخاب خانوار در استاکتون محله های با درآمد متوسط $46,000 یا کمتر—متوسط درآمد برای شهر به عنوان یک کل ، “آن را به عنوان جهانی که ممکن است”—و نه فقط رسیدن به بی بضاعت ترین مردم—tاو تنها معیار بود که دریافت کنندگان تا به حال به حداقل 18 سال, توضیح Sukhi Samra, دانه, را, مدیر اجرایی. اگر کسی در خانواده پر کردن یک نظرسنجی در آنها به صورت تصادفی در یکی از سه گروه: گروه درمان که با دریافت 500 $در ماه برای 18 ماه در کارت اعتباری بدهی و شرکت در نظرسنجی ها و مصاحبه ها; فعال گروه کنترل که شرکت در همان نظرسنجی و مصاحبه اما تنها 20 دلار کارت هدیه به جای پایه درآمد; و گروه کنترل گمارده که چیزی دریافت اما می توان ردیابی از طریق داده های اداری.

وجود دو نقطه به پروژه. این اولین بار است که برای اضافه کردن به تحقیقات در چه UBI ممکن است انجام این کار در یک کشور با اقتصاد پیشرفته ای مانند ایالات متحده که به پایان امی بیکر و Stacia غرب منجر شود محققان در حال اجرا هستند یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده است که اعزام هر دو کمی و کیفی اندازه گیری سه سوال کلیدی: چگونه, پول, اثرات نوسانات ماهانه یا حتی هفتگی درآمد در میان دریافت کنندگان; اگر تغییرات در آن نوسانات خود را تغییر دهید مالی و روانی و جسمی خوبی بودن و این که آیا آن “تولید[s] آژانس بیش از یک آینده” را به عنوان آنها قرار داده و آن را در خود طرح اصلی. آنها در حال تلاش برای اندازه گیری در واقع اگر تغییر وضعیت مالی شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

در عمق بررسی های انجام شده هر شش ماه و همچنین ماهانه سوالات پرسیده شده از طریق پیام متنی را پر کنید در بیت دیگر از اطلاعات: چگونه مردم را در زندگی روزمره و استفاده از زمان را تغییر دهید که آیا روابط خانوادگی نهفته اگر امنیت غذایی را افزایش می دهد و مواد سختی کاهش می یابد و اگر آن را تغییر احساس خود را از ارزش خود را. “این فقط ما کاهش استرس … اما آن چه که پس از آن آنها را به انجام دهید؟” بیکر گفت. “اگر شما سالم و کامل است که خود را تغییر دهید تجربه خود را روز به روز زندگی؟”

براوو می داند که فقدان پول می تواند یک خانواده را در کل زندگی است. او مطرح شد در استاکتون توسط یک مادر تنها که مشغول به کار ساعت های طولانی در چندین صفحه اصلی شغل پرستاری برای حمایت از خانواده است. “این یک مقدار زیادی از من به خودم از خواب بیدار در صبح و صبحانه و مطمئن شوید که من به مدرسه رفتم خودم را به خاطر او نبود وجود دارد,” او گفت:. هنگامی که او به خانه در شب او کسی است که ساخته شده شام و تضمین مشق شب خود را انجام شد. “من آرزو می کنم کسی وجود دارد,” او گفت:. “آن شده اند که تعداد زیادی آسان تر است.”

در حال حاضر که او یک پدر و مادر او را ریخت و خود را به بچه های خود یک نوع متفاوت از دوران کودکی است. “من کار زیادی برای نگه داشتن آنها را دور از این نوع از محیط زیست من مطرح شد در,” او گفت:. این نیاز بسیار ساعت های طولانی در محل کار: “من نیاز به کار تقریبا 60 ساعت در هفته فقط به پایان می رسد دیدار.” که به معنای 12 ساعت شیفت, از دوشنبه تا جمعه و کوتاه تغییر در روزهای شنبه. “آن را تخلیه,” او گفت:. “در آن طول می کشد تلفات در بدن است. و ذهنی بیش از حد.” آن را نیز به معنای صرف زمان کمی با فرزندان خود قبل از ترک آنها بیدار شد و با داشتن تنها چند ساعت در شب قبل از رفتن به رختخواب.

خانواده او در آنچه که او به نام “یک جرم و جنایت منطقه” با روال خشونت اسلحه—مشابه استاکتون محله به یکی که در آن او بزرگ شده. به کودکان و نوجوانان از خانه او و همسرش به طور مستمر امضا آنها را برای فعالیت های فوق برنامه: cheerleading, ژیمناستیک و بسکتبال و فوتبال. کسانی که البته در آمد خود را هزینه. “ما همیشه به اندازه کافی برای نگه داشتن خانواده با هم ، ما نیاز به[اد] به کار کمی بیشتر از آن ما می تواند انجام چیزهای اضافی,” او گفت:. “چیزهای اضافی بود که همیشه استرس زا باشد.”

از طرف دیگر آزمایش دانه احساسی استدلال. اقتصادی پروژه امنیت این سازمان ارائه شده که پول رفتن به شرکت کنندگان متمرکز ساخت و در این مورد درآمد اولیه از نظر اخلاقی. “به حرکت فراتر از مقالات سفید و علمی بحث ما به این حرکت به یک شهر حرکت می کند به این زندگی تجربه” گفت: ناتالی پرورش ESP همکاری صندلی. امید است که با ترکیب داده ها با داستان واقعی زندگی آنها “واقعا حرکت درآمد تضمین شده از این ایده را عملی سیاست راه حل” گفت: Samra.

و حامیان این پروژه معتقدند استاکتون محیط مناسب برای آن است. استاکتون است “یک آمریکایی در شهر” شهردار این شهرستان مایکل Tubbs افتخار. در سال 2015 آن را به نام یکی از 10 متنوع ترین شهرستانها در کشور است. اما فقط به عنوان تنوع آن باعث می شود آن نماینده از جمعیت کشور آن مبارزات اقتصادی هستند نماینده ناامنی اقتصادی بسیاری از آمریکایی ها در صورت. تعداد افراد بی خانمان در این شهر سه برابر شده پس از 2017. پنج درصد از جمعیت است و هنوز بیکار است.

Tubbs بزرگ شد تا آنجا که براوو بود: زندگی در استاکتون در فقر, تماشای مادر تنها مبارزه است. او در نهایت به سمت چپ استاکتون برای استنفورد و سپس کارآموزی در کاخ سفید است. او تصمیم به بازگشت به خانه در سال 2012 پس از پسر عموی خود را به قتل رسید. این نیز زمانی که او تصمیم گرفت برای اجرا به شورای شهر. یکی از اهداف اصلی در کار بوده است پرداختن به این شهر فقر است. “من باور دارم که فقر ریشه علت مسائل ساختاری که ما در این شهر” Tubbs گفت.

بنابراین زمانی که او شهردار انتخاب شد و چهار سال بعد او خواسته کارکنان خود را به پژوهش “boldest ترین رادیکال” ایده ای برای حل این شهر فقر او گفت:. “آنها آمد با پایه درآمد و من خندید.” اما پس از آن او به یاد خواندن دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور تماس برای یک درآمد تضمین شده است. یک هفته بعد او در بر داشت خود را در صحبت کردن به فاستر بود که به دنبال جایی برای خلبان یک درآمد اولیه پروژه. آن را “بسیار دارای نعمت غیر مترقبه,” او گفت:.

آن را خیلی کشش برای Tubbs به درک آنچه یک پایه درآمد ممکن است به معنای برای استاکتون شهروندان است. برای او در حال رشد کردن آن را به معنای “مادر خواهد پرداخت کردن بدهی کارت اعتباری سریع تر استفاده می شود را بررسی کنید-تجاری, کمتر,” او گفت:. “او را به صلح بیشتر از ذهن نیست استرس در مورد اینکه آیا صورتحساب پرداخت می شود.”

درآمد پایه مفهوم در حال آزمایش در استاکتون است نه لزوما همان یکی که کشیده پشتیبانی از متفکران محافظه کار. چارلز موری همکاری نویسنده از زنگ منحنی می خواهد به پیاده سازی یک پایه درآمد به عنوان یک آشکار جایگزینی برای تقریبا تمام شبکه امنیت اجتماعی ، حتی برخی از لیبرال UBI طرفداران مانند سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ پشتیبانی این نسخه: خود را “آزادی سود سهام” از $1000 در ماه می در دسترس برای کسانی که چشم پوشی از بسیاری دیگر از منافع عمومی. هیچ مقدار از درآمد اولیه پیشنهاد شده تا کنون می تواند نزدیک به جایگزین کردن چیزهایی مانند امنیت اجتماعی, مواد غذایی و مدیکر.

Tubbs نمی بینم UBI به عنوان یک پایه برای دیگر اجتماعی پشتیبانی از مردم در حال حاضر دریافت خواهید کرد. هیچ استاکتون از شرکت کنندگان خواسته شده است به هر گونه درآمد و در دانه. بلکه آن را “اقتصادی طبقه” است که “اجازه خواهد داد که آنها را به رفتن بیشتر است.”

فقر “اجتناب ناپذیر نیست,” او اضافه شده است. “فقر نیست, عملکرد, عدم, شخصیت, اما واقعا کمبود پول نقد است.”


پس از بذر پول شروع به آمدن آخرین ماه فوریه براوو قادر به کاهش در ساعات کار و شروع به چیدن بچه ها از مدرسه. او تلاش می کند “به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است با آنها” او گفت: “از آنجا که من همیشه احساس کردند که من از دست رفته [است که] در روز جوان است.” قبل از آنها تا به حال به ماندن در پس از برنامه های مدرسه; در حال حاضر او می تواند آنها را به بستنی و یا بازی در پارک.

او همچنین تمام آخر هفته را با آنها صرف. که به همراه بذر پول اجازه داده است آنها را به مقدار زیادی بیشتر سفر با هم. “شما واقعا لازم نیست که به حدس دوم آن را بیش از حد دانستن است که آن را وجود دارد,” او گفت:. در این زمان او صرف با خانواده خود را بهتر احساس می کند بیش از حد: “من نمی overexhausted از کار پس از چند ساعت فقط به پرداخت صورتحساب” او گفت:.

نیز وجود دارد پول اضافی برای خرج کردن در چیزهای کوچک است که کودکان نیاز: لباس جدید جدید کفش, کفش, لوازم مدرسه. “دانستن که در آن وجود دارد و آن است که آینده آن کمک می کند تا شما از پیش برنامه ریزی,” او گفت:. “این باعث می شود یک تفاوت بزرگ.”

این معلوم هستند استفاده معمولی برای چنین غیر منتظره هیچ رشته متصل نقدی ثروت های بادآورده. با توجه به دانه داده های اولیهبیش از یک سوم این پول در حال صرف غذا در حالی که یکی دیگر از پنجم را پوشش می دهد چیزهایی مانند لباس و لوازم خانگی و 11 درصد آب و برق. (گزارش کامل منتشر خواهد شد در اواسط سال آینده.) Tubbs, Samra و پرورش شنیده می شود این تکرار توسط گیرنده. “یک زن صحبت در مورد اینکه قادر به خرید لباس ورزشی که او واقعا هرگز قادر به خرید قبل از” فاستر گفت. “یکی دیگر از صحبت در مورد قادر بودن به گفتن” بله “به بچه خود را در فروشگاه مواد غذایی به جای” خیر قرار داده است که بازگشت.'” پول, پوشش نیازهای: دریافت کنندگان “قادر به پرداخت هزینه برای پرانتز و دندان و تصادفات” Tubbs گفت. و در لحظات بالقوه بحران کنونی بهداشت عمومی را تهدید ناشی از کروناویروس, آن را آسان به اندازه کافی به تصور اضافی ماهانه پشتیبانی و کمک به مردم و خانواده ها مراقبت بهتر از خود را به آنها از دست دادن درآمد یا کسب و کار.

آنها همچنین می گویند که بیشتر در اتاق تنفس—مهلت از استرس از ساخت به پایان می رسد دیدار و در خصوص بیشتر زمان آزاد تا صرف با کودکان خود. مانند براوو یک گیرنده قادر به کاهش در کار و صرف وقت با بچه های خود. “او تحقق دختر واقعا خنده دار است, پسر خود را واقعا مستقل و خلاق” Samra گفت. او به او گفت: “این صفات من نیست که زمان را انتخاب کنید تا قبل از دانه.”

“چیزی به عنوان کمی به عنوان $500 در ماه نهفته است زندگی مردم است بنابراین به شدت” Samra اضافه شده است. آن را “کاهش استرس کاهش نگرانی. مردم خواب هستند بهتر است مردم کمتر افسرده.”

تا کنون اقتصاددانان صرف زمان کمی بررسی اینکه دقیقا چه چیزی مردم صرف پول در زمانی که آنها به طور منظم تزریق پول نقد. اما آلاسکا که توزیع سود سهام از آن درآمد نفت به همه ساکنان هر سال ارائه می دهد یک نگاه اجمالی. یک مطالعه نشان داد که زمانی که پول می آید در هر ماه اکتبر مصرف در موارد کوچکتر—چیزهایی مانند لباس ها و رستوران ها—بالا می رود اما نه لزوما در سرمایه گذاری های بزرگ مثل ماشین و خانه. که به نظر می رسد نشان می دهد توضیح داد: Ioana Marinescu یک دانشگاه پنسیلوانیا اقتصاددان که مورد مطالعه اساسی درآمد که “زمانی که مردم با دریافت پول نقد اضافی آنها صرف مقدار کمی از آن را بسیار سریع و در هزینه های روزانه.” که همچنین بدان معنی است که بدون پول اضافی آنها لازم نیست به اندازه کافی برای پوشش تمام کسانی که ضرورت.

در یکی دیگر از طبیعی آزمایش شرقی گروه از سرخپوستان چروکی در کارولینای شمالی شروع به توزیع بخشی از درآمد کازینو به هر قبیله ای شهروند. UCLA اقتصاددان Randall Akee که مورد مطالعه قرار داده و در مورد آنچه پس از آن یافت می شود که کودکان و پدر و مادر گزارش بهبود روابط با هر یک از دیگر. “آن را سازگار با این داستان که یکی از بزرگترین … عوامل استرس زا است که منابع مالی” او گفت:. “پول اضافی اجازه می دهد تا برای هماهنگی بیشتر و پوشش اولیه هزینه های زندگی و مردم نیست شاید نزدیک به عنوان تاکید کرد با هر یک از دیگر.” و کاهش یک خانواده استرس است. “این ممکن است بین نسلی تاثیر بر کودکان و نوجوانان” Akee گفت.

بزرگترین تغییر برای براوو و همسر او بود که بذر پول به آنها اجازه داد تا در نهایت ذخیره کنید تا به اندازه کافی برای اجاره ماه اول و امنیتی به طوری که آنها می تواند حرکت به یک خانه جدید در یک محله جدید. در اواخر ماه مه گذشته آنها نقل مکان کرد و از خود دوبلکس چهار خوابه با استفاده از برخی از پول برای پر کردن آن با مبلمان. هر کودک یا خود او در اتاق و حتی یک گیم لافت با یک اتاق بازی در آن است.

آن را به یک حیاط کودکان می توانید بازی را در و در محله ای به اندازه کافی امن است که آنها می توانند سوار دوچرخه خود را پایین خیابان با بچه های دیگر. آنها به خارج از آنجا که آنها می خواهند. وجود دارد “بدون خشونت و بدون استفاده از مواد مخدر” براوو گفت. “ما دریافت بسته های تحویل داده و آنها نشستن در ایوان ساعت تا زمانی که ما به خانه.” حیاط خلوت یک گیلاس, درخت, درخت پرتقال و گریپ فروت درخت. بچه ها گفت: می خواهم به انتخاب میوه.

اینها در بسیاری از جهات دنیوی تغییرات که نوع نقطه است. اما همانطور که در قبل طبیعی آزمایش این مبلغ پول می تواند بزرگ اثر موج دار شدن در براوو ، این کرک برای باز کردن یک درب به نوع زندگی او شده بود کار بسیار سخت به آنها بدهد. “من می دانم که چگونه من احساس رشد,” او گفت:. “و من نمی خواهم که برای بچه های من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de