کمپبل در اواخر ژوئیه میان وعده نام تجاری آغاز بکار اولین کمپین ملی

کلید بینش:

  • تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان ایالات متحده به نوبه خود به مواد غذایی میان وعده برای راحتی در طول دوره نامشخص.

پس از 17 سال, کسب و کار, میان وعده نام تجاری اواخر ماه ژوئیه است که debuting آن اول ملی در تبلیغات انتخاباتی است.

متعلق به شرکت کمپبل سوپ اواخر ماه جولای به فروش می رساند که چیپس و کراکر و پاپ کورن خود را آغاز بازاریابی فشار در چهار شنبه—جاست اولین روز از ماه جولای. این کمپین را در سراسر اجرا پخش دیجیتال و جریان سیستم عامل مانند Roku Hulu و یوتیوب.

“ما بر این باور بودند این بار به معرفی نام تجاری ما برای بیشتر مردم به خصوص که ما رشد ادامه داد: در وعده شگفت انگیزی گفت:” Janda Lukín, CMO از کمپبل تنقلات را بدست آورد. “و چه بهتر از زمان راه اندازی برای یک نام تجاری به نام اواخر ماه ژوئیه نسبت به راه اندازی در ماه جولای.”

فروش خرده فروشی از اواخر جولای تراشه های نان ذرت مکزیکی رشد کرده و نزدیک به 50 ٪ بیش از سه سال گذشته به $80.1 میلیون دلار در سال 2019 در حالی که دسته افزایش 8 ٪ به $333.9 میلیون نفر در طول همان دوره زمانی با توجه به آمار و ارقام از شرکت تحقیقات بازار, جمهوري اسلامي ايران, ارائه شده توسط کمپبل.

با نام تجاری کمپین با عنوان “بیرون آوردن خوب چیپس” توسعه داده شد با شریک خلاق VMLY&R. خلاق با تمرکز بر یک کیسه نمک دریا و آهک تراشه های نان ذرت مکزیکی—با نام تجاری “محبوب ترین تراشه” با توجه به Lukín بودن ریخت و به یک کاسه است. برخی از نسخه های نقطه ای باید کلمات “تست” و “Crisped” سوار بر عمل است.

تحقیقات جدید از گروه NPD نشان می دهد که مصرف کنندگان ایالات متحده باید یک الگو تبدیل به مواد غذایی میان وعده برای راحتی در طول دوره نامشخص مانند رکود اقتصادی ، پس از شیوع مواد غذایی میان وعده مصرف افزایش یافته است و 8 درصد با توجه به تحقیقات بازار شرکت است.

“اگر چه ما نمی تواند پیش بینی آنچه در آینده اتفاق بیفتد من فکر می کنم آن را ایمن می گویند میان وعده غذایی تولید کنندگان و خرده فروشان می توانید انتظار بالا میان وعده غذایی استفاده از در حالی که Covid-19 محدود رستوران ما استفاده و به طور کلی جنبش در خصوص بسته شدن مدرسه و کار از خانه سفارشات” گفت: Darren Seifer, NPD, گروه مواد غذایی و آشامیدنی تحلیلگر, در بیانیه ای.

شرایط فعلی قطعا بهره کمپبل سوپ شرکت. برای سه ماهه پایان مارس 26 شرکت گزارش داد که فروش خالص از میان وعده های خود را بدست آورد که شامل ماهی قرمز, کراکر, Pepperidge Farm کوکی ها و در اواخر ماه ژوئیه رشد 9 درصد. به طور کلی کمپبل سال بیش از سال افزایش فروش 15 ٪ به $2.2 میلیارد دلار است.

در ماه ژانویه اواخر جولای گسترش آن ارائه محصول با دانه-رایگان تراشه های نان ذرت مکزیکی ساخته شده با tigernut آرد و یک خط آلی چیپس سیب زمینی ارائه شده در نمک دریا و کباب و نمک و سرکه و انواع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>