کالیفرنیا باقی می ماند غیر طبیعی خشک پس از کم بارش زمستان

سان فرانسیسکو — خشک آغاز سال ترک کرده است بسیاری از کالیفرنیا غیر طبیعی خشک به عنوان مقامات بریس برای امکان اولیه و شدید تر wildfire فصل در میان شکستن رکورد درجه حرارت.

خشکسالی گسترش یافته کمتر از 10 ٪ از دولت در هفته گذشته به حدود یک چهارم عمدتا در ایالت کالیفرنیا در قلب دولت, بخش کشاورزی, با توجه به U. s. خشکسالی نظارت بر نقشه ساخته شده پنج شنبه. نقشه منتشر شده بارگیری در این هفته نشان می دهد یکی دیگر از 43 درصد از دولت است که در حال حاضر غیر طبیعی خشک.

در این ماه شکل دادن به خشک ترین ماه فوریه ثبت شده برای بسیاری از دولت است. شانس نور دوش در افق پنج شنبه شب اما دوباره تا 10 مارس.

سیرا Littlefield یک سرویس ملی آب و هوا هواشناس در ساکرامنتو گفت: وجود یک احتمال قوی دولت سرمایه را به طور کامل خشک فوریه — چیزی است که اتفاق افتاده و در تاریخ ثبت شده است.

مرکز شهر سان فرانسیسکو در راه خود را به آن اولین باران-رایگان ماه فوریه پس از سال 1864 با توجه به آب و خدمات.

فشار سیستم به شمار مشکلات

عدم بارش باران در این سال می آید پس از یک مرطوب 2019 که کوه های پوشیده از برف تحویل آب به مخازن و کمک به افزایش پوشش گیاهی سرسبز است که می تواند به سرعت تبدیل به سوخت برای آتش سوزی در خشک, شرایط باد می وزد.

حدود 75 درصد از کالیفرنیا بارش سالانه به طور معمول رخ می دهد از دسامبر تا فوریه بیشتر از آنچه شناخته شده به عنوان جوی رودخانه — طولانی plumes رطوبت نشات گرفته دور در اقیانوس آرام است.

اما فشار سیستم پارک شده در اقیانوس آرام را مسدود کرده است طوفان از رسیدن به کالیفرنیا و به جای هدایت آنها به سمت شمال غربی اقیانوس آرام.

“کالیفرنیا و بخش هایی از جنوب غربی خشک کردن در حالی که غرب مشاهده مازاد آسمانی” نوشت NOAA هواشناس دیوید Miskus که صادر شده این هفته خشکسالی مانیتور گزارش.

مشابه با فشار بالا سیستم منجر به یک ایالت خشکسالی از سال 2011 تا 2017 که باعث شد پس از آن-رژیم صهیونیستی. جری براون به منظور کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر از مردم برای کاهش مصرف آب در 25 ٪ — اولین دستور از نوع خود در دولت است.

کالیفرنیا توجه به تماس گرفتن کوتاه, دوش, دوش گرفتن و پاره کردن چمن خود را در طول پنج سال خشکسالی است.

دولت آب مقامات روز پنجشنبه گفت که خیلی زود به در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی و با اشاره مخازن ایالت هستند یا در و یا بالاتر از تاریخی خود را به طور متوسط برای این زمان از سال است.

“چند ماه خشک واقعا نمی توان یک خشکسالی گفت:” کریس Orrock سخنگوی وزارت امور منابع آب. “اگر ما مجبور به رفتن را از طریق دو خشک سال پس از آن ما شروع به دنبال در اضافی چه اقدامات حفاظتی نیاز داریم.”

کم برف

در یکی دیگر از نشانه های کالیفرنیا خشک شرایط مقامات دولتی در روز پنج شنبه انجام یک نظرسنجی از سیرا نوادا برف و در آن یافت شد 47 درصد از ماه مارس به طور متوسط در سیرا فیلیپس ایستگاه.

خواندن اولین بار در ژانویه. 2 یافت برف شد 97 درصد از ماه ژانویه به طور متوسط. اما شرایط خشک پس از آن صدمه دیده اند بارش برف که منابع حدود 30 درصد از کالیفرنیا آب.

“مه و باران و برف کاملا ناامید کننده” گفت: Sean de Guzman, رئیس اداره برف سنجی و تامین آب پیش بینی بخش است. “ما به احتمال زیاد تا پایان این سال کمتر از متوسط. ما فقط نمی دانم تا چه حد زیر.”

همچنین پنج شنبه, U. s. خدمات جنگل خدمه بودند مبارزه با آتش سوزی در مسواک زدن و چوب در مندوسینو ملی جنگل در شمال کالیفرنیا. در جنوب کالیفرنیا, آتش نشانان به سرعت زدم چند براش آتش سوزی در روز چهارشنبه.

دولت آتش نشانان را در پاسخ به 280 کوچک آتش سوزی از ابتدای سال است. در همان دوره در سال گذشته وجود دارد فقط 85 گزارش آتش سوزی گفت: اسکات مک لین سخنگوی با کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

در اوایل این ماه خدمات جنگل مبارزه فروغ در 4000 پا (1,219.2 متر) در سطح که در آن باید وجود داشته باشد برف در این زمان از سال مکلین گفت.

مک لین گفت: کالیفرنیا آماده است با هواپیما و آتش نشانی آماده به اعزام در صورت نیاز و مقامات شده اند که اجرای آتش کاهش برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im