Caesars Palace احضار آیکون برای بازگشایی کمپین

Caesars Palace استخدام کرده است یک جفت از headliners — یک افسانه زنده دیگر faux legend — به صور بازگشت آن است.

Wayne نیوتن است در بازیگران و ارائه صدای بیش از یک تلویزیون ملی تجاری مجموعه به اولین صبح جمعه در “صبح به خیر آمریکا”. این Gazillionaire از “Absinthe” بد نامی است برچسب زدن همراه است.

“در GMA” اتصال از طریق Caesars Entertainment حمایت از نمایش “Summer Concert Series” روز دوشنبه اعلام کرد. کتی پری است که اکران سری جمعه. به عنوان بخشی از معامله نیوتن و گز همراه با مشهور سزار مدل های سزار و کلئوپاترا costar در مبارزات انتخاباتی آگهی.

سزار مقامات می گویند هدف این است که برای نقطه به هوا جمعه. کمتر احتمال دارد که این می تواند اولین بازی هفته آینده.

نیوتن لنگر کلئوپاترا بارج ثبت شده خود کلیپ در هتل در روز شنبه. او همچنین ارائه voice-over برای این کمپین طراحی شده برای القای روح خوش بینی به عنوان نوار بازگشایی. سزار نیز اخراج کردن آن چشمه رو نوار این هفته پیش از فیلمبرداری ،

و در سه شنبه شب “Absinthe را” همه جا Gazillionaire متصل Absinthe برقی بلوط در حیاط مجاور را نشان Spiegeltent. LED-کمرنگ درخت الکتریکی یادگاری از سوختن مرد به دست آمده توسط لوده تولید شرکت به اضافه کردن Instagrammable لحظات به آمار تولید.

“هنگامی که سزار گفت که آنها می خواستند به انجام یک تلویزیون تجاری است که نشان می دهد وگاس واقعا آماده برای باز کردن من گفت: “من پلاگین درخت در'” Spiegelworld موسس و “چای سیاه و سفید” تولید کننده راس Mollison گفت. “اگر درخت را در لاس وگاس و آماده است برای باز کردن.”

Caesars Entertainment ساخته شده است نه بازگشایی برنامه های عمومی هر چند جمعه تبلیغات اولین خطوط با یک آخر هفته روز یادبود relaunch. مربوطه نشان می دهد که هنوز هم در یک الگوی برگزاری برای بازگشت به مرحله اما Mollison متعهد به آوردن هر سه از خود نشان می دهد — “چای سیاه و سفید” در Caesars, “تریاک” در جهان وطنی و “اتمی سالن نمایش” در ونيز گراند کانال مغازه ها — بازگشت به مرحله.

جانباز تولید کننده می گوید: “هنگامی که ما را که شب باز هر زمان که از آن, از آن خواهد بود که مهم ترین شب زندگی حرفه ای من.”

طبیعت انسان را

طبیعت انسان این است که به طور رسمی تغییر زمان آن در ژوئیه-اوت “خوب زندگی خوب” تور استرالیا است. بچه ها اعلام کرد که این حرکت دوشنبه در رسانه های اجتماعی. این یک ناامیدی به عنوان بومیان استرالیا به طور معمول انجام کسب و کار بزرگ در کشور خود.

بلیط های در حال onsale برای 16 ژوئن بازگشت به شن و ماسه نمایشگاه در پنجره برنامه هایی که در حال آزمایشی برای قرار دادن آن ملایم است.

کیوی آزمایش

بیلبورد گزارش می دهد که در هر هفته زندگی ملت است که آزمون رانندگی یک سری از, اجتماعی دور, کنسرت, زیبای و کمدی را نشان می دهد در اوکلند, نیوزیلند. این “دوباره با هم” نشان می دهد شروع ممکن است 29-30 در چنگال تنظیم در مرکز اوکلند است که بخشی از جرقه عرصه است. سری ویترین یک چرخش خط از هنرمندان محلی و کمدین.

زندگی ملت نیوزیلند رئیس استوارت Clumpas می گوید در یک بیانیه نشان می دهد که “یک فرصت برای ما برای متحد کردن و جشن گرفتن قدرت از سرگرمی زندگی می کنند با برخی از کشور اول به لحاظ اجتماعی فاصله را نشان می دهد.” لاس وگاس محل اپراتورهای هنرمندان و طرفداران باید با چشم فهیم.

زین

این معامله که منجر به PBR برگزاری بدون تماشاگر در نقطه جنوبی آرنا ماه آینده به نظر می رسید برای رسیدن از هیچ جا. اما صاحب هتل و وگاس رفت و آمد مکرر افسانه مایکل Gaughan جمع این مذاکرات به قلم آن را به عنوان شد.

آن را Gaughan اولین بازار مال فروشان ، در سال 1985 Gaughan مذاکره سرسختی کمک به ریشه کن کردن ملی نهایی بازار مال فروشان از شهر اوکلاهما به, پس از 2 سال Thomas & Mack Center. این NFR فروخته است از هر رویداد پس از.

دی دومنیکو رقص

جان دی دومنیکو می گوید او “کشیده” بر روی Infinite خود را نامزد میشل Rothstein. که برخی بکشید. تصویری از او را به رقص به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Rothstein وگاس را میشل Infinite حساب کشیده شده 16.2 میلیون بازدید.

“من نمی خواهم به آن را انجام دهد” دی دومنیکو می گوید. “من مانند” چه ؟ یکی دیگر از پلت فرم ؟ من مخاطب ؟ نه-ساله?’ آنها آنلاین در نظرات در طول Infinite و بگو: شما یک poopie-سر!’ “

دی دومنیکو رسیده یکی دیگر از معیار در Cameo پلت فرم در چهارشنبه ضبط خود را 700th پیام سفارشی. او پیوست Cameo در ماه اکتبر و چند وگاس هنرمندان به دنبال داشته است.

پایان ناپذیر دی دومنیکو می گوید: “من مشغول به کار صبح تا شب اما من شکایت نیست.”


جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im