Caesars Palace فلامینگو برای باز کردن 1st برای شرکت در لاس وگاس

Caesars Palace و فلامینگو خواهد بود که برای اولین بار Caesars Entertainment Corp. خواص به بازگشایی در لاس وگاس خواهد شد و به حالت تعلیق در پرداخت پارکینگ خود.

این شرکت قصد دارد به بازگشایی دو نوار خواص هنگامی که نوادا اجازه می دهد و مطابق با بازگشایی دستورات از نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak نوادا بازی کنترل هیئت مدیره و مقامات بهداشت عمومی این شرکت گفت: پنجشنبه شب بود.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر سزار اجازه رزرو در وب سایت خود آغاز مارس 29.

هر دو خواص را ارائه مسکن, گزینه های ناهار خوری و دسترسی به استخر در فضای باز و همچنین اسلات ماشین آلات و جدول بازی های عامل “به شیوه ای سازگار با فاصله فیزیکی دستورالعمل” شرکت در انتشار اخبار گفت.

Harrah’s لاس وگاس و کف بازی در Linq هتل خواهد بود که بعد از بازگشایی با زمان بندی بر اساس تقاضای مشتری. Caesars پیش بینی “چندین خرده فروشی و رسانه های ناهار خوری” در امتداد Linq تفرجگاه و غلتک بالا مشاهده چرخ را دوباره به عنوان به خوبی.

دیگر لاس وگاس خواص و امکانات ناهار خوری در حال انتظار برای بازگشایی بر اساس تقاضای مشتری.

“بازگشایی لاس وگاس در یک رویکرد مرحله به مرحله خواهد بود یک نقطه عطف مهم برای Caesars Entertainment به عنوان کشور همچنان به ظهور از این لازم بسته شدن دوره” گفت: Caesars مدیر عامل تونی Rodio در بیانیه ای. “ما هیجان زده به استقبال مهمانان و کارکنان ما به خواص ما.”

سرگرمی زندگی می کنند, میله, چشمه های معدنی بوفه و پارکینگ نوکر نمی خواهد شد بلافاصله با توجه به شرکت. هنگامی که آنها دوباره آنها را به کار گیرند فیزیکی فاصله دستورالعمل.

شرکت لاس وگاس خواص را پیاده سازی سزار’ جدید ایمنی و بهداشت پروتکل های منتشر شده در اوایل این ماه. آنها عبارتند از سلامت غربالگری و ماسک برای کارکنان افزایش یافته و مایع از فضاهای عمومی.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de