Cadence ارائه مشوق های مالی

جدید تشویقی در دسترس است برای کسانی که به دنبال به خرید یک خانه در وزن Henderson.

برای اولین بار 100 خانه های فروخته شده در آهنگ با homebuyers دریافت اعتباری از $3,500 به سمت خرید.

“ما در حال توسعه و ارائه این خریدار برنامه های تشویقی برای سازندگان ما و واکنش سازگار بود: آنها آن را دوست داشت. این اعتبار می تواند اضافه کردن به بسیار کمی برای خریدار و هر دلار مسائل هنگام ساخت این حجم سرمایه گذاری” گفت: Cheryl Gowan, معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای LandWell شرکت ، توسعه دهنده وزن. “حتی در طول این زمان نامشخص برای کسانی که در بازار برای یک خانه جدید علاقه هم همچنان ادامه دارد.”

آهنگ پنج سازندگان تلفن, برادران, Woodside, خانه, Lennar, کتاب داستان خانه و ریچموند خانه های آمریکا — ارائه انواع سبک از جمله تک و دو و سه داستان از گزینه های. قیمت خانه شروع و در اواسط$200,000 s و واحدهای محدوده اندازه از 1,422 فوت مربع به 3,800 متر مربع است.

در سراسر آهنگ در 11 محله همه سازندگان در حال ارائه مدل تور و تشویق قرار ملاقات با برخی از ارائه تورهای مجازی و عکس ها, قیمت گذاری, اطلاعات, اطلاعات در, پس از اتمام و امکانات فردی خود را, وب سایت شرکت و همچنین از طریق آهنگ در سایت: cadencenv.com.

“آیا خریداران می خواهید برای کاهش هزینه بسته شدن از خانه و یا اینکه آیا آنها می خواهند به اعمال ارزش و اعتباری برای ارتقاء و یا ویژگی های دیگر این امید ما این است که انگیزه ای به نفع هر دو homebuyers و ما سازندگان است. این واقعا یک پیروزی برای همه” Gowan گفت.

آهنگ یک تا 2200 هکتار برنامه ریزی شده جامعه در Henderson مختلف ارائه می دهد امکانات رفاهی برای ساکنان.

پارک مرکزی شامل یک استخر چلپ چلوپ پد pickleball دادگاه و تناسب اندام دادگاه. وجود دارد 5 هکتار زمین بازی ماجراجویی با فعالیت برای کودکان در تمام سنین و کسانی که در قلب جوان. این امکانات در حال بسته خواهد شد و بازگشایی زیر جهت از دولت های ایالتی و محلی.

کویر پالس پارک و داکوتای سگ پارک نیز در عرض هم به عنوان پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی است که اتصال با هندرسون را دنباله سیستم.

پیشنهاد معتبر نیست برای خانه در میراث Lennar نمونه کارها.

برای جزئیات بیشتر در مورد آهنگ خرید و فروش تشویقی بازدید cadencenv.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im