کسب و کار باز با کروناویروس احتیاطی اجرا

قوانین جدید هیچ مشکلی.

حداقل این مورد برای یک هندرسون کافه آماده به میزبان مشتریان برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

ماگنولیا Magat در حال حاضر راه اندازی شد در اجرای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری محور تغییرات قارچ N’ بیکن, کافه 8872 S. شرقی Ave. قبل از اینکه فرماندار به او گفت آنچه که او باید انجام دهید باز کردن کسب و کار خود را در روز شنبه.

اگر او پیروی نکند موظف اجتماعی فاصله چهره پوشش برای کارکنان و محدود کردن حضور او در معرض خطر است از کلامی هشدار استناد و مجوز کسب و کار تعلیق.

اما که به احتمال زیاد نمی خواهد نگرانی Magat که اقدامات خود کافه خواهد بود دقیق تر از کسانی که مورد نیاز توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak برای برخی کسب و کارهای کوچک که قبلا تلقی غیر ضروری — در میان آنها مو و ناخن سالن و همچنین به عنوان ناهار خوردن در رستوران — به دوباره باز کردن درهای خود را.

او همچنین نیاز مشتریان خود را به پوشیدن پوشش (آنها می توانید آنها را در حالی که خوردن آنها) و صبر در ماشین نشسته. او فرار فیزیکی منو با توجه به موقت تبدیل به یکبار مصرف ظروف نقره و محدود کردن ظرفیت به 40 درصد یک بار او گسترش خود را تجربه ناهار خوری از پاسیو در روز شنبه به داخل خانه در مه 15.

Magat آن را می بیند به عنوان مسئولیت خود را به قوانین بازی و اگر او از دست می دهد در کسب و کار از ناراحتی مشتریان آن باشد.

“ما در وگاس هستید و من نمی خواهم به قمار با کسی دیگری زندگی,” او گفت:.

انطباق چک کنید لطفا

Sisolak را رهنمود برگ اجرای فاز یک به قوانین محلی حوزه های قضایی و دولت مجوز تخته.

کلارک کانتی کمیسر مرلین حقیقت پس از جلسه ای که در کمیسیون رای به اتفاق آرا نیست برای اضافه کردن هر گونه محدودیت های اضافی به فرماندار با این طرح نشان داد که شهرستان جنوب نوادا سلامت منطقه شهری اداره پلیس و صدور مجوز تابلوهای خود ادامه خواهد داد به انجام کسب و کار روزانه بازرسی.

پرسید اگر وجود دارد هر گونه خاص اجرای عملیات برنامه ریزی شده برای reopenings این آخر هفته Kirkpatrick گفت که او تا به حال “اعتماد به نفس زیادی از مردم در حال رفتن به یک ظرف غذا این است.”

درخواست دنبال روشن شدن از سلامت منطقه و مترو در نقش خود در اجرای نبودند بازگشت.

North Las Vegas, شهرستان, مدیر, Ryann Juden گفت: این شهرستان در حال بررسی خاص صنعت بازگشایی دستورالعمل منتشر شد بعد از ظهر جمعه توسط فرماندار را به شکل از چگونه برای به اجرا درآوردن آنها.

ولی در کل اجرای درمان خواهد شد بسیار شبیه به آن را بیش از چند هفته گذشته از طریق کد اجرای بخش. اگر تماس ساکنان شهر, North Las Vegas, کارکنان انجام خواهد شد بازدید سایت, او گفت:.

Juden گفت: جریمه ها روی میز برای کسب و کار است که منطبق نیست.

مدت کوتاهی پس از فرماندار اعلام کرد بازگشایی دستورالعمل جمعه این شهر شروع رسیدن به کسب و کار را به آنها اطلاع از به روز رسانی سخنگوی پاتریک واکر گفت.

Henderson, کسب و کار, مدیر عملیات, مایکل, Cathcart گفت: این شهرستان در تلاش است تا فعال شود با بازگشایی.

او گفت: تنها دلیل پلیس را درگیر این است که اگر بارها و بارها noncompliant کسب و کار. اما قبل از همه چیز به آن نقطه کسب و کار را دریافت اخطار شفاهی و می تواند جریمه, Cathcart گفت.

Gary Landry, مدیر اجرایی, نوادا, هیئت مدیره از لوازم آرایشی گفت: هیئت پنج بازرسان موجود در لاس وگاس به بازدید چند هزار مو و ناخن در سالن لاس وگاس.

“ما قصد داریم به آمار به عنوان بسیاری از ما به خصوص کسانی که تا به حال نقض حقوق بشر در گذشته به مطمئن شوید که آنها انجام نمی دهد هر چیزی را به مخاطره می اندازد,” او اضافه کرد: حدود 10 تا 15 درصد از سالن را به حال قبلی رعایت مسائل.

هیئت مدیره در حال حاضر دارای قدرت برای کسب و کار خوب و تعلیق پروانه, او گفت:, و استفاده از قوانین و مقررات موجود که حکم کسب و کار امن و بهداشتی محیط زیست برای اطمینان از سالن و آرایشگاه عامل مطابق با دولت های ایالتی و محلی بازگشایی دستورالعمل.

خوب و بد بازیگران

در حالی که جارد فیشر برنامه به رعایت فاز یک بازگشایی الزامات مورد نیاز برای دوچرخه خود را کسب و کار, Las Vegas, Cyclery, 10575 کشف رانندگی او نیست نگران اجرای. او هنوز مطمئن شوید که بسیاری از خواهد بود.

“ما حتی نمی توانید تعادل بودجه ما در ایالت نوادا چگونه می خواهیم به ارسال از اجرای قانون برای همه این کسب و کار؟” فیشر فرض می.

او انتظار دارد که صاحبان کسب و کار را اطاعت و نگه داشتن خود را در چک. و به صورت “بد بازیگران” چه کسی نمی خواهد او گفت: “آنها احتمالا یک دست کشیدن در درب خود را از دولت است.

“شما در حال رفتن به ای اداره توسط خود کاربران” فیشر گفت.

دولت مدیر یک سازمان ملی است که نشان دهنده کسب و کارهای کوچک نیست بیش از حد در مورد این که آیا کسب و کار خواهد توپ بازی.

و صاحبان کسب و کار موافق است که خود را قوی ترین اولویت ها برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان Randi تامپسون گفت.

کسب و کارهای کوچک خود را در طبیعت تمایل به تولید اجتماعی فاصله به عنوان یک تابع از اعداد کوچکتر از مردم در داخل در یک بار او گفت:. در حالی که برخی از کسب و کار باقی مانده بودند تکاپوی آماده شدن فروشگاه خود را برای باز کردن دیگران کار کرده اند برای این لحظه برای چند هفته.

پنجشنبه به منظور وادار تامپسون یک صاحب کسب و کار خود را به شروع به دنبال حداکثر ظرفیت placard در ساختمان.

بسیاری از صاحبان می خواهید به انجام چیزی که حق او گفت:. “ما نیاز به هنوز هم می شود مصرف آن را به طور جدی” تامپسون گفت. این بیماری همه گیر نشده است.”

اگر این نگرانی کافی نیست به خار انطباق تهدید به طرح دعوی در دادگاه ممکن است این ترفند را انجام دهد. این یک امکان واقعی اگر یک مشتری قرارداد COVID-19 پس از بازدید از یک فروشگاه با بیش از حد بسیاری از مشتریان و یا maskless کارکنان, او گفت:.

آن را گرفته و حدود دو سال به صورت اصلی لوتوس سیام محل در 953 E. صحرا Ave. دوباره باز پس از آسیب دیده در سیل و سقف غار در اما مالک پنی Rubiyanti گفت: او را برای رفتن به صبر کمی طولانی تر, فقط مطمئن شوید همه چیز درست است.

“به خصوص با پروتکل ها و آپدیت جدید گفت:” Rubiyanti که بستری بودن “بیشتر نگران از هیجان زده” در مورد باز کردن که او گفت که او فکر می کند خواهد آمد ممکن است 20-25.

او نصب یک دوربین حرارتی — مانند آنهایی که مورد استفاده قرار گیرد در وین لاس وگاس و Cosmopolitan of Las Vegas, او گفت: — که می توانید درجه حرارت از 150 نفر در هر دقیقه است. در حالی که او bussers می پوشند پارچه ماسک او سفارش پاک کردن صورت پلاستیک سپر برای سرویس دهنده, به طوری که آنها می توانید صحبت کردن با مشتریان است.

او در حال به روز رسانی سیستم رزرو و اگر او می تواند یک لیست انتظار مردم در آن اطلاع داده خواهد شد در خانه خود و یا اتاق های هتل ها زمانی که جدول خود را آماده است.

تماس با مایک Shoro در [email protected] یا 702-387-5290. Follow @mike_shoro در توییتر. نقد و بررسی-مجله کارکنان نویسندگان بلیک آپگار روری Appleton و هایدی نزدیک Rinella کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de