رهبران کسب و کار اسلم Sisolak در آهسته بازگشایی برنامه

نوادا کسب و کار ناراحت هستند با رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را آهسته اجرای طرح بازگشایی دولت است.

“این واقعا نا امید کننده است” گفت: اریکا پیرس صاحب محلی Vape در هندرسون. “این مسخره راه نگه داشتن مردم گروگان و دانستن نیست.”

Sisolak به نظر می رسد در ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز چهارشنبه و به برخی از مبهم از آنچه که او اعلام خواهد شد پنج شنبه — روز اقامت خود در خانه و سفارش مجموعه به اتمام می رسد. او گفت که او خواهد بود لغو برخی از محدودیت در منظقه وانت برای کسب و کار خواهد شد اما گسترش اقامت در خانه سفارش دهید. او را پایان تاریخ برای فرمت.

برایان Wachter معاون ارشد رئیس جمهور از دولتی و امور عمومی برای خرده فروشی Association of Nevada گفت: اگر فرماندار می دانست آنچه که او برنامه ریزی شده بود او باید اعلام کند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به جای انتظار.

“آن را به عنوان ساده به عنوان گفت: ما در حال باز کردن یک کسب و کار در روز جمعه گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “این واقعا امکان پذیر است برای باز کردن یک کسب و کار به سرعت.”

فرماندار همچنین گفت: لنگر امی Robach در مصاحبه ای که قمار نمی خواهد بازگشایی “تا سوم یا چهارم فاز” نوادا را مرحله به مرحله در بازگشایی طرح است.

افکار عمومی

انجمن منتشر شد یک نظرسنجی که روز شنبه از 376 نوادا ساکنان که نشان داد یک افزایش تند در چگونه بسیاری از مردم احساس فرماندار است نادرست coronavirus بحران است.

در مارس 23, تنها 18 درصد از مردم دارای Sisolak عملکرد به عنوان ضعیف یا بسیار ضعیف اما که بیش از دو برابر به 38 درصد در این نظرسنجی که این سازمان گفت: تا به حال 5 درصد اختلاف رای دادن. پنجاه و یک درصد از مردم هنوز هم معتقدند که او از دست زدن به شیوع خوب یا بسیار خوب را از 64 درصد در ماه مارس است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که نگرانی در مورد ویروس پایانی.

در مارس 23 و 53 درصد از پاسخ دهندگان دارای ویروس در بالاترین سطح نگرانی در حالی که نظرسنجی جدید نشان می دهد تعداد کاهش یافته و به 32 درصد از پاسخ دهندگان.

Sisolak کارکنان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Randi Thompson, نوادا, فصل جمهور از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: کسب و کار باید بدانید که آیا بسته شدن است رفتن به ادامه برای یک ماه یا پایان هفته آینده.

“فرماندار درک نمی کند زنجیره تامین,” او گفت:. “ما آماده شده است برای باز کردن ممکن است 1 و در حال حاضر شما می توانید. اگر شما یک رستوران شما باید تمام این موجودی از مواد غذایی است. آنچه شما می خواهید برای انجام با آن ؟ ما فقط می خواهیم شفافیت است.”

کشورهای دیگر

در مقایسه با نوادا فرمانداران در کشورهای همسایه به برخی از کسب و کار توجه کنید.

در یکشنبه, کلرادو, رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: کسب و کار مانند مغازه های خال کوبی, مو سالن و سگ groomers آنها می تواند بازگشایی جمعه با سخت دورى و تمیز کردن اقدامات احتیاطی مانند ماسک و بهداشت رژیم با توجه به انتشار اخبار. شروع دوشنبه دفاتر در سراسر کشور می تواند در نیمی از ظرفیت. شهرستانها عمده در کلرادو باید محدودیت هایی که در گذشته دولت سفارشات.

هفته گذشته یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد که او قصد دارد به سهولت محدودیت جمعه با اشاره از او می خواهد به ساکنان و کسب و کار به عنوان اطلاع زیادی که ممکن است.

“ما می خواهیم مردم را به آماده شود و پیش بینی این اتفاق خواهد افتاد گفت:” در یک کنفرانس خبری.

پیرس گفت که او تا به حال به اخراج سه نفر و او نمی داند که چگونه کسب و کار است که او خرید vape محصولات می توانید نگه دارید بدون دولت بازگشایی.

“این مردم نیاز به دانستن زمانی که آنها در حال رفتن به کار,” او گفت:.

تماس با آرتور کین در [email protected] Follow @ArthurMKane در توییتر. کین یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>