Busch به نظر می رسد برای کاهش درد از Coronavirus-تاخیر در مراسم عروسی

مردم با برنامه های عروسی که scuttled با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس باید فرصتی برای غرق غم خود را با یک سال عرضه آبجو از Busch.

نام تجاری سخنگوی بوش پسر در زمان به Instagram و توییتر را به شما معرفی #BuschWeddingGift قرعه کشی.

ارتباط با 2020 برنامه های عروسی شده اند که تغییر Covid-19 می توانید ارسال عکس های خود را به Facebook, Instagram و یا توییتر توصیف چگونه آنها را به جشن می گیرند و از جمله هشتگهای #BuschWeddingGift و #قرعه کشی.

نوشته خواهد شد و پذیرفته شده از طریق مه 1 و در مجموع 250 برندگان انتخاب شده برای دریافت 300 دلار کارت اعتباری بدهی به خرید Busch آبجو تا یک سال تقریبا معادل دو 24-بسته مورد در هر ماه.

دوستان از افرادی که سال 2020 برنامه های عروسی خراب شد همه گیر می تواند درگیر و همچنین برچسب زدن آن مردم و از جمله هشتگهای MyFriendsWedding و #قرعه کشی به واجد شرایط برای جوایز از Busch.

Anheuser-Busch InBev معاون رئیس جمهور از ارزش مارک دانیل بلیک گفت: “صبح نزدیک است و ما شاهد داستان های بسیاری از زوج ها نیاز به تنظیم و لغو برنامه های خود را. Busch هنوز هم می خواستم به ارائه این زوج یک شانس برای هدیه عروسی و یک دلیل برای جشن عشق خود صرف نظر ما وضعیت بی سابقه ای. در سال گذشته ما با الهام از این تعداد باور نکردنی از طرفداران که ساخت Busch بخشی از روز عروسی خود را. و در این سال ما می خواستیم به زوج ها در سراسر امریکا چیزی برای جشن گرفتن تا زمانی که آنها می توانند به طور رسمی کراوات گره.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>