Busch نور است که به دور Mustangs سریع به Tweeting طرفداران در طول دیتونا 500

شما می توانید آتش را خاموش توییت قبل از خدمه برای راننده نسکار کوین Hoffman کاری ادامه داده اند تا یک تبادل نظر پرنیان? اگر پاسخ مثبت است شما به زودی ممکن است در پشت چرخ از یک فورد موستانگ.

Hoffman, حامی, Busch نور در حال اجرا است آن #Pit4Busch قرعه کشی در توییتر در طول دیتونا 500 روز شنبه, فوریه. 16.

هر زمان Hoffman می کشد به گودال ردیف در طول مسابقه هواداران را در این مدت از تبادل نظر پرنیان—معمولا 12 تا 16 ثانیه—به توییت با هشتگ #Pit4Busch و #قرعه کشی را وارد کنید و در قرعه کشی.

برنده در هر pitstop خواهد شد که به صورت تصادفی انتخاب خواهد شد دریافت یک نام تجاری جدید فورد موستانگ به طور کامل پیچیده در کلاسیک Busch نور شماره 4 طرح رنگ.

Anheuser-Busch, مدیر ارشد بازاریابی دانیل بلیک در آزادی گفت: “هر دو Busch و Hoffman شماره 4 ماشین باید برخی از وفادار ترین و مشغول طرفداران در جهان است. #Pit4Busch یک راه برای دیدن چقدر درگیر آنها در طول 500 و پاداش چند از آنها را با یک Busch-مارک ماشین ورزشی خود را. Hoffman هدر هیچ زمان در اطراف مسیر پس از این است که طرفداران’ فرصت را به نشان می دهد برخی از مهارت های خود را بیش از حد. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید این همه گرد هم می آیند در روز مسابقه.”

Hoffman افزود: “شما نمی توانید برنده شوید در نسکار بدون سریع و کارآمد گودال خدمه و بچه ها بهترین هستند. طرفداران در حال رفتن به باید فقط به عنوان سریع این سال اگر آنها می خواهند به خانه یک ماشین جدید خود را. درست مثل زمانی که Busch من تبدیل به قوطی های آبجو, من نژاد در صورتی روشن خودرو در All-Star نژاد و تغییر Busch به Hoffman در دوور سال گذشته من همیشه شگفت زده در آنچه که آنها می آیند تا با. این یک راه بسیار خوبی برای شروع این فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im