راننده اتوبوس در لاس وگاس مسیر آزمایش مثبت برای COVID-19

یک راننده اتوبوس که مسیر شامل لاس وگاس دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

راننده که تست مثبت عمل یک اتوبوس دو طبقه در منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا شیطان در نوار مسیر RTC گزارش دوشنبه شب.

گذشته در محل کار در طول graveyard shift (2:30 صبح تا 10:30 a. m.) 31 مارس راننده گزارش شده بیمار احساس مارس 1 و نشده است بازگشت به کار پس از فرانسیس Julien معاون RTC مدیر عامل شرکت گفت: در یک ایمیل به حمل و نقل سواران.

راننده سوم کارمند یک RTC پیمانکار برای تست مثبت جدید کروناویروس.

راننده استخدام Keolis یکی از دو پیمانکاران که ارائه درایور های RTC اتوبوس مارک دوم مورد مثبت از شرکت حمل و نقل. RTC دیگر پیمانکار, MV, حمل و نقل دیده می شود یک کارمند تست مثبت است.

مارک پرلا مدیر کل از Keolis’ لاس وگاس عملیات گفت: راننده تست شد برای COVID-19 مارس 6 و شرکت مطلع شد دوشنبه از نتیجه مثبت است.

“اپراتور در آخرین روز کاری بود 31 مارس در اوایل صبح شیفت برای شیطان در لاس وگاس بلوار که در حال حاضر تجربه بسیار کم ridership,” پرلا گفت: در یک ایمیل به Las Vegas Review-Journal. “اپراتور در روحیه خوبی است و صفحه اصلی convalescing.”

نوار مسیر دیده می شود 98 درصد کاهش در درآمد و RTC را کاهش داده است خدمات خود را با 75 درصد در پاسخ به همه گیر با توجه به RTC.

Keolis است تماس با سایر کارکنان است که این اپراتور ممکن است در تماس با قبل از آوریل 1 و به آن دانش هیچ یک به نمایش گذاشته اند هر گونه علائم پرلا گفت.

میان امنیت عمومی بحران RTC و آن دو پیمانکاران افزایش اقدامات پیشگیرانه با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

خدمه به طور کامل پاکسازی همه مناطق از اتوبوس و استفاده از یک بیمارستان درجه محلول ضد عفونی در هر حمل و نقل عمومی خودرو هر شب

MV حمل و نقل و Keolis حمل و نقل را آغاز توزیع سپر چهره به تمام رانندگان و ادامه خواهد داد به ارائه ماسک صورت به عنوان آنها در دسترس دستکش و ضد عفونی کننده دست.

اجتماعی فاصله فعالیت های در حال تحت فشار قرار دادند از جمله عقب-درب ورودی و مسدود کردن راهرو پشت راننده به ارائه اضافی 8-10 پا بین راننده و مسافر. اضافی اتوبوسها از جمله دو طبقه وسایل نقلیه آماده برای اضافه شدن به سرویس در این رویداد وسایل نقلیه نزدیک به 50 درصد ظرفیت است.

اتوبوس در حال ترویج اجتماعی فاصله با محدود کردن تعداد کرسی های که در آن مسافران باید نشستن برای ایجاد فاصله زیادی که ممکن است بین مشتریان در حالی که تعادل تقاضا است. RTC نیز محدود کردن حضور مشتری (10 دقیقه حداکثر) در حمل و نقل مراکز.

“ما می دانیم که بسیاری از شما با استفاده از حمل و نقل از ضرورت و اما اگر سفر شما می توانید از ما بخواهید لطفا به ماندن صفحه اصلی” Julien گفت: در یک ایمیل. “اگر شما باید سفر در عمل اجتماعی فاصله و حفظ حداقل شش فوت از فضای بین هر یک از دیگر زمانی که ممکن است. لطفا در امان باشند. اگر فکر می کنید شما در حال تجربه هر گونه علائم مربوط به coronavirus تماس با پزشک مراقبت اولیه خود را.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>