برگر کینگ ‘هوشمند’ کمپین; تاثیر گذار بازاریابی در طول Coronavirus: سه شنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

برگر کینگ اجازه می دهد تا دانش آموزان باز رایگان Whoppers با نشان دادن خود فراست

برگر کینگ آخرین quaran-شیرین کاری شامل مغز خود را. فست فود های زنجیره ای می خواهد شما را به اثبات ذهن خود را هنوز هم عملکرد در طول این مستند که در حال حاضر نزدیک به یک ماه برای برخی از مناطق کشور. این کمپین که از لحاظ فنی هدفمند به سمت دبیرستان, بچه ها, کوره های شما در موضوعات مختلف از زیست شناسی و شیمی و ریاضی و ادبیات. اگر شما این سوال را حق شما می توانید یک کوپن برای یک رایگان اندازه بزرگتر. سایر اخیر مبارزات شامل نام تجاری خود را تغییر شعار به “اقامت خانه هوپر” و برگر کینگ فرانسه ایجاد یک “قرنطینه هوپر” که شما می توانید در خانه.

سازمان دیده بان آن را: آیا شما دقیق تر از یک اندازه بزرگتر?

هیچ Coronavirus نیست پایان تاثیر گذار در بازاریابی است. اما آن را قرار داده و آن را در زیر میکروسکوپ

در اینجا چند توصیه از آنچه به انجام به عنوان یک تاثیر گذار:

  • بسته نیست تا خانواده خود را ترک و منهتن برای یک درایو کراس کشور در طول یک بیماری همه گیر.
  • بسته نیست تا بچه های خود را پرستار بچه و شوهر پس از شما آزمایش مثبت برای coronavirus فقط به طوری که شما می توانید سوار این در Hamptons.
  • بسته نیست تا خود و خانواده و سفر به فلوریدا.

در واقع این که آیا شما یک تاثیر گذار و یا فقط یک نرمال تبلیغات روزنامه نگار مثل من نمی انجام هر یک از کسانی که همه چیز. چند اثرگذارندهها راه سخت آموخته به عنوان مخاطبان خود را پاره و به آنها برای ساخت خودخواه گیری در این بیماری همه گیر. در حالی که این اثرگذارندهها یک زن و شوهر از نمرات بد در برابر صنعت اثرگذارندهها نمی خواهید از رواج. بسیاری از آنها تغییر محتوای خود را به منعکس کننده زمان بار سعی کنید برای به دست آوردن در حالی که دیگران در واقع از دیدن upticks در فروش وابسته است.

ادامه مطلب: در این دیجیتال عالی از ویژگی های معاون مارک های ویرایشگر دیانا مروارید به بررسی وضعیت فعلی تاثیر گذار در بازاریابی است.

Publicis Groupe گزارش Q1, درآمد, تشریح اقدامات صرفه جویی در هزینه

آژانس برگزاری شرکت ها به سرعت آشکار آنچه آنها انجام می دهند برای صرفه جویی در شغل در طول این رکود اقتصادی است. WPP نشده قطع مشاغل—هنوز. IPG دیده است اخراج برخی از مهمترین آنها در سه MullenLowe دفاتر. در حال حاضر Publicis Groupe و Dentsu Aegis خود را اعلام کرد برای اولین بار حرکت می کند. در Publicis که به تازگی راه اندازی بسیار پیش بینی مارسل AI پلت فرم ترکیبی از کاهش حقوق و دستمزد برای مدیران دیگر اقدامات کاهش هزینه و furloughs باید staved خاموش اخراج. در Dentsu, اخراج furloughs و کاهش حقوق و دستمزد در حال حاضر اجرا شده است به درجات مختلف در سراسر شرکت. در این زمان آن است که روشن نیست که از برگزاری شرکت سازمان را تجربه کرده اند اخراج.

بیشتر بخوانید: ببینید چه Publicis در حال انجام است در این بحران است.

مرتبط با: Deutsch لس آنجلس رفت و از طریق یک نیروی انسانی کاهش جمعه گذشته تأثیر 10 درصد از کارکنان.

چگونه بوش لوبیا در بر داشت یک راه برای سرمایه گذاری در خارج از غذاهای کنسرو راهرو

آگهی روز: چگونه اپل با عشق اسیر راه خلاقیت و شکوفایی است در قرنطینه

در این نام تجاری جدید ترین آگهی های دوست داشتنی و, مینیمالیستی, جشن زندگی در قرنطینه اپل و آژانس TBWA\Media Arts Lab را با هم فیلم واقعی از خانواده های سازندگان و مشهور در سراسر جهان است. هر حد عالی رساندن مهارت های هدیه و یا پیدا کردن یک راه برای آوردن یک ایده جدید به زندگی است.

نقطه ای است که یک مقطع از فرهنگ ما در بهترین حالت آن در چنین شرایط غیر منتظره. و شاید بیشتر تحت آن توسعه داده شد وارد شده مورد تایید و راه اندازی در طول فقط دو هفته است. در اینجا داستان در مورد چگونه آن گرد هم آمدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>