برگر کینگ “ماندن خانه از گفته های گنده’ Waives تحویل هزینه ها و سلام های نظامی نیمکت Potatriotism

آن را وظیفه مدنی را تا نیمه اقامت دائم در مبل خود را و خوردن مواد غذایی سریع. شراب خواری تماشای اختیاری است.

این پیام نمی آید از کاخ سفید یا محلی خود را به مقامات منتخب (و قطعا نه خود دکتر). آن را از برگر کینگ که نقطه جدید قرار می دهد فشن اسپین در این زمان پناهگاه در محل مقرر و داوطلبانه قرنطینه اقدامات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این برند حتی ابداع یک اصطلاح جدید برای کسانی که به انجام بخشی خود را با اقامت در: “نیمکت po-ta-triots.” از آن لذت ببرید مردمی به دلیل آن می تواند اولین و تنها زمان است که هر گونه تغییرات از عبارت “نیمکت سیب زمینی” استفاده خواهد شد به عنوان یک تعریف.

در یک کمی عجیب و غریب از kismet کمپین را نقطه تلویزیون بود و در واقع وارد شده از فیلم که به ضرب گلوله کشته شد قبل از COVID-19 همه گیر اما تا به حال پخش است. با وجود اینکه برای توسعه یکی دیگر از آگهی مفهوم کلیپ ها یافت می شود یک زندگی جدید را به عنوان تصاویر از “ماندن خانه از هوپر” کمپین.

“کشور خود را به شما نیاز به ماندن بر روی نیمکت خود را و نظم در می گوید:” آگهی معتبر راوی. “انجام بخشی خود را. ماندن در خانه نیست و فقط ما را همه امن تر از آن باعث می شود شما یک نیمکت po-ta-triot.”

سلام همه در اطراف!

“خانه ماندن از هوپر” از شبکه آژانس FCB, tucks تعدادی از پیام های مربوط همراه با شبه جدی “با تشکر از شما برای خدمات خود را در” ناسیونالیسم به آن 30 ثانیه نقطه و اطراف آن تلاش کنند.

در حالی که تبلیغ اولیه پیام است که با نام تجاری خواهد بود waiving تحویل هزینه ها در تلفن همراه نرم افزار سفارشات بیش از $10, آن را نیز برجسته است که برگر کینگ به دور 250,000 رایگان Whoppers به مراقبت های بهداشتی کارگران و تشویق مصرف کنندگان به کمک مالی از طریق متن به پرستاران آمریکایی بنیاد Coronavirus پاسخ صندوق.

تبلیغ با استفاده از کلمه “قهرمانان” آزادانه و شوخی اهدای آن در آن “که در حال انجام بخشی خود را برای نجات جامعه خود را با داشتن مواد غذایی خود را تحویل داده به طور مستقیم به آنها را به جای جسارت خارج است.”

این کمپین جدید می آید بر روی پاشنه های اخیر ساخت آن را به خودتان “قرنطینه هوپر” از پاریس آژانس Buzzman برای برگر کینگ فرانسه. در حالی که رسانه ها وجود داشته است و بسته به نام تجاری نشان داد که مصرف کنندگان چگونه به خود Whoppers در خانه با استفاده از فروشگاه خریداری مواد تشکیل دهنده.

این فیلم برای “ماندن خانه از هوپر” به ضرب گلوله کشته شد در پاییز گذشته برای دیگر مفهوم کمپین اما FCB مدیران تصمیم به repurpose آن در طول زمان بحران است که تا حد زیادی متوقف فیلمبرداری و آگهی تولید در سطح جهانی.

“ماندن بر روی نیمکت خود را تقریبا تبدیل به یک قانون میهن پرستی در این زمان به عنوان به خوبی به عنوان یک جشن بهداشت و درمان کارگران گفت:” گابریل اشمیت مدیر ارشد خلاق افسر FCB, New York. “اتفاقا دارایی های مناسب این محل کاملا.”

Ari Halper خلاق شریک در FCB آمریکای شمالی با اعتبار پیشنهاد زبانی mashup “نیمکت po-ta-triot.”

جایزه چیزهای بی اهمیت (برای ریشهشناسی علاقمندان در خارج وجود دارد): “نیمکت سیب زمینی” اصطلاح قدمت آن به دهه 1970 همان دوران که در آن تلویزیون به طور گسترده ای لقب “لوله ادم کودن و احمق.” یک هنرمند در جنوب کالیفرنیا به نام رابرت آرمسترانگ ایجاد یک نوار کاریکاتور به نام “سیب زمینی نیمکت” در مورد بیحرکت تنقلات معتاد تلویزیون, طرفداران در نظر گرفته شده به عنوان یک فشار با نوک انگشت در چشم به تمرین وسواس لس Angelenos. شعار “روشن لحن در سبزی ،

هر چند او علامت تجاری عبارت “نیمکت سیب زمینی” در اواخر دهه 70 آن را بسیار محبوب در رسانه های جریان اصلی است که دادگاه در نهایت آن را به نام generic ساخت این بازی عادلانه برای همه چیز از op-ed قطعات به تبلیغات.

اعتبار:

آژانس خلاق: FCB
گابریل اشمیت مدیر ارشد خلاق افسر
Ari Halper, خلاق, شریک, FCB, شمال امریکا
فرد Levron در سراسر جهان, خلاق, شریک, FCB جهانی
الکس Sprouse, دانشیار مدیر خلاق
لاسلو Szloboda دانشیار مدیر خلاق
دنی Karnik ارشد Copywriter
Waner Almeida ارشد هنر مدیر
آدم Isidore مدیر مجتمع تولید EVP
کیت Fixter ارشد یکپارچه تولید کننده
جانیس کاتز مدیر امور کسب و کار
جسی موریس ارشد مدیر پروژه عملیات
مگان باندی گروه حساب مدیر SVP
سارا Tarner حساب مدیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im