بریتانیا خانواده سلطنتی پیوست شادمهر به پخش سلامت روان PSA در هر ایستگاه های رادیویی انگلستان

پرنس ویلیام و کیت, دوک و دوشس کمبریج پیوست یک میزبان از مشاهیر به پخش یک سلامت روانی PSA پخش در سراسر هر u. k. ایستگاه رادیویی به طور همزمان در روز دوشنبه.

یک دقیقه نقطه به نام لحظه به لحظه, فرار در 10:59 صبح به وقت محلی در سراسر عمده تجاری و ایستگاه های رادیویی به مخاطبان از 11 میلیون شنوندگان.

آن را برجسته صدای انگلستان تیم فوتبال کاپیتان هری کین خواننده و ترانه سرا دعا Lipa, Dr. که هری پاتر بازیگر دیوید تنانت و دو بار قهرمان سنگین وزن آنتونی جاشوا که صحبت در مورد چگونه مردم می تواند کمک به حمایت از یکدیگر و خود و سلامت روانی در طول coronavirus بحران است.

تولید شده توسط بریتانیا در سازمان Somethin’ دیگری که همچنین شامل یک اجتماعی تصویری ایجاد شد به مناسبت آغاز بریتانیا سلامت روان آگاهی در هفته اجرا می شود که از مارس 18 تا 25. آن را توسعه داده شد برای صنعت رادیو بدن Radiocentre و سر هم سلامت روانی کمپین با هماهنگی بنیاد سلطنتی از دوک و دوشس کمبریج.

به عنوان بخشی از کمپین گسترده تر سر هم و Instagram نیز راه اندازی شد ‘سر هم تندرستی راهنماهای برای کمک به باز کردن مکالمات در مورد بهداشت روان.

سلامت روانی دقیقه اول راه اندازی در سال 2018 شامل پرنس ویلیام دوک کمبریج و هری دوک ساسکس همراه با لیدی گاگا Dame جودی دنچ و خانم جسیکا انیس-Hill. در سال گذشته شاهزاده ویلیام دوک کمبریج پیوست در PSA توسط یک میزبان از مشاهیر از جمله کتی پری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net