آوردن مردگان در شهر نیویورک

در یکی از بزرگترین کلیساهای فقط در شمال پارک مرکزی pews جایگزین شده اند تخت. وسیع تنیس پیچیده است که میزبان ایالات متحده باز به همین ترتیب تبدیل شده است به یک بیمارستان صحرایی—به عنوان یک جیب مرکزی پارک خود را. پارکینگ در سراسر شهرستان ضمن خدمت به عنوان موقت morgues خود را در فضاهای اشغال شده توسط کامیون های یخچال و ظروف حمل و نقل. و پس از آن وجود دارد بدن خود را دیدم در اطراف گوشه و یا در سراسر خیابان توسط ساکنان مایل به شجاع خارج از منزل: پیچیده شده در سفید شدن سریع رفت از یک مکان به مکان دیگر.

چنین است که شهر نیویورک امروز جهان بالا coronavirus کانون. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال غرق بیماری همه گیر و حتی به عنوان منحنی به نظر می رسد صاف مرگ و میر نگه می دارد نوردی توسط صدها نفر هر روز (در حالی که به احتمال زیاد در حال undercounted). این شهر 8.6 میلیون نفر در حال حاضر ثبت بیش از 87,000 موارد و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر—نزدیک به دو برابر تعداد افرادی که کشته در حمله به مرکز تجارت جهانی در 9/11. شده اند وجود دارد 20,474 بستری شدن در بیمارستان با بی حد و حصر ده ها و یا صدها نفر هزاران نفر هنوز هم بیشتر به آمده است. در مطبوعات کنفرانس در روز پنج شنبه فرماندار اندرو کومو گزارش داد که مدیران مراسم تشییع جنازه بودند “بودن در آورده” برای رسیدگی به بدن.

حتی به عنوان شهر کاملا دگرگون شده آن را سخت برای نیویورکی به احساس مقیاس واقعی از این از دست دادن در حالی که ما محدود در داخل خانه. اما عکاس اردن گیل می گوید: این بسیار مهم است که ما انجام می دهیم. “من برای پیدا کردن آن از اهمیت به در صورت شدید وحشت از این همه گیر جهانی است,” او به من گفت. “با کمبود اطلاعات و منابع ما این قطعه از اسناد و مدارک کمک خواهد کرد که به شکل چگونه ما به یاد داشته باشید این دوره تاریخی.” همه عکاسان در این مقاله شاهد قدر از بحران نزدیک به طوری که همه ما می توانید ببینید چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد.

عکس توسط Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی

یک ردیف از تخت در یک موقت بیمارستان صحرایی در Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز

عکس توسط دمتریوس فریمن/نیویورک تایمز/Redux

یک کامیون یخچال استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت در خارج از Kingsbrook یهودی مرکز پزشکی در بروکلین

عکس توسط Spencer Platt/گتی

یک داوطلب مجموعه تخت در یک بیمارستان صحرایی در کلیسای جامع سنت جان الهی در Morningside ارتفاعات منهتن. یکی از بزرگترین کلیساهای گوتیک در جهان آن است که انتظار می رود به بیش از 400 تخت خواهد بود و کارکنان در مشارکت با کوه سینا Morningside بیمارستان.

عکس توسط Bryan R. Smith/خبرگزاری فرانسه/گتی

یک بدن منتقل شده است از یک سردخانه کامیون به یک وسیله نقلیه در بروکلین بیمارستان مرکز.

عکس توسط Desiree ریوس/نیویورک تایمز/Redux

تریاژ چادر در خارج از مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس

عکس توسط Brendan McDermid/ایسنا

کارکنان مراقبت های بهداشتی آماده سازی بدن برای حمل و نقل در Kingsbrook یهودی مرکز پزشکی در بروکلین

عکس توسط تیموتی Fadek/Redux

یک سرباز پیاده توسط واحد تبرید در پارکینگ در بللوو بیمارستان. ارتش ایالات متحده فرستاده است 42 نفر به شهرستان برای کمک به دفتر معاینات پزشکی مقابله با افزایش بدن.

عکس های دیوید دی Delgado/گتی

در راندال جزیره خدمه نجاران ساخته شده است در قفسه 50 ظروف یخچال. این کامیون ها قادر خواهد بود به خانه حدود 2,500 بدن به عنوان شهر morgues رسیدن به ظرفیت.

عکس استفانی کیت/گتی

یک کارگر با استفاده از یک لودر به حرکت بدن در خارج از بیمارستان بروکلین

عکس توسط تیموتی Fadek/Redux

Samaritan’s Purse یک سازمان مسیحی راه اندازی 68 تخت بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی برای رسیدگی به سرریز از بیماران از کوه سینا مرکز پزشکی در سراسر خیابان.

جان Minchillo/AP/شاتر

کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در شهرستان گورستان عمومی در جزیره هارت در برانکس. گورستان—برای بلامعارض بدن و بدن است که بازمانده از بستگان و یا دوستان شما نمی توانید استطاعت به دفن—گزارش شده است که دریافت همان تعداد از بدن در هر روز است که معمولا آن را دریافت و در یک هفته.

عکس توسط Ron Haviv/هفتم/Redux

علائم در پنجره یک رستوران در جهنم های منهتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>