فرشته روشن دنباله پیاده رو ارائه می دهد شدید, مثبت, گراند کانیون تجربه

هر کوهنورد که از آن شنیده می شود در آرزوی راه رفتن, روشن, فرشته دنباله معروف پیاده رو که مارها از حاشیه جنوبی از گراند کانیون تمام راه را به رودخانه کلرادو در دره عمیق و باریک طبقه با مناظر دیدنی و جذاب تقریبا در هر مرحله از راه است. اگر شما در حال رفتن به پیاده روی آن ممکن است یکی از بهترین ماه برای انجام این کار با متوسط روزانه اوج خود را در 72 درجه در لبه و در 80s در مورد نیمه راه پایین در باغ.

در حالی که بسیاری از برگشت سفر کل دنباله پایین به رودخانه بخش های کوتاه از فرشته روشن دنباله برای آرام تر یک افزایش روز. (هیچ کس باید سعی کنید برای پیاده روی به رودخانه و برگشت در یک روز.)

بسته به زمان شما و توانایی های فیزیکی خود را وجود دارد سه روز پیاده روی به مقصد شما ممکن است را انتخاب کنید: 1½ مایل Resthouse حدود سه مایل دور سفر; 3-مایل Resthouse در حدود شش مایل دور سفر; و باغ است و نه مایل دور سفر. شما از دست دادن 1,131 پا 2,112 و 3,060 پا در ارتفاع به ترتیب ساخت آن شدید پیاده روی در بازگشت خود را به لبه. بدانند آن را دو بار به عنوان طولانی به پیاده روی بازگشت تا به عنوان به فرود اجازه می دهد زمان کافی برای یک خطا در محاسبه و حمل یک چراغ قوه یا چراغ پیشانی حتی اگر شما فکر می کنم آن است که تنها یک روز پیاده روی.

این Resthouses ساخته شد توسط Civilian Conservation Corps از بومی سنگ در سال 1935 و 1936. همه آنها سایه توالت و استراحت نیمکت. آب آشامیدنی است که معمولا در دسترس در این زمان از سال اگر چه لوله شکستن یک بار در در حالی که پس از طرح در حمل تمام آب شما نیاز دارید فقط در مورد.

ابتدای مسیر است و در ارتفاع 6,820 پا است و فقط در غرب تسلیم فرشته روشن در نزدیکی روستا/Hermits بقیه شاتل انتقال ایستگاه. دنباله دار برای اولین بار پوشیده شده توسط شکارچیان ماقبل تاریخ و به دنبال جمع کارگران معدن در قرن 19. در حال حاضر از آن استفاده می شود هر سال توسط هزاران نفر از کوهنوردان و برگشت قطار قاطر مصرف کنندگان را به دره عمیق و باریک.

آغاز دنباله نسبتا تند و با وجود افت شدید آف بنابراین این خوبی نیست یکی برای کودکان کوچک است. همچنین یک گرم و در معرض خورشید دنباله جز در resthouses بنابراین شما نیاز به کرم های ضد آفتاب گسترده لبه کلاه و لباس های محافظ و خوب چکمه های پیاده روی. قطب نوردی در مفید آمده است و صبح زود شروع این پیاده روی ضروری است.

فقط چند صد متری به پایین دنباله شما می آیند برای اولین بار از دو مرد کوچک ساخته شده تونل شما را از طریق. پس از عبور از طریق یکی از اولین نگاه در سمت چپ صخره دیوار برای کم عمق آلاچیق. این است که به نام مالوری غار. بالا رفتن از آن مجاز نمی باشد اما از دنباله شما قادر به دیدن قرمز pictographs که برخی از آنها به نظر می رسد به نمایندگی از الک. این فکر به نقاشی شده است توسط اجداد Havasupai سرخپوستان ساکن در غرب گراند کانیون.

هندی, باغ دورترین مقصد شما باید تلاش برای رسیدن به در یک روز به سفر رفت. وجود دارد شما را پیدا خواهد کرد یک سرنشین دار رنجر ایستگاه اردوگاه و محل پیک نیک. شما باید برای به دست آوردن مجوز در پیشبرد به اقامت در اردوگاه. وجود دارد مقدار زیادی از درختان برگریز و حتی یک نقطه شما می توانید بنشینید و خیس کردن و سرد کردن در روشن فرشته نهر قبل از بازگشت خود را به لبه. سازمان دیده بان کوله پشتی خود را به عنوان وجود دارد بسیاری از سنجاب کنجکاو.

شما ممکن است روبرو می شوند یک قاطر قطار در حالی که پیاده روی این دنباله دار. مگر اینکه مخاصم دستور شما را به انجام در غیر این صورت توقف پیاده روی و ایستادن بی سر و صدا در سر بالایی سمت دنباله و صبر برای آنها را به تصویب.

دبورا دیوار نویسنده “بزرگ افزایش یک Cerca راهنمای کشور” و “کمپ لاس وگاس: پیاده روی در جنوب غربی ایالت” منتشر شده توسط استفن را فشار دهید. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im