برایان کمتر به طور غیر منتظره مراحل پایین به عنوان Xandr مدیر عامل: گزارش

برایان کمتر به طور غیر منتظره ای پا را از نقش خود به عنوان مدیر عامل شرکت AT&T ad-tech واحد Xandr با توجه به انتخاب.

یک Xandr سخنگوی کاهش یافته است به نظر این خبر که به شکست این بعد از ظهر. اضافی گمانه زنی ها نشان داد که کمتر به تازگی مصاحبه برای خالی مدیر عامل موقعیت در خواهر و برادر شرکت WarnerMedia.

خروج شوکه ad-tech صنعت داده شده است که کمتر شد برجسته به نقل از صبح امروز اعلام جزئیات این شرکت انتظار داشتند به آن خبر بزرگ داستان روز: Xandr سرمایه گذاری با همکاری دیزنی WarnerMedia و AMC شبکه گسترش عمده ای از مخاطبان هدف قرار دادن پلت فرم پیش از این سال در صف مقابل ایجاد خود را به عنوان یک رقیب به OpenAP.

کمتر خروج به ارمغان می آورد به پایان two-and-a-half-سال تصدی که او را دیدم از پیوستن به GroupM جایی که او مدیر عامل و آمریکای شمالی و رهبری ساز و برگ را با نام تجاری جدید تعریف از AdCo به Xandr در سال 2018 است. این دوره نیز شاهد ساز و برگ سوار در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید از جمله 1.6 میلیارد دلار خرید Natsciteachassoc در سال 2018 و در سال گذشته خرید Clypd است که تأمین انرژی جدید تکرار از Xandr سرمایه گذاری. اخیرا این شرکت در زمان سهام اقلیت در حریم خصوصی لباس InfoSum.

صحبت کردن در ماه ژانویه در یک کنفرانس در نیویورک کمتر صحبت در مورد پتانسیل بیشتر از طریق واحد معدنی رشد. “بدیهی است که ما نیاز به مسئول و ما در حال رفتن به رفتن در صرف ولگردی و قانونی شکنی از دهها میلیارد دلار,” او گفت:.

در حالی که توقف کوتاه گفت که او به طور فعال به دنبال ad-tech دارایی کمتر رفت تا اذعان کرد که او باز به چشم انداز ارائه شده یک شرکت می تواند کمک به “سرعت بخشیدن به چشم انداز ما است.”

هنوز معلوم نیست که منجر Xandr زیر کمتری را به خروج. Xandr مشغول به کار بود بیشتر از نزدیک با WarnerMedia آگهی خرید و فروش تیم و این دو شرکت خواهد بود برگزاری مشترک در صف مقابل است.

در حالی که Xandr حاضر به اظهار نظر, صنعت, منابع نشان داده بود که Xandr شده بود تحت بررسی برای برخی از زمان به عنوان فعال سرمایه گذاران لابی مخابراتی برای بهبود بازده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de