دم بارها در لاس وگاس مجاز به ارائه الکل

شهر لاس وگاس اضافه کردن دم بارها به لیست از کسب و کار این اجازه خواهد داد که برای ارائه الکل در طول coronavirus اورژانس پیوستن به رستوران و مشروب موسسات.

دم بارها مانند رستوران ها همچنین قادر خواهد بود به منظقه وانت و تحویل مواد غذایی, خدمات مسئولان شهرستان در روز جمعه گفت و اشاره کرد که بسیاری از مشروب موسسات که تنها در خدمت به الکل در حال ابراز علاقه به اضافه کردن یک رستوران جزء به گسترش کسب و کار.

“شهر لاس وگاس بود قادر به ارائه یک فرایند که در آن این موسسات می تواند دریافت تایید شده برای یک رستوران مجوز فروش بسیار اساسی و مواد غذایی است که نیاز به برخی از سطح از آماده سازی مواد غذایی مانند سوسیس/کالباس بر گرم غلطک یا ساندویچ دبستان/مجلس با یک پانینی مطبوعات” شهر در بیانیه ای گفت.

این برنامه را یک “حداقل تاثیر” در شهر کدها و مقررات و هنوز هم در دیدار با حداقل کسب و کار صدور مجوز مدارک تحصیلی برای اپراتورها برای اجرای یک رستوران و ارائه وعده های غذایی با توجه به شهر که در آن گفت: تا به حال شنیده ام از صاحبان کسب و کار است که چنین برنامه هایی مفید بود برای کاهش کسب و کار اثرات coronavirus مربوط به بسته شدن.

صاحبان کسب و کار باید بازدید LasVegasNevada.gov/coronaviruslicensing برای اطلاعات بیشتر.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>