تفکیک اظهارات’ undrafted عامل آزاد کلاس

یک عامل آزاد کلاس از بازیکنان 13 و هفت مرد پیش نویس کلاس سمت چپ اتاق کوچک برای اظهارات به شیرجه رفتن عمیق به undrafted رایگان آژانس استخر. اما آنها امضا هشت بازیکن و تاریخ اخیر نشان می دهد بازیکنان با استعداد می تواند از آن ظهور ،

در فصل گذشته به عنوان مثال بیمارستان الک Ingold و توپ A. J. Cole به دست آورده فهرستی از نقاط و شروع کار به عنوان undrafted نمایندگی رایگان. و جدید linebacker Cory Littleton که کار خود را راه اندازی قوچ’ فهرستی از UDFA به NFL ستاره شدن به یک قرارداد پر سود با اظهارات یک مثال نخست از استعداد موجود فراتر از پیش نویس است.

در اینجا این است که شکست از اظهارات’ undrafted رایگان عوامل:

Dominik Eberle, kicker, یوتا, دولت

امضای به نوبه خود می تواند بسیار مهم تر از به سادگی با اضافه کردن یکی دیگر از لگد زدن به ساق پا به اردوگاه های آموزشی. با دانیل کارلسون مبارزه پایین کشش در فصل دوم خود را با اظهارات Eberle خواهد شد و هر فرصت به ضرب و شتم او را برای این کار. سابق ایالتی یوتا standout مدرسه حرفه ای, رهبر در شش لگد زدن دسته ها از جمله اهداف رشته ساخته شده است (64) و اهداف رشته ساخته شده از 50 به علاوه متری (چهار). او حالا یک نقطه اضافی در طول زندگی حرفه ای او.

Trending سفید linebacker, UNLV

فراتر از لیتلتون و نیک Kwiatkoski که این اظهارات اضافه شده در آژانس وجود دارد عدم قطعیت در linebacker. سوم-انتخاب دور تنر, الهه شعر و موسیقی را دریافت کنید به مخلوط پرتاب می شود به عنوان یک دسته از holdovers از فصل گذشته است اما اظهارات را در مواظب برای رشد بازیکنان است. سفید می تواند مناسب است که لایحه به عنوان یک غریزی بازیسازی با یک بینی برای توپ است. اساسا صدا tackler و عبور از مدافع سفید به پایان رسید ارشد خود را در سال 79 پردازد 8.5 پردازد برای از دست دادن سه interceptions و 11 پاس breakups. بهترین شرط این است که چسبیده به ویژه تیم, بازیکن, با, تمرین تیم ملی هم یک احتمال است.

Kamaal سیمور توهین آمیز مقابله با راتگرز

سیمور بازی به طور انحصاری در حق مقابله در ساخت 41 شروع می شود در این موقعیت. اما 6 فوت و 6 اینچ, 319-کوبنده می تواند یک نامزد را به حرکت به گارد جایی که برخی فکر می کنم او بهتر مناسب در NFL. اگر او نشان می دهد که او می تواند بازی گارد او را افزایش انعطاف پذیری خود را و بهبود شانس خود را از درآمد یک نقطه بر روی 53-مرد فهرستی در برخی از نقطه.

نیک Bowers, تنگ, پایان, Penn State

قهقهه’ حرفه ای در پن استیت بود از خط خارج توسط صدمات. او در 26 بازی در چهار سال — از دست رفته همه 2016 و 2017 — و دو شروع می شود. اما در 17 حرفه ای جلب پنج رفت و برای touchdowns و او به طور متوسط 16.4 متری در گرفتن وجود دارد صعود کند.

مادر هارپر cornerback ایلینوی جنوبی

در 6-2 و با نزدیک به 34 اینچ طول بازو و 4.4 40 سرعت هارپر جهش کردن صفحه جسمی و ورزشی. اما هرگز آن را ترجمه شده به طور مداوم در این زمینه با اصول و موضعی نکات دقیق وظریف بزرگترین مجرمان. او تا به حال 42 تکل دو interceptions و 14 پاس breakups فصل گذشته.

جورج مارینر گسترده گیرنده ایالتی یوتا

مارینر به شکست به عنوان یک ارشد با یک حرفه ای-بالا 63 جلب برای 987 متری و 10 touchdowns. او به اندازه مناسب و معقول (6-1, 190) و فلش قابل اعتماد دست در فصل گذشته. اظهارات لود کردن در گیرنده گسترده در رایگان آژانس و پیش نویس اما با خیلی قطعیت فراتر از جانبازان Tyrell ویلیامز شکارچی اکلاهما و نلسون Agholor و rookies های هنری Ruggs و برایان ادواردز وجود دارد خواهد بود برای مبارزه با هر فهرستی از نقاط در دسترس هستند.

مایک Panasiuk دفاعی مقابله ایالتی میشیگان

یک تکنیک گرا داخلی lineman, Panasiuk به پایان رسید کار خود را با 100 پردازد از جمله 18 برای از دست دادن چهار کیسه دو interceptions شش پاس defensed و یکی مجبور اشتباه کردن. او ارائه نمی دهد خیلی از عجله و فشار بود اما او اجرا جامد مدافع که اعدام مسئولیت های خود را در پن استیت دفاعی طرح.

لیام مک کالو, طولانی, رباینده, ایالت اوهایو

مک کالو بود Buckeyes’ طولانی اهمیت در 54 بازی از 55 بازی. فینالیست به عنوان یک ارشد برای پاتریک Mannelly جایزه داده شده به ملت را بلند بالا اهمیت, او تا به حال 577 متوالی موفق جرقه بزند. این اظهارات به نظر می رسد با وقت ترنت Sieg اما مک کالو می تواند کمک کند خود را در یک اردوگاه.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im