برندهای قوی توییتر شخصیت اقامت دوره ها در طول Covid-19

کلید بینش:

  • مارک های در حال پیدا کردن که محتوای طرفداران می خواهند در این بیماری همه گیر است که همان طنز و طعنه زدن آنها آمده ام به انتظار.

آغاز سال 2020 دیدم حتی بیشتر از مارک های بیان خود را در توییتر peppering توییت از حساب های شرکت با طنز و نگرش است.

علامت های تجاری مانند دنی استفاده هوشمندانه از جدول دو طرفه و تقریبا یکپارچه یکپارچه رستوران زنجیره ای و آیتم های منو به محتوای آن MoonPie تیز کرده بود اما پایین-صفحه اصلی, تقریبا, مردمی, طنز و ایالت نیوجرسی رسمی توییتهایی به ارمغان آورد و نوع نگرش شما فقط می توانید پیدا کردن در, خوبی, New Jersey.

طنز و متفکر اجتماعی تفسیر آمد از گوشت گاو منجمد نام تجاری استیک-اومم و clapback پاسخ از وندی در حال چیزهای افسانه.

اما در اوایل سال 2020 شد اواخر فوریه سال 2020 زمانی که شدت بیماری همه گیر کوروناویروس آشکار شد و به دنبال آن در ماه مارس سال 2020 که از نظر اجتماعی مانند فاصله خود quarantining و کار از خانه به هنجار تبدیل شد به همراه داستان در مورد مردم از دست دادن شغل خود و زندگی و همچنین عدم توانایی در دیدن عزیزان که گذشت و بدون اینکه قادر به خداحافظی.

این تراژدی مطرح کرد چالش های جدید برای این مارک’ حساب توییتر و کسانی که آنها را اجرا کنید و آنها را مجبور به فکر کردن در مورد پاسخ خود را در مواجهه با این بحران گسترده.

چیزهایی مانند: چگونه باید این تیم پشت این حساب پاسخ ؟ باید این محتوا به اشتراک گذاشته شده را در یک لحن غم انگیز به منعکس کننده مسائل روز ؟ نشانی از طنز ارائه یک مهلت بسیار مورد نیاز از خواندن در مورد تایید موارد مرگ و عوارض?

“ما درک می کنیم که این نه زمان عادی. بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق برخی از مسائل دشوار در حال حاضر” دولی Tombras رئیس جمهور Tombras آژانس پشت MoonPie (@MoonPie) در توییتر گفت Adweek.

برخی از نام تجاری حساب مانند MoonPie و دنی (@DennysDiner) در زمان کوتاه hiatuses از به tweeting در حالی که آنها پیمایش چگونه به بهترین روش خود را تغذیه.

“وجود دارد هیچ راهکار اما وقتی که می آید به رسانه های اجتماعی, دانستن زمانی که به خاموش ماندن فقط به عنوان مهم است دانستن اینکه چه چیزی بگویم گفت:” دنی ارشد نام تجاری افسر و معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی جان Dillon. “هیچ سوال در آغازین روز از Covid-19, آن مهم است برای خاموش ماندن. آن را به عنوان ادامه داد: ما با داشتن مداوم بحث در اطراف ما استراتژی اجتماعی. اخبار چرخه در حال تغییر بود خیلی سریع, و ما می خواستیم به ماندن چالاک و مسئول است.”

حساب های دیگر, مانند وندی (@Wendys) ادامه داد: به صدای جیر جیر به “باقی می ماند معتبر با طرفداران ما” گفت: Jimmy Bennett, vp رسانه ای و اجتماعی در زنجیره. و هدف قرار دادن دکمه مکث هرگز یک گزینه برای ایالت نیوجرسی رسمی حساب توییتر @NJGov که شروع به زندگی می کنند به tweeting دولت فرماندار روزانه کنفرانس های مطبوعاتی.

علامت های تجاری مانند @steak_umm را در آغوش مقابله با قرنطینه و آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد به ارائه یک را در فشار دادن مسائل سیاسی روز است.

اینجا را نگاه کنید که چگونه برخی از صریح ترین برندها در توییتر در حال مرور Covid-19:

Denny’s

دنی در زمان کوتاهی وقفه از توییتر از 26 مارس تا آوریل 6, قبل از بازگشت به پلت فرم “را به مکالمات است که رخ می دهد در یک غرفه به رسانه های اجتماعی جهان” دیلون گفت.

“حتی اگر که کسی که شام میخورد غرفه است که در حال حاضر در اتاق نشیمن به جای ما رستوران ناهار خوری اتاق ما معتقدیم که کسی که شام میخورد غرفه هنوز هم وجود دارد—ما فقط نیاز به حرکت با آن است. و در این جدید اجتماعی-دورى جهان, هنگامی که ما ناهار خوری اتاق بسته هستند تشویق به ماندن در محل و اجتماعی فاصله است مهم تر از همیشه است و ما در حال افتخار به بازی در نقش یک در اینجا,” او ادامه داد.

دنی در نهایت بازگشت از آن توییتر وقفه با قلبی در بیانیه ای از مدیر عامل شرکت جان میلر قبل از رفتن به آن راه سرگرم کننده, استقبال از نقش آن به “خوراک مردم روح زمانی که آنها می تواند استفاده از یک لبخند یا خنده” دیلون گفت.

با تصویری جلسات تبدیل شدن به یک بخش حیاتی از طبیعی جدید رستوران های زنجیره ای ارائه برخی از زمینه های سرگرم کننده برای مردم را به استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>