مارک های ترویج اجتماعی فاصله با تغییر آرم و شعار

به عنوان دولت ها در سراسر جهان در تلاش برای متقاعد کردن شهروندان خود را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus برندهای پله تا برای کمک به.

با استفاده از خود سیستم عامل و بازاریابی تیم Chiquita Brands, Coca-Cola و Mucinex در میان بسیاری از شرکت های که عرضه مارک اعلانات آگاهی عامه درمورد ترغیب مردم به رعایت توصیه های رسمی اطراف COVID-19.

Chiquita نوشته شده و یک نسخه از آن آرم در Instagram صبح امروز بدون آن یاد طلسم دست Chiquita. این عنوان توضیح داد که او “در حال حاضر خانه” و پیروان “همان را انجام دهید و از خودتان محافظت کنید.”

اینتر میامی فوتبال باشگاه, جدیدترین MLS تیم تغییر آرم خود را به عنوان به خوبی در حال حرکت خود را در دو رنگ سفید herons معمولا در کنار هم کمی دورتر از هم جدا. “این هرگز مهم تر بوده است توجه به مشاوره و جهت مقامات به ایستادگی برای وحدت و مشارکت اجتماعی در سوريه گفت:” باشگاه معاونت جامعه نامزدی کریس آلن در بیانیه ای اضافه کرد که این باشگاه می خواست به اهرم رسیدن به آن برای گسترش پیام.

صبح امروز در میدان تایمز, Coca-Cola زد یک آگهی با یک پیام مشابه ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله. در یک پس زمینه قرمز شامل کوکا کولا لوگو با حروف گسترش راه تبلیغ به سادگی به عنوان خوانده شده, “ماندن از هم جدا است بهترین راه برای اقامت در ایالات.” آن را ایجاد Mercado McCann در آرژانتین.

تبلیغات ترویج اجتماعی فاصله به نظر می رسد امروز صبح در میدان تایمز.

در یک کمپین است که راه اندازی جمعه, Mucinex ایجاد یک جامع تر سری از اطلاعاتی, تبلیغات, ترویج حقایق در مورد COVID-19 در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط. مبارزات مردم را تشویق به اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران debunks یک اسطوره است که ویروس است که تحت تاثیر آب و ترویج شستن دست و می پرسد مردم به خودداری از دست زدن به چهره خود. هر آگهی هدایت مردم به COVID-19facts.com یک سایت اجرا شده توسط سازمان بهداشت جهانی دانشگاه جانز هاپکینز و کارشناسان بین المللی است.

Mucinex ستاد انتخاباتی ایجاد شده توسط McCann نیویورک و McCann سلامت نیویورک با هنر توسط برنده جایزه تصویرگر Noma Bar اجرا خواهد شد در سراسر دیجیتال, اجتماعی, چاپ و خارج از خانه از طریق پایان ماه آوریل است.

Mucinex ایجاد یک کمپین به گسترش COVID-19 حقایق است.

این کمپین بخشی از روند گسترده تر در میان برندها به دنبال راه هایی برای تنظیم, پیام, بازاریابی و تولید در جهانی همه گیر. چندین الکل برندها برای مثال باید چرخد و تولید به ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست در صورت کمبود.

دیگران به انجام آنچه آنها می توانند برای حمایت از صنعت شرکای مبتلا به پناهگاه در محل سفارشات است که جلوگیری از مشتریان از بیرون رفتن به عنوان معمول است. سنگ اسمانی بزرگ Whisky, برای مثال, راه اندازی بزرگترین نکته شیشه در روز جمعه برای حمایت از bartenders که از دست داده اند درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im