مارک در تاریخ و زمان آخرین رقص; بهترین روز لکه: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

نایک و اردن آرم به نظر می رسد بیش از 100 بار در یک قسمت از آخرین رقص

اگر شما به تماشای ESPN, مستند, آخرین رقص شب گذشته شما یادآوری از این واقعیت تکان دهنده این است که مایکل جردن آمار .200 در دو بیس بال به عنوان یک زن 31 ساله و شما را دیدم مایکل جردن گریه بر چه رقابتی او است. چه شما ممکن است متوجه شده اند در طول این گیج مستند آرم برند برند برند. در واقع در پنجمین قسمت از سری نایک در بالا آمد با Nike swoosh ظاهر می شود 80 بار است که به ارزش نیم میلیون دلار در قرار گرفتن در معرض در حالی که اردن آرم به ثمر رساند $283,000 در مواجهه با نام تجاری.

ادامه مطلب: با توجه به GumGum ورزشی, تجزیه و تحلیل, ببینید چه مارک های دیگر به دست آورد دید در طول این مستند.

از Facebook به KFC—11 برندها افتخار مادران در نور گیر

من فقط می خواهم بگویم و روز مادر را به تمام مادران خواندن این خبرنامه امروز. من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن راه های خلاقانه برای جشن دیروز با مردم شما را دوست دارم (خاص و فریاد به من همسر و مادر یک کودک نو پا و چهار ماهه نوزاد و مادر من که من نمی تواند با دیروز).

برندها در زمان یک رویکرد متفاوت در این سال برای روز مادر به دلایل آشکار است. آنها با تکیه به شدت در محتوای تولید شده توسط کاربر به داستان مادر بودن در مستند. شما می دانید: داستان یک مادر و یک کارمند کار-سالک ضروری کارمند یک معلم, یک مرد متاهل و بنابراین بسیاری از نقش ها در یک بار. دو ads واقعا ایستاده بود: بادام زمینی, نرم افزار شبکه های اجتماعی برای مادران و به teleflora عرضه دو حرکت نقاط با استفاده از ارسال ویدئوها به افتخار مادران است. سازمان دیده بان آنها را در اینجا.

مربوط به: حتی با افزایش نرخ بیکاری آمریکایی ها هنوز هم کاهش یافته و بسیاری از پول نقد در مادران خود در این سال است. با چند خرید روز رفتن هزینه های هدیه روز مادر در حال حاضر رشد در سال گذشته $24.6 میلیارد دلار است. دیدن چشم ظاهر اعداد در اینجا.

فکر رهبری: یک نظر سنجی مادران شاغل شده اند که کمتر صالح و کمتر متعهد به حرفه خود را از همسالان خود. این نظرسنجی همچنین نشان داد که تنها 47 درصد از مادران شاغل توصیه می شود برای استخدام در مقایسه با 87 درصد از زنان بدون فرزند. در حال حاضر زمان برای تغییر است که ادراکبا توجه به Bianca نی ارشد مدیر توسعه مشتری در باران رشد سازمان است.

مدیر عامل شرکت مارک پن چگونه MDC همکاران هوازدگی همه گیر

سازمان های خبرنگار Minda لبخند صحبت با MDC همکاران مدیر عامل مارک پن در اواخر هفته گذشته در مورد چگونگی برگزاری شرکت است مراتب در طول بیماری همه گیر. چند آمار پرید:

  • سازمان ها از جمله 72andSunny نابهنجاری و Doner, قطع حقوق و دستمزد 10 درصد به طور متوسط در پاسخ به این کسب و کار تاثیر Covid-19.
  • او انتظار دارد آلی درآمد به سقوط حداقل 10 درصد بیش از سال آینده, اما فکر می کند که شماره می تواند تغییر کند اگر سازمان قادر به بازیابی از سه ماهه دوم به سرعت.
  • حرکت سازمان به مرکز تجارت جهانی قبل از همه گیر خواهد شد صرفه جویی در این شرکت حداقل 10 میلیون دلار در سال است.

خواندن مصاحبه کامل: پن همچنین توضیح می دهد که چرا او در حال حاضر شروع به ترش در جشنواره کن حتی قبل از این مراسم لغو شد.

با Upfronts هفته لغو شد, در اینجا چیزی است که مجریان هستند—و نه—به جای انجام

در این سال upfronts هفته باید بوده است مربا بسته بندی شده هفته از تلویزیون شبکه ارائه برای خریداران و تبلیغ تا کنون. آن را به شروع یک معجونی برنامه از برنامه های. برای مثال فاکس شده است نورد از شهر مجازی سالن خود را برای بخش های مختلف در طول ماه گذشته; دیزنی خواهد طراحی شده اند و برای ارائه انواع مختلفی از مشتریان و CW است که با جایگزین کردن آن با هیچ چیز (به جای آن برگزاری معمول آن مکالمات و سخنرانی با مشتریان به بحث در مورد آن upfronts استراتژی).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im