مارک های خوب انجام می دهند: کمک مالی, کمک و نوآوری در طول Coronavirus

فقط به عنوان coronavirus در سراسر جهان گسترش یافته اثرات آن احساس شده است توسط شرکت در هر صنعت. در عین حال حتی به عنوان ما همه تنظیم به حالت عادی—هر دو شخصی و حرفه ای—مارک های در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام بخشی خود را برای کمک به.

این که آیا آن را کاهش بار در خط مقدم و دیگر کارگران ضروری کمک به کسب و کار مبارزه پیدا کردن جریان درآمد جدید و یا نگه داشتن همه ما امن (و سرگرم کننده), برندها نشان داده اند بی سابقه دوستی و نبوغ.

ما spotlighting شرکت های مصرف سرب در یک زمان فوق العاده ای از تحول خود انجام بخشی خود را برای کمک به همه ما ایجاد یک راه جدید رو به جلو است.

این ردیاب به روز خواهد شد به طور منظم; ارائه زمین به [email protected]

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>