برندها می توانید پیدا کردن یک فرصت در طول COVID-19 به کانال خود انسان طرف

ما در حال حاضر در اولین همه گیری عصر دیجیتال. این یک بحران جهانی اثرات ناشی از آن خواهد شد به احتمال زیاد حلقه را برای بسیاری از سال است. اما چگونه ما باید به عنوان بازاریابان واکنش نشان می دهند به آن ؟

جالب است که کلمه ماندارین برای “بحران” است که توسط دو شخصیت: یکی به معنی خطر است و دیگری به معنی فرصت است. آن را قطعا نشان از شخصیت قوی به استقبال شرایط وخیم شناخت اساسی فرصت است. هنوز برای بازاریابان تصمیم گیری بهترین راه برای برندهای واکنش به این بحران کسب و کار روی حیله و تزویر است.

از یک طرف وجود دارد فرصت است. اما این فرصت را—و یا شاید تعهد ما را به عنوان جانشین خود ما برندها—به نشان می دهد تا انسانی تر از همیشه.

وجود دارد شانس برای برندها را معتبر اقدامات برای سهولت بار. آمازون برای مثال متعهد به استخدام 100,000 بیشتر کارگران و دادن برد به زمان کارکنان است. آن را دو برابر, تلاش, است که پشتیبانی از کارگران و قرنطینه مشتریان که خرید آنلاین.

از سوی دیگر این برندها که اعتصاب اشتباه تن ممکن است به عنوان طلبانه بهره برداری از یک فاجعه است. در این زمان نامشخص مارک را می توان یا از بین رفته و یا بالا. نتیجه بستگی به پاسخ خود را.

اولویت نیاز به حفظ روابط قوی با مشتریان و کارکنان.

امروز مارک’ ملاحظات نیاز به فراتر از سلامت کسب و کار خود را. به جای اولویت نیاز به حفظ روابط قوی با مشتریان و کارکنان.

پس چگونه برای رفتن در مورد آن ؟

ما همه رو به یک مقدار زیادی از عدم قطعیت است. شرایط را تغییر روزانه و آن را دشوار است به دانستن آنچه که در چند ماه آینده خواهد بود. رهبران از جمله بازاریابی مدیران, نیاز به یک دیدگاه بلند مدت.

مهمتر از هر گونه ارتباطات باید طنین انداز عاطفی و احترام زمینه. بازاریابی در مورد محصولات لوکس یا عجیب و غریب سفر و یا حتی در رستوران ناهار خوری سقوط خواهد کرد در بی علاقه گوش راست در حال حاضر به همین دلیل است که من جشن برندها در آن دسته هستند که با استفاده از خود سیستم عامل به بحث در مورد اقدامات آنها در طول این زمان به چالش کشیدن.

عطر غول پیکر, LVMH, برای مثال, ساخت ضد عفونی کننده دست در جای عطرها در سه تا از آن کارخانه است و اهدا کننده به بیمارستان. Dolce & Gabbana با همکاری Humanitas دانشگاه به صندوق coronavirus پروژه های تحقیقاتی. جورجیو آرمانی اهدا $1.43 میلیون به چهار بيمارستان در رم و میلان و به عمران سازمان حفاظت.

این دقیقا همان نوع از پیام علامت های تجاری نیاز به برقراری ارتباط در حال حاضر. نه هر نام تجاری نیاز به یک پرستار, اما من مصرانه از من همکار بازاریابان به کار با بررسی دقیق است. آن را کسب و کار به عنوان معمول است. در این هفته تلاش بازاریابان نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه نام تجاری خود را به بهترین ارتباط شفقت و مهمتر از آنچه آنها انجام می دهند به زندگی می کنند تا توصیه های خود را.

در این زمان نامشخص به اعتقاد من آن است که زمان برای ما بازاریابان به انجام چند چیز است. از آن زمان به دست گرفتن فرصت ها برای ارتباط با یکدیگر و شرکای کسب و کار و مشتریان با تشکر از کانال های در اختیار ما در این عصر دیجیتال. ما ممکن است احساس قطع شده اما بیایید نگاهی به استفاده کامل از راه های ما می توانید اقامت. آن زمان برای بازاریابان به اصرار صحت برای برندها به صدای همدلی و محبت و راه حل هایی که کمک خواهد کرد که همه ما حفظ خوش بینی و برنامه ریزی برای آنچه در طرف دیگر.

و از آن زمان برای بشریت در همه اشکال آن است. پیشرو و با تکیه به بشریت این حیطه است که برای اتصال همه ما حق در حال حاضر. و پیش بینی من این است که نه به پایان خواهد رسید که این بار عدم انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>