علامت های تجاری به طور فزاینده ای در حمایت از #BlackLivesMatter اما طرفداران می خواهم بیشتر از کلمات

وقتی میسوری مایکل براون نوجوان به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در سال 2014 تظاهرات فوران در سراسر کشور و #BlackLivesMatter جنبش متولد شد. زمانی که نیویورکر اریک گارنر کشته شد توسط پلیس بعد از آن که در سال تصویری از او در حال مبارزه و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” 11 بار—قبل از لغزش ناخودآگاه و بعد از مرگ ویروسی رفت.

در آن زمان چند شرکت صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و یا در مخالفت با افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید. اما به عنوان مشابه تظاهرات در زمان برگزاری این کشور بار دیگر طی هفته گذشته در پاسخ به پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تونی McDade در روز بسیاری از بزرگترین جهانی ایالات متحده بر اساس برندها با صدور بیانیه در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.

چه چیزی تغییر بین 2014 و 2020?

“آنها در حال گفتن مارک های شما را به انجام بیشتر, شما باید برای تغییر این وضعیت است.”
—Lewis ویلیامز CCO, بارل ارتباطات

لوئیس ویلیامز CCO و evp در شیکاگو نیروگاه فرهنگی شرکت بازاریابی بارل ارتباطات ذکر دلایل متعدد برای برندهای’ ناگهانی تمایل به پیوستن به نیروهای با معترضان. ویلیامز گفت که وقتی که می آید به رابطه ای که نسل جوان را با مارک “همه انتظارات افزایش یافته است. “

“آنها در حال برگزاری مارک های پاسخگو” ویلیامز گفت. “از آن استفاده می شود OK فقط به گفتن” آه که بسیار بد است.’ اما در حال حاضر که کافی نیست. آنها در حال گفتن مارک های شما را به انجام بیشتر, شما باید برای تغییر این وضعیت است.”

این درست است که تا به حال هر نام تجاری صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی بود و پرت. زمانی که نایک ساخته شده سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri صورت آگهی خود را در مبارزات انتخاباتی در سال 2018 این یک حرکت خطرناک و یک نام تجاری در زمان گرما برای, با توجه به Kaepernick را به زانو در طول سرود ملی به منظور بالا بردن آگاهی از خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

اما امروز با بسیاری از شرکت ها و افراد مشهور و ثروتمند—صدور بی پرده اظهارات ضد نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی بسیاری از طرفداران برابری آنلاین در پاسخ با سه عبارت ساده: “باز کردن کیف پول خود را.”

برخی از مارک های بزرگ در حال حاضر به شدت به این صفحه پشتیبان گیری از اظهارات خود از پشتیبانی با برنامه های عملی برای کمک به جامعه سیاه پوستان مبارزه برای عدالت است.

در روز جمعه در یوتیوب متعهد به کمک 1 میلیون دلار “در حمایت از تلاش ها برای رسیدگی به بی عدالتی اجتماعی.”

و در روز یکشنبه آرایش لوکس با نام تجاری Glossier اعلام آن تقسیم می شود 1 میلیون دلار بین دو تلاش: $500,000 رفتن به نژادی عدالت گروه هایی مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده و دیگری $500,000 به کمک های مالی برای سیاه و سفید متعلق به, زیبایی, کسب و کار است.

برندها باید به چیزی قابل اندازه گیری گفت: ویلیامز از آنجا که مصرف کنندگان انتظار می رود بیش از فقط کلمات—به ویژه پس از راه برندها در پاسخ به Covid-19 همه گیر با پرتاب میلیون ها دلار کمک مالی در جوامع مختلف.

ویلیامز گفت: انتقاد و خشم با هدف تجاری و اثرگذارندهها که کمی فراتر از ارائه کلمات پشتیبانی بنیادی نه تنها از خشم و غم و اندوه بیش از بحران خشونت پلیس بلکه از پودر keg ایجاد شده توسط بی سابقه بیکاری توده و همه گیر استرس است.

“‘Coronavirus کشتن من است, من نمی دانم اگر من کار می کنند, و آن را فقط فوران'” گفت: ویلیامز تقلید چگونه بسیاری از مصرف کنندگان احساس می کنید. “و هیچ رهبری در این کشور در حال حاضر و مردم واقعا به دنبال یک رهبر…بنابراین ما به دنبال در مارک های. که می توانم برای کمک به نوبه خود?”

اما همانطور که مردم به نوبه خود به برندها برای رهبری آنها را راضی نمی با اطمینان توییتهایی به تنهایی. زمانی که آمازون نوشته شده بیانیه ای در آن کانال های رسانه های اجتماعی آن گفت: “ایستاده[s] در همبستگی با جامعه سیاه و سفید,” کارمند سابق کریس Smalls—معروف اخراج پس از کمک به سازماندهی یک اعتصاب بیش از ناامن pandemic شرایط کار—با اشاره به طنز.

“این بسیار توهین در روز, جایی که آنها در زمان دور $2′, قهرمان, پرداخت,’ تاثیر می گذارد که سیاه و سفید و قهوه ای کارکنان به طور مستقیم که اکثریت را تشکیل می دهند از نیروی کار خود را” Smalls گفت Adweek در روز یکشنبه. “این شرم آور برای آنها به حتی می گویند چنین چیزی که زمانی که آنها ستم کارگران خود را از رنگ. هر کس که از کار اخراج شد بیش از دو ماه گذشته بود و سیاه و سفید و یا قهوه ای و یا زنان غیر از امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا بودند که به دلیل اخراج آنها ایستاده بود با ما در همبستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im