Boyz II Men Serenades روزانه برداشت جدید گیاهی و بستنی

این ابتدای جاده برای یک خط جدید از گیاهی و بستنی به نام بیل های اتحاد جماهیر شوروی از اشتراک خدمات غذایی روزانه برداشت است که جشن این مناسبت با یک مبارزه سنگین در نوستالژی برای یک دوره از موسیقی بلکه در ماه های گرم تابستان, همه ما می خواهیم تجربه کمی متفاوت این سال است.

در مرکز آن است Boyz II Men یکی از پرفروش ترین R&B گروه از همه زمان ها با 64 میلیون آلبوم فروخته و کشت از ’90s کلاسیک از جمله “پایان راه” “Motownphilly,” “من شما را دوست دارم به شما” و “یک روز شیرین.”

در یک عمودی تصویری ارسال شده در هفته گذشته اعضای ناتان موریس Wanya موریس و شاون استاکمن اثبات آنها هنوز هم آن را کردم و هنوز هم هماهنگ کردن لباس—اگر چه آن را کمی نامطلوب برای دیدن خاکستری در ریش خود را.

“من می خواهم شما / شما خیلی جالب و دوست داشتنی و رویایی” آنها croon اجتماعی در فاصله, هوای آزاد, serenade به طعم مانند شکلات + Ooey چسبناک نیمه شب سخن بی معنی وبیهوده و وانیل + شور Swirled کنجد سیاه و سفید بسیار شبیه به آنها سنگ به کیم زمینه ها و شوخی Voorhies در این موزیک ویدیو برای 1994 را “در دامان.”

به ترویج همکاری (و البته بستنی) روزانه برداشت است که با تکیه سخت به دارایی های دیجیتال است که ترکیب نوستالژی با سیستم عامل است که مجزا از لحظه ای مانند شش دانلود Zoom پس زمینه برجسته گفت: بستنی و یک “mixtape” است که در واقع یک لیست پخش به نام بیل های اتحاد جماهیر شوروی: یک فصل تابستان پرنیان در Spotify در.

برای افزایش تعامل روزانه برداشت میزبانی یک زوم کنسرت و Q&A با Boyz II Men برای 250 طرفداران در تاریخ 2 ژوئن. را وارد کنید و شانس خود را برای حضور در این نام تجاری است که به درخواست طرفداران برای ایجاد یک lip-sync battle ویدیو به آهنگ جدید با استفاده از قاشق Instagram فیلتر. (آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری وارد شده اما در یک پست در مورد این ویدئو حدود 16,000 نمایش از دوشنبه صبح.)

روزانه برداشت گفت: آهنگ جشن گلوتن و فراورده های لبنی-بستنی رایگان و “تمام تابستان vibes.”

و در حالی که این نام تجاری در واقع ممکن است درست باشد که “کمی رجعت است فقط آنچه ما نیاز” نوستالژی نیز یک ابزار بازاریابی قدرتمند—به خصوص در زمان نامشخص است.

نگاه هیچ بیشتر از دو-هفته-تنها همکاری بین طراح لیزا فرانک و Hotels.com در ماه اکتبر گذشته که بنا به گزارش ها به فروش می رسد در یک ساعت. یا بیل موری بازگشت به پیتسبورگ آب و هوا خبرنگار فیل Connors در جیپ را Groundhog Day Super Bowl نقطه که در صدر هر دو Adweek لیست 10 تا از بهترین Super Bowl Ads از 2020 و ایالات متحده آمریکا امروز سالانه تبلیغ متر است. حتی جین با نام تجاری Jordache امیدوار است برای احیای بر Walmart.com به عنوان خرید آنلاین موج.

Boyz II Men احتمالا می دانید این بیش از حد در حال حاضر.

از سال 2013 آنها خوانده ام در مورد شلوار جین سفید برای نیروی دریایی نشان داد عشق به وندی چوب شور نان با صدای الهام گرفته از شعر و هموار بیش از نسخه عوارض جانبی برای Geico.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im