شهر بولدر زیبایی بوتیک سیاهی منظقه وانت

یک تخته سنگ بر اساس شهر زیبایی و مراقبت از پوست بوتیک ارائه شده است منظقه وانت شروع جمعه برای موارد مانند ضد عفونی کننده دست تمیز کردن لوازم و محصولات زیبایی — همه از آن ساخته شده در انبار محلی.

زیبایی آشپزخانه بوتیک چهارشنبه اعلام کرد که وانت ارائه خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه و 2 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه و چهارشنبه در بوتیک, 501, نوادا, بزرگراه شماره 5.

“تا زمانی که تقاضا همچنان ما ادامه خواهد داد به ارائه آن را به مهمانان ما بر اساس مداوم” صاحب هدر ماریانا گفت: در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله.

زیبایی آشپزخانه آغاز شد و در سال 2012 به عنوان یک انجام آن را به خودتان زیبایی سری در یوتیوب که در آن بینندگان آموخته است که چگونه برای ایجاد محصولات زیبایی از آشپزخانه مشترک اقلام است. بوتیک در شهر بولدر باز در سال 2018 است.

ماریانا ستاره دار در Bravo تلویزیون نشان می دهد “تور گروهی.” و او به نظر می رسد در اکسیژن “من خرید سوپر اعتیاد” و ام تی وی را “مادر, OG.”

تمیز کردن و بهداشت منابع می تواند دشوار برای پیدا کردن این روزها به دلیل وحشت-خرید به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع.

زیبایی آشپزخانه بوتیک راه اندازی منظقه وانت به عنوان یک راه برای تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که هنوز مردم ارائه یک راه برای دریافت “سلامتی ملزومات” ماریانا گفت.

بوتیک ارائه خواهد شد ضد عفونی کننده دست شیمیایی-رایگان همه منظوره پاک کننده و “خود-مراقبت از قرنطینه محصولات” با توجه به بیانیه ای از شرکت.

در منظقه وانت بوتیک اقدامات احتیاطی ماریانا گفت. آنها شامل اجازه می دهد مشتریان داخل فروشگاه, تمرین 6 پا اجتماعی فاصله توسط مارک کردن یک نوار سد و نیاز به تمام سفارشات پرداخت در پیشبرد تلفن تا هیچ تبادل پول در محل. کارکنان را با پوشیدن دستکش و ماسک.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور ایالت اجباری خاموش شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار — از جمله زیبایی و مراقبت های شخصی خدمات — تا 16 آوریل به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این اتفاق چند روز پس از او خواست — اما نیاز ندارد — کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید.

خرده فروشان گرچه مجاز به ادامه فروش اقلام آنلاین از جمله وانت و تحویل سفارشات.

زیبایی آشپزخانه بوتیک کار کرده است از نزدیک با شهر و اداره پلیس در شهر بولدر “برای اطمینان از ما پاک هستند و برای ارائه این خدمات ضروری برای جامعه” ماریانا گفت.

ضد عفونی کننده دست فروخته شده است تقریبا در همه جا و برخی از خرده فروشان در حال درگیر شدن در قیمت درآوردن, او گفت:.

زیبایی آشپزخانه بوتیک برنامه های خود را به فروش ضد عفونی کننده دست برای $5.95 هر 2 اونس بطری و شیمیایی آن-رایگان همه منظوره پاک کننده برای $4.95.

محصولات ساخته شده در خانه توسط بوتیک کارکنان در یک انبار در شهر بولدر ماریانا گفت.

او خط تولید — زیبایی آشپزخانه با هدر ماریانا — لوایح خود را به عنوان طبیعی با محصولات ساخته شده از “تازه و مواد آلی” با توجه به بیانیه ای از شرکت.

بوتیک می گوید: مشتریان باید در موجودی در beautykitchenonline.com و سپس سفارش با تماس با 702-331-1371.

محصولات عبارتند از: صابون و لوسیون های دور چشم, ژل لب, درمان سرم پاک کننده جوهرها و CBD زیبایی مواردی از قبیل شستشوی موی سر و بدن.

تماس جولی Wootton-سبزتر در jgreene[email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im