باب Arum سوالات Dana White, UFC بازگشت به قفس

پروموتر بوکس باب Arum گزارش سوال UFC تصمیم به برنامه سه کارت در این ماه در جکسون ویل فلوریدا با توجه به تعطیلی های ورزشی در سراسر کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

UFC 249 برنامه ریزی شده است برای شنبه با انتشار یک عنوان سبک مبارزه بین تونی فرگوسن و جاستین Gaethje تیتر تقلا. کارت های دیگر هستند May 13 و 16.

طرفداران نمی شود مجاز به حضور در هر یک از این سه رویداد.

“موفق باشید به آنها” Arum گفت: BoxingScene.com. “من فقط امیدوارم که آنها در حال به خطر انداختن ایمنی از هر کسی. اما این نوع از کابوی رفتار نمی کند آیا هر کسی هر گونه خوب است.”

Arum, اجرا می شود که رتبه بالا گفت: خود سازمان خواهد بود محتاط تر از UFC رئیس دانا سفید در تعیین زمانی که برای بازگشت.

“ما فقط می خواهم به انجام این کار اگر آن را امن برای جنگجویان و همه درگیر و اگر آن را تایید توسط مقامات پزشکی” Arum گفت: این سایت. “ما در حال رفتن به کابوی ها مانند دانا سفید. من نمی خواهم به سیاست درگیر, اما من واقعا بسیار کمی احترام برای دانا و آنچه که او انجام می دهند.”

Arum گفت که او نگران بود هر آزمون مثبت برای COVID-19 در UFC حوادث می توان از سایر رشته های ورزشی’ تلاش برای بازگشت به.

سفید تا به حال به شدت جستجو برای یک سایت که تحریم UFC مبارزه می کند و اظهار می دارد او می خواست برای اولین بار اصلی ورزش به بازگشت به عمل است.

“من نمی توانم صبر کنید برای ارائه برخی از مبارزه برای طرفداران” سفید گفت: آوریل 24. “تیم من آماده است برای رفتن و مبارزان هیجان زده به عقب بر گردیم در آن وجود دارد.”

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im