اولی را انتخاب ناهنجاری لندن به عنوان رهبری جهانی و آژانس برای کوتاه با نام تجاری

ناهنجاری لندن در بالا آمده در مسابقه برای برنده شدن BMW مینی با نام تجاری.

آژانس بوده است به نام مینی را با “سرب ارتباطات بین المللی سازمان” و رسیدگی خواهد شد همه چیز دیجیتال و خلاق است. هفت سازمان های بین المللی تن به تن, کسب و کار, ساخت و آن را “جاه طلبانه ترین زمین همیشه” در تاریخ این برند با توجه به مینی.

آنومالی سخنگو گفته است که “اعتقاد” است که R/GA, Ogilvy و AnalogFolk نیز تن به تن اما نمی توانم تایید می کنند. این سخنگو افزود که جهانی زمین صورت گرفت عملا به دلیل coronavirus مستند.

حرکت رو به جلو ناهنجاری لندن آغاز خواهد شد کار بر روی بخش هایی از کسب و کار که قبلا به کار گرفته شده توسط سازمان های مختلف. در یک بیانیه کوتاه سر جهانی مدیریت برند سباستین Beuchel تشکر “دیرین همکاران Jung von Matt و KKLD برای موفقیت و همکاری خوب.” Jung von Matt و KKLD هر دو مقر آن در آلمان به عنوان اولی.

“در کنار خلاق خود را ادعا می کنند و بین المللی رویکرد عامل تعیین کننده در این انتصاب جدید آژانس منجر شد و خود را قوی دیجیتال” تمرکز Beuchel در بیانیه ای گفت.

Droga5 لندن موفق به کسب مینی الکتریک حساب در سال 2018 در حالی که بروکلین برادران که دارای دفاتر در نیویورک و لندن به دست آورد با نام تجاری انگلستان کسب و کار در سال 2016. Droga5 کار متوقف شد با نام تجاری در تابستان گذشته پس از آن “پروژه نورد” با مینی الکتریک به پایان رسید, یک منبع آشنا با این موضوع گفت. معلوم نیست اگر و یا تا چه حد Brooklyn Brothers شده است نهفته در نام تجاری آخرین قرار ملاقات. Adweek رسیده است و به روز رسانی خواهد شد بر این اساس.

در ایالات متحده پریرا & اودل و 360i بودند به نام مینی را به همکاران سازمان در سال 2017, با سابق گرفتن در کار خلاق برای نام تجاری و دومی با تمرکز بر دیجیتال و تلاش های اجتماعی. یک سخنگوی 360i آن گفت: در حال حاضر کار می کند با نام تجاری بر اساس یک پروژه به عنوان انتقادی جمعی از پیوست با نام تجاری آژانس فهرستی در آمریکا به انتخاب کنید تا برخی از آن های دیجیتال کار می کنند.

به گفته Kantar که نمی ردیابی هزینه های اجتماعی و کانال های کوتاه صرف $12.6 میلیون در رسانه ها در سال گذشته در ایالات متحده آمریکا

ناهنجاری لندن و مینی خواهد شروع به کار با هم در ماه ژوئن. سال آینده Mini قصد دارد برای اولین مجتمع تجاری و محصول مبارزات انتخاباتی. با نام تجاری گفت: ناهنجاری در لندن مسئولیت شامل “توسعه ایده های خلاقانه و اجرای ارتباطات دیجیتال و توسعه یک “همیشه در” سرمقاله رویکرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>