بلومبرگ رسانه ها ایجاد ابزار جدید را به خوانندگان, تبلیغ, غش کردن

بلومبرگ رسانه در ادامه به رول از محصولات با استفاده از یک چشم انداز مثبت در coronavirus پوشش به عنوان یک راه برای آزمایش راه های جدید برای جلب تبلیغ و خوانندگان.

به ایسنا رسانه تیم شروع طوفان مغزی راه برای یک تجربه بهتر برای خوانندگان که پیمایش به یک مقاله از جستجو و “تشک خوش آمدید برای کاربران که می آیند از جستجو” گفت: جولیا Beizer رئیس محصول افسر در بلومبرگ رسانه ها.

“به طور کلی ما می دانستیم که مخاطبان ما به دنبال دیدگاه های عمیق تر,” او گفت:.

این ابزار به نام Storythreads رفت زندگی می کنند در هفته گذشته و اجازه می دهد تا خوانندگان را به عقب به سرعت بر روی یک موضوع واحد و سپس به دنبال آن است که داستان خاص آن را به عنوان توسعه. اول راه اندازی در Covid-19 مطالب خوانندگان را می توانید در ادامه دریافت به روز رسانی از طریق ایمیل.

Storythreads بود در میان محصولات که رفت زندگی می کنند در هفته گذشته.

این ناشر همچنین امیدوار به استفاده از این ابزار به عنوان یک فرصت تبلیغات که در آن علامت های تجاری می توانید خرید منحصر به فرد حمایت های مالی در سراسر Storythread محتوا.

ناشران در حال حرکت سریع تر از آنها همیشه قبل از دریافت محصولات جدید کردن زمین برای دلجویی از تغییر رفتار مصرف کنندگان و جذب تبلیغات دلار است.

کسانی که محصولات جدید شامل چیزهایی مانند یک برنامه از Axiosیک به طور مداوم در به روز رسانی وبلاگ زندگی می کنند از نیویورک تایمز و, جدید, جریان سری ویدئو از امثال خودی کسب و کار.

بسیاری از ناشران را دیده اند یک چشم انداز مثبت در ترافیک با توجه به Covid-19 پوشش بلومبرگ رسانه ها گنجانده شده است. مارس و آوریل رکورد ترافیک ماه در سراسر ناشر دیجیتال شبکه. اشتراک علامت یو پی اس نیز چهار برابر بیش از حد معمول ،

بلومبرگ رسانه ها نیز آزمایش یک ابزار جدید به نام همه گیر که با استفاده از هوش مصنوعی فن آوری به طور خلاصه, داستان های مربوطه در انتهای صفحه مقاله. خوانندگان می توانند تلنگر از طریق خلاصه به سرعت گرفتن در اخبار. آن را در حال حاضر در مرحله بتا به طور انحصاری در Covid-19 پوشش.

همه گرفتار نيز در Bhive بلومبرگ رسانه های نوآوری در آزمایشگاه و در حال آزمایش است در پس زمینه را ببینید که چگونه مصرف کنندگان پاسخ می دهد و این که آیا آن را در واقع فراهم می کند مزایای در بلند مدت با توجه به Beizer.

“در نهایت چیزهایی که ما در حال ساخت در حال حاضر نیست اتفاقی coronavirus-تنها امکانات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>