Birchbox است تخمگذار کردن 25 درصد از نیروی کار جهانی

Birchbox یکی از قدیمیترین مستقیم به مصرف کننده مارک های تخمگذار کردن 25% جهانی خود را کارکنان.

بسیاری از این کاهش خواهد رخ می دهد در سراسر Birchbox بین المللی دفاتر در بریتانیا و اسپانیا با برنامه ای به حرکت بخشی از آن U. K عملیات به اسپانیا. اما در نیویورک 44 از آن 94 کارکنان نیز خواهد شد اجازه رفتن با تمام اخراج های تکمیل شده توسط مه 30, با توجه به یک ایالت نیویورک وزارت کار توجه کنید.

“ما در حال ایجاد همکاری بیشتر در سراسر بازار و تحکیم جهانی,” کاتیا Beauchamp, مدیر عامل و بنیانگذاران Birchbox در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این اولین بار نیست Birchbox دستخوش اخراج; با نام تجاری قبلا رفت و از طریق چند دور در سال 2016. در سال 2018 وایکینگ جهانی به دست آورد و اکثریت مالکیت Birchbox با توجه به Recode. بعد از آن در سال 2018 Walgreens به دست آورد سهام اقلیت در نام تجاری و همچنین راه اندازی مینی Birchbox تجارب در فروشگاه خود را. Birchbox قبلا مطرح شده 90 میلیون دلار در سرمایه گذاری با ارزش حدود 500 میلیون دلار اما در سال 2016 آغاز شده و به صورت مشکل پس از شکست به امن یکی دیگر از بودجه دور.

در سال های اخیر Birchbox تلاش برای به دست آوردن مشتریان بیشتر از طریق وسایل دیگر مانند تغییر علامت تجاری خود را Birchbox مردانه جعبه به Birchbox نظافت برای تبدیل شدن به بیشتر های فراگیر و همچنین گسترش به خطی و OTT تبلیغات. اما Birchbox مواجه شده است و رقبا برای سال به خصوص در کسب و کار اصلی آن اشتراک جعبه. شرکت از Ipsy به Sephora به هدف و حتی Allure magazine همه منتشر اشتراک خدمات زیبایی در سال های پس از Birchbox راه اندازی در سال 2010.

“در سال 2019 ما به طور قابل توجهی بهبود اصول ما کسب و کار افزایش ارزش هر مشترک و معنی داری بهبود واحد اقتصاد کسب و کار” Beauchamp در بیانیه ای گفت. “ما به معرفی قیمت گذاری طبقه که انگیزه دراز مدت تعهدات; در نتیجه پایه مشترک ما کوچکتر است اما ما دو برابر فردی ارزش مشترک کاهش اونا به پایین ترین رکورد در سطوح افزایش حاشیه بر ما اشتراک ماهانه و دیدم 4x افزایش مشتریان ثبت نام برای 12 ماه اشتراک.

“ساختمان که پیشرفت ما معتقدیم ایجاد بیشتر پس انداز از طریق این بازده عملیاتی است که بهترین راه رو به جلو برای این شرکت است.”

خبر می رسد پس از یک هفته دشوار برای DTC مارک. کاسپر DTC تشک, برند, عمومی رفت در فوریه. 6 با سهام ذکر شده است در $14.50—آوردن ارزش آن به حدود 468 میلیون دلار به عنوان مخالف به آن 1.1 میلیارد دلار ارزیابی. در زمان نوشتن کاسپر را قیمت سهم نزدیک به 12 دلار. FTC نیز شکایت کرد برای جلوگیری از Edgewell مراقبت شخصی را کسب هری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>