شراب خواری-تماشای همچنان سر به فلک کشیده به عنوان مصرف کنندگان سرپا ایستادن کردن

بینش کلیدی:

  • جریان بینندگان است تا راه و برخی از بینندگان در حال جذب شدن به سوی کتابخانه کلاسیک.

به عنوان بسیاری از ایالات متحده همچنان به ماندن در خانه در تلاش برای آهسته رمان coronavirus’ گسترش بینندگان با استفاده از تازه کشف شده خود را خرابی برای شراب خواری-سازمان دیده بان فیلم ها و پیر را نشان می دهد. و آنها هنوز هم به دنبال همه گیر و حوادث مربوط به برنامه نویسی است که شروع به افزایش یک هفته پیش در Netflix بکشد و سیستم عامل های دیگر.

در HBO در حال حاضر WarnerMedia مستقل خدمات جریان بینندگان مستند Ebola: دکتر داستان است تا بیش از 7 بار در این هفته نسبت به هفته گذشته و فیلم سرایت کرده است که مشخصی در اجاره خدمات مانند آیتونز بالا عنوان در Cinemax را بر روی تقاضا و سیستم عامل های دیجیتال با توجه به WarnerMedia سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده ارشد تحقیقات افسر Cheryl Idell.

به طور کلی بینندگان در HBO را مستقیم به مصرف کننده جریان خدمات یافت 40 درصد از مارس 14—بیشترین تعداد این خدمات دیده است و از تابستان گذشته. بینندگان به نظر می رسد با استفاده از lockdown برای تماشای محبوب تر HBO series: سیم بینندگان برابر شده در حالی که مخاطبان برای سوپرانوها و جنسیت و شهر را تقریبا دو برابر شده است.

شراب خواری-تماشای سه یا بیشتر از سه قسمت در HBO در حال حاضر شروع به پریدن کرد 65 درصد نسبت به چهار هفته گذشته و مشاهده فیلم افزایش یافته است و 70 درصد Idell گفت. فاجعه سینما مانند آرماگدون, جنگ ویتنام کلاسیک اینک آخرالزمان و ترسناک, هیجان انگیز Black Swan هستند به خصوص محبوب است.

“ما انتظار داریم که به ادامه شاهد افزایش ترافیک به HBO در حال حاضر و ما خطی شبکه های بیش از چند هفته آینده به مردم همچنان به کار از راه دور و به فاصله خود از دیگران در طول COVID-19 بحران” Idell گفت: در یک پست وبلاگ در مورد بینندگان داده است. “در دوران این تلویزیون را می توان یک ابزار قدرتمند برای گرد هم آوردن مردم احساسی هنگامی که آنها قادر به با هم جسمی. ما را تشویق کرد که این اعداد بالا نشان می دهد که مردم در حال انزوا تلاش جدی میکنیم و امیدواریم که همچنان به صورت.”

در Netflix بکشد علاقه همه گیر و حوادث مربوط به برنامه نویسی همچنان به افزایش می یابد و با فیلم هایی مانند شیوع Aftermath 2012 و 3022 همه فرود در Netflix بکشد top 10 فیلم بر روی این سرویس در روزهای اخیر با توجه به streamer بالا 10 لیست که در حال به روز رسانی روزانه. Netflix بکشد اصلی مستند همه گیر باقی مانده است در بالا 10 سری تماشا خدمات در ایالات متحده پس از 14 مارس ، دیگر Netflix اصل مانند true crime مستند ببر پادشاه را به ضرب گلوله به بالای خدمات را بالا 10 لیست به عنوان ترسناک فیلم هیجان انگیز پلت فرم ها و فیلم Spenser محرمانه است.

Samba تلویزیون که اقدامات تلویزیونی بینندگان در سراسر تلویزیون متصل دستگاه های یافت که بینندگان در Netflix و آمازون نخست شد تا با دو رقم از مارس 12-18. در مارس 18, خدمات دیدم 41 درصد افزایش بینندگان به همان نسبت بعد از یک هفته قبل. و میانگین زمان صرف شده برای تماشای premium برنامه نویسی در اشتراک خدمات مانند HBO و Showtime و مهندس و خود را وابسته کانال های بیش از دو برابر از مارس 17-23.

“مردم در حال رفتن به این خدمات اشتراک و هزینه های یک نمایی بیشتر زمان وجود دارد” گفت: دالاس لارنس, Samba تلویزیون سر از تلویزیون بینش. “مردم در حال رفتن به عقب و بازخوانی نشان می دهد که آنها را دوست دارم و آنها نیز binge-تماشای نشان می دهد که آنها فقط در حال حاضر پیدا کردن زمان برای معرفی به.”

در ad-پشتیبانی از streamers سنبله در بینندگان مشابه است. Tubi گفت: در جریان این آگهی پشتیبانی رایگان خدمات نیز در تمام زمان بالا. رئیس درآمد افسر علامت Rotblat گفت Adweek که Tubi کاربران باید صرف بیش از 42 میلیون ساعت تماشای برنامه نویسی از مارس 14-21 و مجموع بینندگان رشد کرده اند 22 درصد در دو هفته گذشته. همه از خدمات’ 10 محبوب ترین عناوین شده اند, فیلم, Rotblat گفت.

به عنوان بقیه از صنعت سرگرمی چهره تند و زیان با توجه به فیلم و تئاتر و پارک و آرنا خاموش شدن ناگهانی جریان خدمات صعودی رشد نشان از قدرت آن شرکت کرده اند. به طور کلی جریان ویدئو است افزایش 25% در تمام سیستم عامل با توجه به آمار و ارقام از اندازه گیری شرکت Alphonso و آن را به احتمال زیاد به نگه داشتن در حال رشد به عنوان coronavirus بحران همچنان به راه خود را در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im