بایدن امید به نوبه SC بقا نفع خود به حرکت

سلما علا. — یک جسارت جو بایدن در تلاش است به بازیگران خود را به عنوان روشن وزش جایگزین برای مترقی برنی ساندرز به عنوان دموکراتها کاهش ریاست جمهوری زمینه نژادها نسبت به سه شنبه.

یکی از بایدن پیشرو وزش رقبای سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کاهش یافته است از کمپین یکشنبه فقط 24 ساعت پس از بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی خود را برای اولین بار از سال 2020 coaster غلتکی نامزدی مبارزه است.

در حالی که دیگر رقبا به نظر می رسد مصمم بایدن فشرده مورد او در طول یک دور از تلویزیون ملی مصاحبه که منعکس استارک یک روز پس از توجهی اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی: معاون سابق رئیس جمهور مجبور شد به تکیه بر رسانه های آزاد پوشش, چرا که او understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه برای تبدیل خود را تنها برنده شدن به یک جنبش ملی.

بایدن قول داد برای بهبود مبارزات انتخاباتی خود عمل خود را جمع آوری کمک مالی حمل و نقل و حتی عملکرد خود در یک مصاحبه با ABC “این هفته است.” او هشدار داده بود که “استارک انتخاب” بین او و ساندرز در حالی که او نامزد که می تواند برنده بالا و پایین انتخابات و در متحده فراتر از کسانی که در رای گیری هفته آینده.

بایدن افزود: یک ضربه تند وشدید زدن در یکی از ساندرز’ امضا خطوط در طول یک ظاهر “فاکس جدید یکشنبه”: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

نوظهور اعتماد به نفس آمد و در یک تقاطع در حزب دموکرات را آشفته اولیه فصل است. ساندرز باقی مانده است بی چون و چرای پیشتاز. اما بقیه درست بود قطعا بی قراری حتی پس از بایدن را کارولینای جنوبی فوران چاه نفت و Buttigieg ناگهانی خروج.

بلومبرگ و فوق العاده سهشنبه

مهمترین نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن به عنوان مسابقه سرعت به سمت سه شنبه زمانی که 14 متحده از مین به آلاباما به کالیفرنیا برگزاری انتخابات دموکراتیک به عنوان 2020 اولیه حرکت به یک مرحله جدید است. دیگر نمی خواهد فرد متحده نگهداری مقدماتی در هر هفته. شروع روز سه شنبه و از سه شنبه ها از طریق اوایل ماه ژوئن دسته از کشورها رای خواهد داد در همان زمان در چه اساسا تبدیل به یک انتخابات ملی.

بایدن ادعا کرد که یک پهپاد جدید حمایت و جمع آوری کمک مالی موفقیت های روز یکشنبه در تلاش خود را به پروژه قدرت است. شاید قوی ترین حمایت را از رئیس جمهور سابق باراک اوباما است که در رابطه با بسیاری از نامزدها و صحبت با چند در هفته های اخیر به عنوان اولیه رای گیری آغاز شده است. او با بایدن پس از کارولینای جنوبی, پیروزی, اما هنوز هم هیچ برنامه ای برای تایید در اولیه در این نقطه است.

اما یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا استراتژیست های سیاسی با روابط به رئیس جمهور سابق تشویق بایدن به رقبا از جمله بلومبرگ — به ترک مسابقه اجازه می دهد تا ضد ساندرز’ دموکرات ها برای متحد کردن پشت اوباما معاون رئیس جمهور سابق.

پاک کردن جایگزین برای ساندرز

“بسیاری از آنها را دیده اند نوشتن بر روی دیوار برای حداقل هفته گذشته گفت:” روفوس Gifford برگزار شد که بالا جمع آوری کمک های مالی پست در هر دو از اوباما در مبارزات و بخشی از بایدن جمع آوری کمک های مالی بهره برداری است. “واضح دموکراتیک جایگزین برای برنی ساندرز است که جو بایدن.”

پیام های متنی بررسی توسط آسوشیتد پرس نشان داد ابراز علاقه بایدن از اهدا کنندگان حمایت از کاندیداهای دیگر از جمله Buttigieg و الیزابت وارن.

بایدن اعلام کرد او در $5 میلیون بلافاصله پس از کارولینای جنوبی برنده تا کنون بهترین خود را تنها بعد از جمع آوری کمک های مردمی بیش از سال گذشته است. اما در یک مثال از بایدن چالش های پیش رو ساندرز گفت: “او مطرح شده یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه. که در مقایسه با 29 میلیون وارن و 18 میلیون دلار برای بایدن بیش از مدت مشابه.

ساندرز میاد جنبش

ساندرز که تحت سلطه پول مسابقه برای بسیاری از سال و حتی اگر او نمی دادگاه ثروتمند اهدا کنندگان گفت که به طور کلی جمع آوری کمک های حمل و نقل است که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از کار مردم دامن زدن نامزدی خود را.

“هیچ انتخاباتی در خارج وجود دارد یک قوی تر جنبش مردمی از ما,” ساندرز گفت: CBS “چهره ملت است.” “این است که چگونه شما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن اذعان کرد که متحدان پست-کارولینای جنوبی جمع آوری کمک های مردمی افزایش خواهد تاثیر کمی در سه شنبه.

“سه شنبه بیش از حد نزدیک” گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک بایدن حامی. “خوشبختانه جو بایدن بوده است در صحنه ملی برای 35 سال است. او کمتر شده و نیاز به تبلیغات.”

بری گودمن بالا بایدن دهنده در میشیگان و عضو برجسته کمیته ملی حزب دموکرات گفت که او شنیده ام از در مورد “یک دوجین یا بیشتر” به طور منظم حزب اهدا شده بود که در حاشیه و در حال حاضر می خواستم به حمایت بایدن. او گفت که او تا به حال شخصا هدف قرار دادن حداقل 20 بلومبرگ هواداران که نشسته بود روی خود را checkbooks در بلومبرگ درخواست.

“اگر مایک شناخته شده بود آنچه در حال اتفاق شب گذشته در کارولینای جنوبی او هرگز بدست در” گودمن گفت.

او به عنوان خارج از مسابقه روز یکشنبه Buttigieg گفت که او با اذعان به واقعیت: “راه تنگ است برای نزدیک برای ما نامزدی.”

Buttigieg کمان را نه دیگران

Buttigieg نمی حمایت از هیچ نامزد باقی مانده هر چند او و سابق بایدن معامله صوتی در روز یکشنبه. Buttigieg صرف چند هفته گذشته هشدار داد که نامزدی مترقی رهبر برنی ساندرز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند مخاطره آمیز باشد.بایدن دیگر رقبا نشان داد که هیچ علاقه ای به گرفتن خارج از مسابقه است. در واقع برخی متعهد به نگه داشتن مبارزه بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده در سه شنبه.

وارن مدیر کمپین راجر لاو صحبت گستاخی از هل دادن به یک طبقه نبرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان اگر نامزد پدید آمده از ابتدایی فصل را با اکثریت روشن شد که ممکن است حتی اگر کسی در حال حاضر نماینده منجر شود.

“کنوانسیون در میلواکی نهایی بازی” لاو نوشت: در روز شنبه یادداشت.

بلومبرگ خوش بین

و بلومبرگ که این هفته خواهد بود در انتخابات برای اولین بار اصرار داشت که او هیچ جا نمی رود قبل از روز سه شنبه شرکت کنند ،

“من خوشبین هستم,” او گفت: رای دهندگان در شهر سلما در ایالت آلاباما که در آن بسیاری از کاخ سفید امیدوار جمع آوری شده برای مراسم بزرگداشت حقوق مدنی قهرمانی.

در عین حال بلومبرگ دریافت یک مخلوط پذیرش به عنوان او صحبت کرد و از منبر سلما قهوه ای چپل AME Church. چند محله های کشیش نشین ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به نیویورک میلیاردر نزدیک شدن پایان 10 دقیقه سخنرانی. بود که پس از کشیش گفت: این جماعت که بلومبرگ در ابتدا گفت که او بیش از حد شلوغ برای حضور در, چرا که او تا به حال به “ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن کاهش یافته است به درخواست رقبا به تعظیم و هنگامی که با توجه به فرصت. “آن را برای من بگویید نامزد دیگری به خارج از مسابقه” بایدن گفت: در فاکس.

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص حداقل 58 نمایندگان به ساندرز از جمله دو اضافه شده پنج شنبه به عنوان کارولینای جنوبی باقی مانده رای dribbled در. بایدن طاقی گذشته Buttigieg به مقام دوم با حداقل 50 نمایندگان — کاهش ساندرز’ سرب از آنچه تا به حال شده است 30 نمایندگان قبل از کارولینای جنوبی به هشت. Buttigieg وارن و بهداشت ، ctq باقی مانده گیر کرده در 26 هشت و هفت بود.

1,344 نمایندگان در روز سه شنبه

اما چهار متحده همیشه در مورد شتاب بیش از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. کالیفرنیا به تنهایی ارائه می دهد 415 است که بیش از دو برابر مقدار نمایندگان اختصاص داده شده از طریق آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

به عنوان بایدن و بلومبرگ به استقبال آمریکایی های آفریقایی تبار در آلاباما ساندرز خود را صرف یکشنبه تجمع هزاران نفر از طرفداران در کالیفرنیا, تاج, جواهر, از شنبه. او پیش بینی کرد پیروزی وجود دارد و با حمله بایدن رکورد در سیاست خارجی تجارت و امنیت اجتماعی, در میان موضوعات دیگر.

“نظر من در اینجا این است که نه فقط به توان منفی در مورد جو” ساندرز گفت. “نظر من در اینجا این است که شما بپرسید چه انتخاباتی است که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im