Bettors مانند شکست Rickie فاولر-متی ولف در پوسته مطابقت

PGA Tour نمی رسما خود را از سر 2020 فصل تا 11 ژوئن در چارلز شواب چالش در فورت ورث ،

اما طرفداران گلف و bettors درمان خواهد شد و به یک جفت از دو در دو و رویدادهای خیریه شامل نام های بزرگ دو بعدی روزهای یکشنبه.

برای اولین بار در سه راهی است Rory McIlroy و داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف در ساعت 11 صبح یکشنبه در KSNV-3 در TaylorMade رانندگی امداد پوسته بازی در سمینول باشگاه های کشور در Juno, ساحل, فلوریدا.

در عرشه مارس 24 توسط تایگر وودز و Peyton منینگ در برابر فیل مایکلسون و تام بردی در این مسابقه در مدال باشگاه گلف در حوب ساند, فلوریدا.

جهان شماره 1 McIlroy و جانسون در حال -170 مورد علاقه در Westgate بیش از سابق ایالتی اوکلاهما standouts فاولر و ولف (+150) پس از خط باز در -200.

“ما دیده ایم برخی از underdog پشتیبانی تا کنون” Westgate تبلیغات معاون رئیس جمهور از خطر جف شرمن گفت. “بسیاری از مردم فکر می کنم این فرمول کادمیم به اینکه تا حدودی برابر.”

هر بازیکن خواهد شد بازی خود را با هر تیم شمارش نمره پایین تر بین این دو بازیکن در هر سوراخ.

هر دو تیم شروع خواهد شد با 500.000 دلار در بانک و سوراخ ارزش را افزایش می دهد در طول بازی. سوراخ 1-6 به ارزش 50000 دلار در هر سوراخ 7-16 به ارزش 100.000 دلار در هر. سوراخ 17 ارزش $200,000 و 18 سوراخ است که ارزش $500,000. همه پول می رود به موسسه خیریه.

“از لحاظ تئوری فاولر و ولف می تواند در پشت $400,000 اما اگر آنها برنده 18 سوراخ است که ارزش دلار 500.000 آنها می تواند برنده همه چیز” شرمن گفت. “این فقط outplaying آنها را در هر سوراخ.”

این Westgate نوشته شده در هشت غرفه از جمله شانس برای برنده شدن بیشتر پول در سوراخ 1-6 و 7-16 و در این تیم به پیروزی سوراخ 17 و 18.

McIlroy و جانسون در حال -160 علاقه مندی به کسب بیشترین پول در سوراخ 7-16.

“با وجود پر 5s, که در, که در حال رفتن برای کمک به DJ و McIlroy” شرمن گفت.

نیز وجود دارد دو درایو مسابقات در سوراخ 2 و 14. McIlroy و جانسون در حال -275 علاقه به نفع طولانی ترین درایو در هر سوراخ. یک نکته این است که درایوهای لازم نیست به زمین در fairway به دفعات مشاهده شده است.

McIlroy شماره 2 در فاصله رانندگی Johnson, شماره 28, ولف است No. 21 و فاولر است No. 150.

“بدیهی است که McIlroy و DJ دارند یک مزیت بزرگ” شرمن گفت: “یکی از چیزهایی که تغییر برخی از قیمت گذاری است که معمولا زمانی که شما یک درایو طولانی (مسابقه) توپ به پایان رسید تا در fairway.

“من فکر می کنم همه چهار بچه ها بالا خواهد رفت و پاره کردن آن و در هر کجای این سرزمین آن را به زمین.”

در نگاه اول این رویداد به نظر می رسد عدم تطابق در حمایت از McIlroy و جانسون, شماره 5 در جهان — در حالی که فاولر است که رتبه شماره 27 و ولف های 2019 NCAA قهرمان شماره 110.

اما ویلیام هیل تبلیغات مدیر نیک بوگدانوویچ گفت که بازی های فلک زده یا پاس.

“شما نمی دانید چه هر یک از این بچه ها انجام شده است در دو ماه گذشته” او گفت:. “ولف است و نه بیش از حد زیر McIlroy و دی جی به من اعتماد. او را که خوب است.

“من تنها نگاه به” سگ در این رقابت فقط به این دلیل که زنگ عامل رو به طور باور نکردنی و آن را crapshoot آغاز خواهد شد.”

تماس با خبرنگار تاد دیویی در [email protected] Follow @tdewey33 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de