شرط بندی, راه اندازی, جمع آوری کمک برای کمک به جامعه سیاه و سفید از طریق همه گیر

به عنوان داده به آرامی نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین در جوامع شده اند سخت ترین ضربه COVID-19 مرگ و میر در بسیاری از شهرهای ایالات متحده, Black Entertainment Television (شرط) پله تا برای کمک به.

این ویاکام تابعه امروز اعلام کرد که در حال راه اندازی یک همکاری جدید با ایران راه به جمع آوری پول برای جوامع نهفته این بیماری همه گیر. چند جانبه ابتکار آغاز و چهارشنبه شب در 8 p. m. و برای اولین بار در چهار بخش مجازی تاون هال با عنوان “Unmasked: A COVID-19 مجازی تاون هال سری طراحی شده توسط NAACP & شرط” جریان در NAACP.org.

شرط را نیز جمع آوری کمک های مالی شروع آوریل 10 برای آن راه متحده شریک صندوق که توزیع بودجه استراتژیک برای گروه کار بر روی زمین در شهر نیویورک و آتلانتا, New Orleans, دیترویت و شیکاگو—مناطق که در آن سیاه و سفید جامعه با تجربه ترین coronavirus موارد است.

“این COVID-19 پاندمی وحشیانه ترکیب عمیق بهداشت و مالی آسیب پذیری بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید چهره است. هر روز وجود دارد گزارش های جدید از این بیماری همه گیر است که کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار در نرخ بسیار بالاتر از دیگر جوامع گفت:” اسکات میلز رئیس جمهور شرط می بندم. “شرط است و با استفاده از همه منابع ما—ما سرمایه ما سیستم عامل های رسانه های روابط ما با خلاق, جامعه حامیان مالی کسب و کار و سازمان های خیریه برای حمایت از جامعه ما در این زمان بحران.”

آن را نمی خواهد و تلویزیون و البته بدون تلویزیونی رویداد جمع آوری کمک مالی. در آوریل 22, شرط پخش خواهد شد یک ستاره نکردم ویژه میزبانی Kelly Rowland, Terrence J و رجینا هال به درایو بینندگان به تلاش برای جمع آوری اعانه. “صرفه جویی در ما Selves: شرط COVID-19 امداد تلاش” نیز در مجموعه به نمایش گذاشتن عملکرد و حضور مهمان توسط DJ Khaled, Charlie Wilson, شانس, رپر, Kirk Franklin, Fantasia ملوین و Crispell سوم در میان دیگران.

این رویداد آگاهی از ویروس’ تاثیر در جوامع به حدود 88,255,000 خانواده های آمریکایی دریافت خواهید کرد که شرط می بندم.

Coronavirus را مخربی بر مردم رنگ در ایالات متحده است که فقط شروع به آشکار خود را در داده های پزشکی. در روز سه شنبه, Anthony Fauci اذعان کرد در طول روزانه کاخ سفید در نشست خبری که آمریکایی های سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد دچار عوارض ناشی از این ویروس با توجه به نرخ های بالاتر از شرایط اساسی مانند آسم و دیابت است.

نیویورک را در بخش بهداشت و درمان نشان داد که روز سه شنبه اسپانیایی ساکنان شهر ساخته شده 34 درصد از COVID-19 مرگ و میر و ساکنان شهر ساخته شده تا 28 درصد از COVID-19 مرگ و میر و تعداد کسانی که می گفت به underrepresent تعداد کل مرگ و میر به دلیل آنها نیست تعداد افرادی که در خانه درگذشت.

داده ها در شهرهای دیگر نشان می دهد اعداد مشابه: یک ProPublica مطالعه نشان داد که سیاه میلواکی از ساکنان که تنها 26 درصد از جمعیت ساخته شده تقریبا نیمی از شهر را در موارد عفونت و 81 درصد از مرگ و میر.

اما coronavirus نیست تنها چیزی که هدف قرار دادن آمریکایی های سیاه و سفید سخت در طول بحران. راه متحده گفت: آن را نیز به طور مستقیم برخی از شرط کمک های مالی به خانواده های نیازمند از کمک های اضطراری با مواد غذایی و سایر بیکاری مربوط نیاز دارد.

“راه متحده عمیقا تعبیه شده در جوامع در سراسر کشور ما و ما “محلی بودن’ به معنی ما می دانیم که نیاز به بر روی زمین و نحوه دریافت حق نوع کمک به کسانی که بیشترین نیاز به آن گفت:” استن کمی ارشد تجربه افسر از راه متحده. “ما مشتاقانه منتظر به همکاری با شرط به مقدار مورد نیاز امداد و بهبودی طولانی مدت به در حال حاضر آسیب پذیر جوامع که در حال ضربه زدن به خصوص سخت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.”

در شهر نیویورک به تنهایی راه متحده با این نسخهها کار میکند بیش از 550 مبتنی بر جامعه محلی گروه که بسیاری از کار در درجه اول با سیاه پوست و لاتین ساکنان واقع در مناطق مانند هارلم برانکس و بدفورد-Stuyvesant.

شرط تایید کرد که این شبکه نیز برنامه ای برای قرار دادن کمک های مالی اولیه به تلاش است اما برای مشخص کردن یک مقدار دلار.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>