برنی ساندرز است که هیچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان یک قاعده کلی مردم نمی مقایسه با افراد دیگر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تعریف. این است که به سادگی بی ادب را به فرد دیگری بگویید که شما را حتی به مقدار بسیار کم از مغلوب ساختن پیشی جستن در آنها اما بیشتر به نقطه آن نیز تقریبا همیشه اشتباه است. برای تمام سعی hards در توییتر با هدف تقریبی صدای او و بسیاری از کدام یک از کاندیداهای اصلی رنگ پریده تشبه خود scatterbrained hyperaggressionتعداد بسیار کمی از مردم زنده هستند و حتی از راه دور شبیه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از او بیشتر آستین ، و oafish همسالان آمده اما هیچ کدام کاملا اندازه گیری تا. نیویورک بحث ورزش رادیو افسانه مایک Francesa سهام مغلوب ساختن پیشی جستن کسل peevishness یک شور و شوق برای مات فردی دشمنی با او به طور مشابه blowsy همسالان و مطیع باور است که او هرگز اشتباه شده است اما در نهایت بیش از حد کوچک-زمانی که یک اپراتور است. این مرطوب پایان مرحله رودلف جولیانی در حال حاضر در لب به لب-شماره گیری خبرنگاران و تکان در سیگار میله قطعا متناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن careening شخصی sloppiness و قدر تشنگی برای, توجه, اما معاملات مغلوب ساختن پیشی جستن plummy savoir-faire برای تف و sozzle. WWE سالار وینس مک ماهون که سر مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار اصلاح کرده در حلقه به عنوان بخشی از یک کشتی, داستان اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن carnie بخل و یک حس زیبایی است که به طور مشابه گیر کرده در سال 1987 است اما به طور کامل بیش از حد فعال خود را در بدبینی. به راستی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه فقط در حس بودن بی رحمانه در یک تنبل و نادان در فوق گرم یکی بلکه بودن در هر نقطه در نزدیکی به عنوان خستگی ناپذیر آزرده شما بسیار بسیار به بود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن وقت گیر چیز و دیگر مردم شغل.

اما در این نقطه از ساخت یک مقایسه تهمت نیست واقعا درست می شود. نقطه ای از این مقایسه این است که ساخت این مقایسه و سپس اجازه دادن به مردم توجه کنید که چگونه unflattering آن است. زمانی که مردم به عنوان Trumpian آن است که به طور کلی فقط یک wised تا راه گفت که مردم در سوال ها درشت و بسیار ناخوش آیند و—اگر شما عفو علوم سیاسی اصطلاحات—خورد زیادی است. هنگامی که مایکل بلومبرگ کمپین تماس برنی ساندرز “مغلوب ساختن پیشی جستن از سمت چپ” آن در تلاش است در درجه اول به یک نکته در مورد چه بی ادب و نا زیبا ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود هستند. آن را مفید به عنوان یک مقایسه اما مفید است, در راه است که کسی توصیف عجله ترافیک یک ساعت به عنوان “مثبت Hobbesian” مفید است. این به شما می گوید بیشتر در مورد تظاهر و نگرانی و نیت فرد ساخت این مقایسه از آن در مورد این موضوع از مقایسه خود.

که هیچ مدرک معتبر موازی ساخته می شود بین برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در این حس دقیقا به همین دلیل که در مقایسه با ساخته شده است در به طور فزاینده ای آشکار و از جان گذشته در راه, در هفته های اخیر. مقایسه نیست در مورد چند چیز است که ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن در مشترک دارند که به مقدار tri-state لهجه ساینده به اندازه کافی برای برش شیشه و این واقعیت است که هر دو شده اند گفت: همان چیزهایی که بارها و بارها برای چند دهه. حتی در آخرین نقطه که هر چند تفاوت بین این دو این است که هر دو واضح و گفتن. ساندرز شده است assailing فرهنگی و سیاسی خشونت است که به شرح زیر نابرابری اقتصادی و نامحدود سرمایه داری خود را برای تمام عمر بزرگسالان; تهمت شده است تقریبا به عنوان سازگار هل دادن خط است که انواع مدل های لباس شنا “بسیار علاقه مند” پس از جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در قسمت VIP در چین باشگاه در طول رونالد ریگان در دوره دوم. هر یک به خوبی نگه می دارد-با حضور در تظاهرات; ساندرز در حال تن به تن در مردم و در غیر این صورت خارج از سیاست که در آن تهمت را صرفا دهید که در راه است. هر دو آرزوی به انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده بعد از این سال. اما این دو با هم یکسان یا مشابه است.

این است که عمدتا چرا که دموکراتیک مشاوران و فعالان کمپین اشاره در شباهت های بین تهمت و ساندرز و یا چرخش صاحب نظران در MSNBC همان را انجام دهید یا زمانی که جو بایدن توصیف رفتار ساندرز حامیان (اگر نه نامزد خود را) به عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند” و یا زمانی که ظاهرا در تضاد هرگز Trumpers مانند این واشنگتن پست‘s جنیفر روبین در حفظ و تبدیل تشابه بین جبهه دموکراتیک-دونده و جمهوری خواه رئیس جمهور این همه احساس نوع بتواند و از جان گذشته ، این فوق العاده فهیم ذهن, البته, اما, حتی اگر آنها باقی می ماند گیر در توصیف این شکل از آنچه که نامزدها به جای پرداختن به آنچه آنها پیشنهاد آنها قطعا می توانید ببینید تفاوت بین پف شیرینی میشکند که در حال حاضر اعیان بیش از یک یاغی الجزایر از اردوگاه های کار اجباری برای مهاجران ترین و قابل اعتماد در جناح چپ رقم در کنگره بیش از سه دهه گذشته.

اکنون پرسش این است که چرا آنها به خود زحمت این را به وضوح facile و متقاعدکننده مقایسه در وهله اول. که پاسخ دو بخش است. یکی این است که هیچ یک از این افراد واقعا خیلی خوب در آنها بسیار مهم شغل است. دیگر این است که آنها می ترسند چرا که ساندرز حال اجرا نسبت به نامزدی حزب دموکرات را نشان می دهد که یک توده مهم از رای دهندگان متوجه حد و نادیده گرفتن آنها. اگر وجود دارد هر گونه واقعی موازی کشیده می شود بین تهمت و ساندرز آن را چگونه مربوطه افزایش را نشان داد flubby رفع اشکالات مربوطه خود را احزاب موسسات.


در حزب جمهوری خواه ساخته شده است در خدمات vinegary هوی و هوس و خشمها در امریکا کسب و کار ظالم تهمت متناسب به عنوان یک نوع از aspirational شکل یک مرد است که تضعیف ترشرویی اوراق قرضه از پایه محبت انسان برای تبدیل شدن به یک فاسد از بدن آسمانی در حق خود. او یک ستاره است نه به این معنا که تهمت خود را با استفاده از مدت زمانی که های خود را شخصی جنسی-حمله به بهترین شیوه با بیلی بوش اما در بیشتر تحت اللفظی یک: چیزی برای تحسین از دور کمک ناوبری برای آمریکایی ها مصمم به بادبان کردن لبه زمین به طور خاص به رغم همه درخواست آنها را به.

فقط در شایستگی مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر بسیار دشوار است به شکل عمدتا به دلیل تهمت نمی هر گونه شایستگی به صحبت می کنند. او pouty و tragicomically بیهوده و grandiosely rageful و احمق در عجیب و غریب خارج از منو مبادلات—قطع کاخ سفید جلسات ستاد به درخواست Reince Priebus اگر “Wisconsin badgers” هستند “به معنی مردم” و یا چوب به مغلوب ساختن پیشی جستن گروه همکار تماس WWE ستاد در سال 2007 پس از مک ماهون را کرایه تاکسی منفجر شد و به عنوان بخشی از یکی دیگر از WWE داستان بپرسم که آیا “چیزی [تا به حال] اتفاق افتاده است به Vince.” مغلوب ساختن پیشی جستن است به همان اندازه رنجش از افرادی که بیش از او و افرادی که کمتر از او برای هیچ بیشتر دلیلی فراتر از آن است که او فکر می کند همه از آنچه هر کس باید خود را حق آن نیست که او می خواهد به عنوان موفق ترین انسان بر روی زمین است اما تنها موفق مرد روی زمین است. در وحشی, باطل, همه لغو خودخواهی مغلوب ساختن پیشی جستن است آستین ، و کارتونی و غیر قابل مقایسه است.

این چه تهمت نشان دهنده نه فقط از نظر ثروت و قدرت فراتر از هر گونه پاسخگویی در مفرد نیهیلیسم از حرص و آز و غرور که سمان خود را تیره و تار aspirational تجدید نظر شود. گرفته یک نخ نما کلاهبرداری یا خام گرافت در یک زمان مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یک پیش بینی است که می گوید همان خنگ داستان بارها و بارها. اما مشاهده خود علاقه مند scummery و مبارز جهل از طریق فیلتر worshipful توجه است که فرهنگ آمریکایی و سیاسی و رسانه ای شامل غنی نخبگان و از دیدگاه رشوه خوار افرادی که مایل به مشابه سبکبار با هر گونه گسترده تر مسئولیت و تمام است که با افتخار ساده لوحانه crudity عبور می تواند به عنوان یک جهان بینی است. این یک سیاست منسجم توسط هر کشش به دلیل تهمت است و اساسا ناتوان و نه چندان علاقه مند كرد. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز فروش آن است. خود را به شهرت و ثروت به او پا بر دیگر عربستان جزوات در مسابقه برای 2016 نامزدی, اما عجز خود را برای nuance یا ظرافت انجام کار واقعی. که در آن رقبای خود nibbled در آشنا و حرفه ای سایه smarm و تعبیری تهمت lumbered blithely تا تحویل چه جمهوری خواه رای دهندگان در واقع می خواستم که معلوم بود گریه-خنده emoji و وحشیانه, racialized استبداد. او هرگز متوقف به انجام آن است. هر هفته تهمت می رود در تلویزیون و می نویسد: برخی از جدید نوار از آمریکایی ها از اجتماعی جمع و جور و هر هفته کارشناسان مختلف تلویزیونی به توافق برسند در تن یا نگرانی و یا مطالعه هیبت در مورد چگونه بی سابقه ای از آن همه است.

این بدیهی است که برگ برنده خود را نمی دهد گه در مورد هر یک از این فراتر چگونه آن را نگه می دارد و او را در تلویزیون. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی دیده می شود خود را به عنوان شخصیت اصلی در زندگی آمریکایی و کابل شبکه خبر از انتخاب در حال حاضر بارها و بارها به او می گوید و میلیون ها نفر از دیگران است. این است که اجازه دهید بگویم کمتر از حد مطلوب برای یک ملت را روانی و سیاسی بهداشت برای کاهش دوره از حوادث انسان به یک سری از بردها و نابکار حملات علیه یکی maudlin septuagenarian عاشق اما از نظر تلویزیونی و داستان سرایی آن neaten تا چیز قابل توجهی. آن است که نه فقط فاکس نیوز انجام این کار یا نه. MSNBC در سه سال گذشته صرف فروش تهمت مشارکت برای اولین بار در یک تیره توطئه مربوط به روسیه و سپس یک clownishly آشکار یکی مربوط به اوکراین; هر دو واقعا تقریبا به عنوان بد به عنوان آنها نگاه اما به لطف مطلق submissiveness از انتخاب جمهوری خواهان و با وجود برخی از صالح West Wing فوتبال منتخب دموکرات نه واقعا اهمیت بسیار است.

دموکرات ها در حال اجرا به جای تهمت به سهم خود نیز عمدتا محور او را به عنوان یک حداکثر تاثیر گذار شکل توضیح خود نگرانی عمیق خود را در مورد راه هایی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل کشور است. آنها باید اشاره کرد که این نیست که ما که هستیم و سپس چرخد و به استدلال برای چرا آنها باید ویژگی های لازم و پیام به چیزهایی که در مسیر بازگشت. ساندرز که صحبت می کند از چیزهای بزرگتر و یک آهنگ ویژه بیشتر گوش خراش تن بوده است کشیدن به دور از بسته در چیزی مانند راه که مغلوب ساختن پیشی جستن از هم جدا شده خود را در سال 2016 حق را به یک رقابت زود نتیجه در آیووا برابر بیشتر ostentatiously خوبی credentialed رقیب. در حال حاضر به عنوان پس متعارف اولیه حملات—در مورد ساندرز عنوان یک مدعی در حزب و یا به طور فعال بی وفا به آن; در مورد بودن بیش از حد اختصاص داده شده به بعید است و بلند پروازانه نتایج; در مورد کافی vetted—به نظر می رسد به نوعی تنها با اتصال به وفاداران خود را به او نزدیک تر. آن را می گوید زیادی در مورد که در آن دموکرات ها به عنوان یک حزب است که تلاش برای تار او را به عنوان “حزب دموکرات” را به طور گسترده مکاتبه با ظهور خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی در سال 2016 منعکس سقوط در بخشی از نهادی ایران است که در نهایت تا به حال هیچ چاره ای جز تسلیم به رای دهندگان خود و در آغوش ترکیبی از خوار خشوع و رتبه فاشیسم که قبلا مجاز به نهفته باقی می ماند در جمهوریخواه سیاسی تجدید نظر. مشابه شفافیت اساسی برای ساندرز زمین او را هل می دهد برای بلند پروازانه اهداف سیاست است که دموکرات ها به مدت طولانی ادعا می خواهید اما برگ امضای دموکراتیک نکته است که آن چیزهایی هستند که البته غیر ممکن است و به هر حال باید مذاکره با مخالفان است که در حال حاضر کاملا باز در مورد نه فقط آن عدم تمایل به انجام هر چیزی از جمله آن باور است که دموکرات ها ذاتا نامشروع. این فقط به نظر می رسد مانند یک موازی که در آن داوطلبان نگران هستند—ساندرز در معاملات جهانی “ما” که در آن تهمت حاکم با اشاره به به طور فزاینده ای بزرگ تراشه ها جای دادند از آمریکایی ها و sneering “نه شما.”

از منظر نهادی احزاب و خود را در تراز وسط قرار دارد, رسانه, سازمان, هر چند موازی پاک است. افرادی که ساخته شده اند زندگی خود را با تعریف و توصیف دامنه و مقیاس ممکن است به طور طبیعی خشمگین به چالش کشیده است که مرتب کردن بر اساس چیزی که حزب خودی فقط با زور از دیدگاه, را با مهربانی ناگهانی حضور ناخوانده توده ها. در معرفی و سپس انتخاب تهمت و جمهوریخواهان ساخته شده آشکار است که تا چه حد آنها دیگر بازی چه یک طرف همچنان ادامه دارد تفکر است و بازی یک نجیب زاده. رئیس جمهور نظارت بر زندانها با کودکان در آنها و اغلب “جوک” مورد باقی مانده برای بقیه عمر خود را زندگی طبیعی. تنها یک طرف است که یک بار-مودب دودویی است و حتی نگران این. این به نوعی همان یکی که نگه می دارد بازی به عنوان اگر قوانین قدیمی هنوز هم در اثر.


آن را نمیگیرد طولانی برای تقریبا همه جمهوری خواهان به درک که ناخوش آیند و ننگین او تهمت بود بهترین شرط بندی خود را برای برنده شدن در آنها قدرت; چرا که همه آنها واقعا می خواهید آنها بیش از نورد به نوبه خود. نخبگان دموکرات ها هنوز هم کار راه خود را از طریق مراحل مختلف غم و اندوه که در آن ساندرز نگران است—فکر می کنم از هیلاری کلینتون تیراندازی است که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز و یا راه سوم را مت بنت شکایت به سیاسی که رسانه ها “اجازه [ساندرز] قتل است.” وجود دارد دلیلی برای باور کردن که آن را ممکن است دیگر برای ایجاد دموکرات ها برای رسیدن به همان تحقق مورد ساندرز است که جمهوری خواهان را در مورد تهمت—که این نامزد در حالی که کاملا در نوع خود بود و تنها کسی که در حزب خود را که یک توده مهم از رای دهندگان در واقع در مورد مراقبت در همه که برنده شد بهتر از از دست دادن. وجود دارد برخی از دلایل برای نگرانی است که آنها ممکن است هرگز وجود دارد; Clintonist راه سوم سیاست های باقی مانده vexingly برجسته با وجود تکرار ویرانگر با مشخصات بالا شکست.

هر چند این مقایسه این است که کاملا ساده است. محافظه کار سیاست کلی حزب جمهوری خواه به طور خاص همواره بسیار واضح grift; در atavistic سادیسم و حرص و طمع و تهمت نشان دهنده بیشتر از ستایش اغراق امیز از یک حساب. دموکرات ها به مدت طولانی وانمود به نمایندگی از بیشتر چیزهایی که باعث می شود ساندرز maximalism—نه به صورت کامل کمونیسم یک اتهام که جمهوری خواهان باید giddily لعنتی در حتی بیشتر لرزش دموکراتیک و میانه رو برای نسل اما برای یک دولت رفاه متناسب با ملت و دولت به عنوان هماهنگ به نیازهای شهروندان به عنوان شرکت—چیزی بیشتر شبیه به فراخوانی یک بلوف. در ساندرز اجرا در سال 2020 عنوان چالش اصلی در سال 2016 قابل توجه است که تا چه حد ایجاد کمپین که به مقدار یک بار از این بچه های دیگر و برنامه های دقیق به شایستگی اداره چیزی شبیه به وضعیت موجود تلاش کرده است نسبت به او جسورانه به وعده دستگیری و معکوس یک راست رانش احساس می کند که به طور فزاینده ای قابل دفاع است. معلوم است که این نسخهها کار میکند حتی زمانی که آن وعده های ساخته شده توسط یک سیاستمدار به عنوان سبک نگارش محدود به عنوان Sanders.

یک حزب است که می خواستم به نفع خود ممکن است پیدا کردن یک راه به نوبه خود محدودیت های آن به مزایای. ساندرز است نه برای هیچ چیز, محبوب ترین سیاستمدار در کشور و یکی که سالم اکثریت رای دهندگان به عنوان صادق و مطابق با ارزش های خود را; مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل شده است و باقی می ماند در طول تاریخ منفور. هنگامی که دموکرات ها توقف ساخت facile مقایسه بین ساندرز و تهمت و شروع به رسم بسیاری از املاک و ویرانگر تضاد بین این دو این پوست پیر سوسیالیستی واقعا می تواند نه تنها برنده کاخ سفید بازگشت اما آتش دوام جنبش است. تعداد فزاینده ای از دموکرات رای دهندگان به نظر می رسد آماده و حتی مشتاق به سعی کنید این. دموکراتیک نخبگان ممکن است در نهایت آمدن در سراسر به عنوان به خوبی, اما ممکن است در یک معنا باریک برش خود را در برابر منافع خود را در انجام این کار است.

مخفف—خوبی-با حروف بزرگ به خوبی متصل به عمد مات “سرمایه گذاری-سبک” لباس با عنوان پیشکسوت دموکراتیک انواع کمپین که ساخته شده گران نرم افزار است که کمک به نوبه خود آیووا قفقاز به غم انگیز وتفریحی shitshow—دقیقا نوعی از شکست که در نتیجه از یک سیاسی ناپدید می شود تا خود را استعاری ، این که آیا آن سازمان است عمدا scammy یا فقط یک کم ابزار gambit اعدام با کمدی بزن و بکوب amateurism است در برخی از نقطه غیر مادی. که آن را چیزی کمتر مادی مفید از گفتن ActBlue انتخاباتی کارگردانی کمک کوچک به مترقی نامزدها در دولت های محلی و مسابقات واضح است اما همچنین یک نوع از دسته خطا.

یک سازمان مانند مخفف وجود دارد در درجه اول به حرکت پول از غنی اهدا کنندگان به credentialed اپراتورها ادعا به ارائه مفید و نوآورانه تخصص و یا برخی از فن آوری ویجت و یا خدمات که ممکن است منجر به انتخابات از حزب دموکرات. که سازمان هایی مانند این به طور مداوم موفق به انجام این کار در راه است که مزایای هر کسی اما خود را—و در مورد شکست خورده آیووا برنامه به نظر می رسد که تا به حال هیچ ایده ای در مورد حتی ابتدایی ترین جنبه از آنچه خود کار ممکن است مستلزم—واقعا مهم نیست حداقل تا جایی که وجود ندارد هر گونه عواقب واقعی برای هر یک از آن. این یک کسب و کار وجود دارد که هر دو به طور کامل در داخل و عجیب خارج بوسیله اسباب گردنده از سیاست است.

نتیجه یک ماشین است که اگر بازدید از کافی بدبینانه دیدگاه بهتر است خدمت خود را ادامه شکست از هر معنی دار موفقیت است. اهدا کنندگان همیشه پول بیشتر و طرف دیگر تنها بدتر می شود; این تصمیم بیشتر یا کمتر باعث می شود خود را. به عنوان بقیه از فرهنگ منحرف به سرنوشت تاپیک savage طنز به این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پول در این ویژه موز ایستاده است. که وجود دارد این است که همیشه پول برای پیدا کردن برای جنگ های بی پایان و برانگیزی خدمات مفید از کمپین مشاوران, اما به نوعی تنها تا کنون کمتر به این نوع از خدمات است که مردم در حال حاضر استفاده و نیاز به بیشتر از این نوع از چیزی که بر روی چهره خود را در حال حاضر هر گونه سمت چپ سیاسی نامزد با جذاب لفظی در حال اجرا خط. بیشتر شاید در مشاوره از مشاوران و نظرسنجی انتخاب کرده اند به ترافیک در آشنا حرف از نیم قرص و سازش. هیچ مشخصات بالا نامزد ضربه است که کاملا به عنوان سخت به عنوان ساندرز و یا به دست آورده کاملا به همان اندازه yardage به عنوان یک نتیجه.

درست است که بخشی از ساندرز به موفقیت رسیده است از طریق توانایی خود را برای آبکاری اعضای دموکراتیک حوزه شده اند که در خدمت حداقل به طور موثر توسط نهادی دموکراتیک استقرار—کسانی که مشاوران و جمع آوری اعانه و حزب apparatchiks حاکم کمی fiefdoms در نتیجه-رایگان ابد. و آن را بسیار آسان در این زمینه ببینید که چرا این حزب امپراتور کوچک ممکن است درک نمی داشتن توجه به نام به خود را آشکار برهنگی. اما در برخی از نقطه تاکتیک به سادگی در انتظار امپراتور برای قرار دادن در برخی از لعنت شلوار می شود قابل دفاع به ویژه هنگامی که او اصرار بر انجام عروسک خیمه شب بازی در تلویزیون. برخی از موسسات راحت تر به اجرا در برابر بیش از دیگران است. برخی عملا گریه کردن برای آن.

روشن است در میان آوار تهمت ساخته شده است که کمی غلیظ فشار بر یک به اندازه کافی فاسد سدی می تواند به پایین آوردن کل طلاکاری عمارت یک حزب سیاسی. که فشار و پوسیدگی هستند چه گیر ما با مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را به نظر نمی رسد بیش از حد به این باور است که اگر مردم به اندازه کافی قرار داده و از شانه خود را به کار می کنند و اگر چه بسیار بدیهی است که شکسته می تواند رضایت به عملکرد کسانی که همان نیروهای—قسمت گرانش بخش امید—همچنین ممکن است ما را از زیر این خرابه. چیزی است که وجود دارد کشنده و تلخ در مورد راه های که در آن کارشناسان و استراتژیست کمپین و نامزدها به طور یکسان مرکز ایده از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر فقط به این دلیل آن را متمایل به فرض ساده لوحانه از رئیس جمهور به عنوان ستاره شماره یک. اما چیزی وجود دارد bleaker هنوز در مورد کسانی که همان صدای مقابله ساندرز شورش با انتزاعی در مورد electability و آشنا درماندگی آموخته شده. این اصولی امتناع از خواندن این اتاق لعنتی به نظر می رسد اگر هر چیزی بیشتر apt به ارائه نتیجه آنها بیم—تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن را کاملا ناخواسته محل حداکثر قدرت در تند مزاج sanctums از سیاسی آمریکا تخیل. در این رابطه بیشتر مربوط قیاس به قرعه کشی نیست خیلی بین شخصیت و خلق و خوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز به عنوان میان هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن ایران ایجاد 2016 و نوظهور هرگز ساندرز دموکراتیک ایجاد 2020. که نیست یک چاپلوس مقایسه هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>